Servis a náhradní díly | ORTLIEB

Kup jednou. Opravuj, nevyhazuj!

Opravitelnost je jednou z nejdůležitějších součástí strategie udržitelnosti a hraje důležitou roli při vývoji každého výrobku ve společnosti ORTLIEB. S přibližně 18 000 opravami ročně se v ORTLIEBu stali v této oblasti skutečnými odborníky. Díky tomu mohou být milované brašny, které naše zákazníky provázely mnoho let nebo dokonce desetiletí, opět funkční.

Chceme, abyste si své produkty ORTLIEB užívali co nejdéle a mohli je používat i po uplynutí 5-leté záruční doby. Pokud by se něco rozbilo, všechny náhradní díly jsou k dispozici ke koupi. Protože udržitelnost pro nás není jen moderní slovo, nabízíme vám, abyste své brašně, kterou jste si koupili před desítkami let, dali další šanci.

Náhradní díly

S nalezením správného náhradního dílu vám pomůže průvodce produkty (Spare parts advice) nebo filtr náhradních dílů na webu ORTLIEB.

Servis

Pokud se vám něco pokazí v nadstandardní záruční době , máte právo zboží reklamovat. V případě, že bude reklamace oprávněná, vyřídíme ji výměnou zboží nebo bezplatnou opravou. Využijte v tomto případě náš reklamační formulář.

Pokud potřebujete opravit výrobek po záruční době nebo došlo k poškození způsobem, který nesplňuje záruční podmínky (nehoda, špatné používání), pokusíme se jej vrátit do života opravou nebo výměnou náhradního dílu.

Hodně oprav dokážete udělat sami a stačí k tomu správný náhradní díl. Jak na nejčastější opravy se můžete podívat v sérii videí "Repair it yourself"

Může se stát, že si sami na opravu netroufáte nebo potřebujete "zalepit díru". K tomu máme k dispozici svařovací přístroj a vyškoleného kolegu. V nejhorším případě pošleme výrobek do servisu přímo do ORTLIEBU (Německo). Kontaktujte nás emailem na azub@azub.cz s popisem závady, fotografií a kontakty na vás.

Doprava

V případě mimozáručních oprav hradí náklady na dopravu zákazník. Nazpět zasíláme opravené zboží standardně zásilkovnou na nejbližší pobočku k bydlišti za 69,- Kč + dobírku.

Adresa pro přijetí opravy:

  • AZUB BIKE s.r.o, Bajovec 2761, 688 01 Uherský Brod.
  • Zásilkovnou na výdejní místo ZDRAVAVODA.CZ , Trávníky 1168, 688 01 Uherský Brod.

Kontaktní osoba pověřená vyřízením oprav: Roman Solnička, azub@azub.cz, tel: 608 298 229

Orientační ceník oprav

Uvedené ceny jsou orientační, účtujeme minimální ceny v závislosti na rozsahu opravy. Odhad ceny po zaslání podkladů emailem.

  • zalepení díry: 150,- Kč / 5 cm
  • zalepení švu: 150,- Kč / 10 cm (ne vždy jde opravit, zbytečně neodkládejte opravu)
  • výměna jezdce TIZIP: 150,- (Atrack a Duffle) 
  • výměna plastových dílů: cena náhradního dílu v eshopu

 

 

Zobrazit přehled
prodejních míst

Staňte se partnerem
AZUB bike

Přečtěte si příběh
AZUB bike

Udržitelná odpověď Ortliebu na Black Friday16.11.2023

Udržitelná odpověď Ortliebu na Black Friday

V průběhu let se svátek BLACK FRIDAY stal synonymem pro rychlý konzum. Proto společnost ORTLIEB v roce 2022 poprvé uspořádala TÝDEN OPRAV. Nyní, v roce 2023, se výrobce nepromokavých batohů, brašen a cestovních tašek, společně se svými...
Pokračovat ve čtení
Silné a přesto malé: Tern představil kompaktní elektrokolo HSD nové generace31.10.2023

Silné a přesto malé: Tern představil kompaktní elektrokolo HSD nové generace

Společnost Tern, specialista na městskou mobilitu, představila na Eurobiku nový kompaktní model nákladního elektrokola HSD. Od svého prvního uvedení na trh v roce 2019 pomáhá HSD rodinám a firmám po celém světě nahradit cesty autem cestami...
Pokračovat ve čtení
Posaďte se, udržitelná cyklistika začíná25.09.2023

Posaďte se, udržitelná cyklistika začíná

Sto let výroby kožených sedel, která opravdu vydrží, ukázalo, jak důležité je myslet dopředu. Nejnovější kaučukové sedlo BROOKS Cambium se zaměřuje na budoucnost. A to nejen svou trvalou pohodlností, ale také tím, že při výrobě mysleli...
Pokračovat ve čtení
Jak vybrat skládací kolo20.09.2023

Jak vybrat skládací kolo

Ve společnosti Tern vyrábí kola a příslušenství pro všechny typy jezdců. Při procházení jejich nabídkou možná zjistíte, že vybrat si kolo, které vyhovuje vašim přáním i potřebám, není snadný úkol! Ať už jsou však vaše požadavky jakékoli,...
Pokračovat ve čtení
Nová trasa Via Czechia – Českomoravská stezka22.08.2023

Nová trasa Via Czechia – Českomoravská stezka

Dálkové trasy Via Czechia představují nejkratší turistickou a poutní trasu ze sítě šesti dálkových tras Via Czechia. O této stezce vyjde na podzim 2023 podrobná autorská publikace od cestovatele a fotografa Jana Hocka.
Pokračovat ve čtení
1256 km s průměrem 52,3 km/h. To je nový 24 hodinový světový rekord!02.08.2023

1256 km s průměrem 52,3 km/h. To je nový 24 hodinový světový rekord!

Dokážete si představit, že byste za pouho pouhých 24 hodin ujeli na svém kole 1.256 km, tedy, že byste v průměru jeli rychlostí 52,3 km/h a to po celý den? Na konci června se to podařilo mladému německému cyklistovi Rubemu Schütze, který...
Pokračovat ve čtení

Proč nakoupit u Azub.cz?

Výhradní zástupce
vybraných značek

Vlastní
showroom

Vlastní
dílna

Doprava od
3500 Kč zdarma

Prodejci
po celé ČR

Zasílání novinek na e-mail
Přihlašte se k odběru novinek
Přihlásit

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Společnost AZUB bike s.r.o. realizuje projekt „Provozní budova společnosti AZUB bike s.r.o. v Uherském Brodě“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt řeší rekonstrukci brownfieldu, který je však ve stávajícím stavu nevyužitelný. Rekonstrukce je řešena formou demolice a nové výstavby. Realizace projektu umožní žadateli rozšíření objemu výroby lehokol. Na projekt je poskytována finanční podpora Evropské unie.

Společnost AZUB bike s.r.o. realizuje projekt „Rozvoj exportních aktivit společnosti AZUB bike s.r.o.“ v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.Cílem projektu je aktivní vystavovatelská účast na celkově devíti zahraničních veletrzích. V rámci projektu vzniknou také cizojazyčné materiály k propagaci produktů a činnosti žadatele. Na projekt je poskytována finanční podpora Evropské unie.

AZUB bike s.r.o. ©2019 Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
Na vašem soukromí nám záleží
SouhlasímPodrobné nastavení