Servis a náhradní díly | ORTLIEB

Kup jednou. Opravuj, nevyhazuj!

Opravitelnost je jednou z nejdůležitějších součástí strategie udržitelnosti a hraje důležitou roli při vývoji každého výrobku ve společnosti ORTLIEB. S přibližně 18 000 opravami ročně se v ORTLIEBu stali v této oblasti skutečnými odborníky. Díky tomu mohou být milované brašny, které naše zákazníky provázely mnoho let nebo dokonce desetiletí, opět funkční.

Chceme, abyste si své produkty ORTLIEB užívali co nejdéle a mohli je používat i po uplynutí 5-leté záruční doby. Pokud by se něco rozbilo, všechny náhradní díly jsou k dispozici ke koupi. Protože udržitelnost pro nás není jen moderní slovo, nabízíme vám, abyste své brašně, kterou jste si koupili před desítkami let, dali další šanci.

Náhradní díly

S nalezením správného náhradního dílu vám pomůže průvodce produkty (Spare parts advice) nebo filtr náhradních dílů na webu ORTLIEB.

Servis

Pokud se vám něco pokazí v nadstandardní záruční době , máte právo zboží reklamovat. V případě, že bude reklamace oprávněná, vyřídíme ji výměnou zboží nebo bezplatnou opravou. Využijte v tomto případě náš reklamační formulář.

Pokud potřebujete opravit výrobek po záruční době nebo došlo k poškození způsobem, který nesplňuje záruční podmínky (nehoda, špatné používání), pokusíme se jej vrátit do života opravou nebo výměnou náhradního dílu.

Hodně oprav dokážete udělat sami a stačí k tomu správný náhradní díl. Jak na nejčastější opravy se můžete podívat v sérii videí "Repair it yourself"

Může se stát, že si sami na opravu netroufáte nebo potřebujete "zalepit díru". K tomu máme k dispozici svařovací přístroj a vyškoleného kolegu. V nejhorším případě pošleme výrobek do servisu přímo do ORTLIEBU (Německo). Kontaktujte nás emailem na azub@azub.cz s popisem závady, fotografií a kontakty na vás.

Doprava

V případě mimozáručních oprav hradí náklady na dopravu zákazník. Nazpět zasíláme opravené zboží standardně zásilkovnou na nejbližší pobočku k bydlišti za 69,- Kč + dobírku.

Adresa pro přijetí opravy:

  • AZUB BIKE s.r.o, Bajovec 2761, 688 01 Uherský Brod.
  • Zásilkovnou na výdejní místo ZDRAVAVODA.CZ , Trávníky 1168, 688 01 Uherský Brod.

Kontaktní osoba pověřená vyřízením oprav: Roman Solnička, azub@azub.cz, tel: 608 298 229

Orientační ceník oprav

Uvedené ceny jsou orientační, účtujeme minimální ceny v závislosti na rozsahu opravy. Odhad ceny po zaslání podkladů emailem.

  • zalepení díry: 150,- Kč / 5 cm
  • zalepení švu: 150,- Kč / 10 cm (ne vždy jde opravit, zbytečně neodkládejte opravu)
  • výměna jezdce TIZIP: 150,- (Atrack a Duffle) 
  • výměna plastových dílů: cena náhradního dílu v eshopu

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
SouhlasímPodrobné nastavení