ORTLIEB Back Roller City Design - Brush

ORTLIEB Back Roller City Design - kus
Běžná cena s DPH1 790 Kč
Ušetříte500 Kč 28 %
Vaše cena s DPH1 290 Kč
Vaše cena bez DPH1 066 Kč
KódF5484
VýrobceORTLIEB
BaleníKUS
Hmotnost950g
Objem20l
Systém zavíránírolovací
Záruka5 let
Skladem poslední kus
Osobně v Uherském Brodě:
zítra
Přepravní společností:
pozítří

Verze Design potvrzuje, že brašny nemusí být zdaleka jen černé nebo šedé, ale jak ukazuje Ortlieb, mohou být i dobře viditelné a výrazně barevné. V Ortliebu jdou však mnohem dále a do světa cyklistiky přináší další radost v podobě brašen s barevným potiskem. Už od pohledu se vám musí líbit a na tváři vás i mnohých dalších zajisté vykouzlí krásný úsměv. Každý rok jsou jiné 4 vzory.

Přední a zadní vodotěsné brašny od Ortliebu jsou naprostou klasikou mezi dálkovými cyklisty. Profíci z oboru si cení především funkčního a odolného systému zavěšení brašen po bocích kola, a protože na dlouhých cestách je důležitá úspora každého gramu, vyzdvihují také nízkou hmotnost modelu na zadní nosič Back-Roller.

Vůbec nezáleží na tom, jestli se jedete projet po šumavských hvozdech, nebo se chcete pustit do brazilských deštných pralesů. Odolný materiál v kombinaci s 3D svařováním spojů zaručuje obrovskou odolnost, která byla potvrzena nejen v laboratořích, ale především stovkami tisíci ujetých kilometrů na světových silnicích i mimo ně. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu před vodou a přitom je tak jednoduchý na otevření, že všechno máte rychle po ruce.

Cena za kus.