TUBUS Cargo Evo 28" - zadní nosič

TUBUS Cargo Evo 28
Kód zboží: 11100
Hmotnost: 620 g
Nosnost: 40 kg
Pro kola: 28"

Tubus Cargo je klasika mezi klasikami. Není snad oblíbenějšího nosiče mezi dálkovými cyklisty. Ovšem Evo je klasika vylepšená o moderní prvky tak, aby odpovídala ještě náročnějším požadavkům. V Tubusu vylepšili několik důležitých detailů a vzniklo Evo.

3D spodní uchycení k rámu lépe tlumí rázy od silnice a hlavička šroubku se do něj krásně schová. Stejně tak horní vzpěry, které upevňují nosič k rámu, jsou dnes odlehčené. Světlo chrání trubičky nosiče protažené směrem vzad. Jednoduše nosič, který je připraven s vámi žít dalších 25 let na silnici.

Produkt / upřesnění výběru:
TUBUS Cargo Evo 28" - zadní nosič

Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 2690,-Kč
  • Materiál:  25CrMo4
  • Barva: černá / stříbrná
  • Pro kola:  28"
  • Váha:  ca. 530 g
  • Hmotnost montážních dílů:  cca. 138 g
  • Nosnost:  40 kg

Výrobce: TUBUS

Pokud ke svým kvalitním brašnám Ortlieb hledáte stejně kvalitní nosiče, které vám vydrží dlouhé roky, nabízíme vám nosiče Tubus. Tyto prošly, stejně jako brašny Ortlieb, mnoha set tisíci kilometry testování a mezi dálkovými cyklisty jsou známy, jako nezničitelné. Tubus poskytuje na své nosiče 30 let záruku a dokonce i 3 letou mobilní záruku, která vám zaručuje expresní zaslání nového nosiče kamkoliv na světě v případě, že se ten váš zlomí.

30 let záruka na nosiče Tubus

V Německu není povoleno nabízet doživotní záruku, a tak si Tubus řekl: „OK, když nemůžeme mít doživotní záruku, kterou by si naše nosiče zasloužily, tak dáme záruku třeba 30 let“. My si v AZUBu myslíme, že to vypadá ještě více sexy. A to není všechno, pokud se vám nosič přece jen zlomí, Tubus vám zaručuje, že vám pošle nový zcela zdarma. A to navíc expresně a kamkoliv na světě. V Tubusu tomu říkají mobilní záruka. Naprosto neuvěřitelné, že ano? Jednoduše potvrzení kvality a skvělé odolnosti.

Od: novak16.09.2018
Dobrý den , potřebujeme zadní ocelový nosič na 29" kolo
s disk. brzdami a pevnou osou .
Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
pokud máte na patkách a na nahoře na vidlici otvory se závitem pro upevnění nosiče pak ano. Pokud máte vyšší pneumatiky, pak se bude muset zvýšit pomocí prodlužovacích patek.
Výkres nosiče si můžete stáhnout na
https://tubus.com/product.php?xn=64
Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den
ZA AZUB team, Petr Hebeda
Od: Jakub14.04.2017
Dobrý den,
dvě otázky:
1. Pro kotoučové brzdy doporučujete model Disco, ale ten má uváděnou pouze poloviční nosnost a to je málo... Navíc uchycení na rychloupínák náboje asi nebude použitelné s kolem s pevnou osou?
2. Nosič chci nejprve použít na kole 26´, ale předpokládám, že ho \"přežije\" a následně předpokládám jeho montáž na kolo 28´. Jsou horní tyčky nosiče pro uchycení na zádní vzpěry rámu polohovatelné, aby šel vhodně nosič 28´připevnit i na 26´kolo? Projde nosičem případně i širší pneumatika 29´?
Díky za upřesnění.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ano Disco nejde uchytit na kolo s pevnou osou.
Ano horní tyčky jsou v nastavitelných kostkách a je možné dát nosič na jiné kolo. Máme skladem tyčky až 350 mm dlouhé. Nosič 26" půjde namontovat na 28" kolo pomocí prodlužovacích patek,
https://www.azub.cz/prodluzovaci-patky-na-zadni-nosic/
Ty se někdy používají pokud by docházelo ke kolizi brzda a nosiče.
Podle výkresu na
http://tubus.com/product.php?xn=1
odkaz dimension drawing se vejde kolo cca 2"
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Stanislav20.12.2015
Dobrý den, vlastním kolo scott scale 960. Jaký je způsob montáže vašich zadních nosičú na kci kola, aniž bych si přál provádět úpravy např vrtáním do rámu apod. Mluvím o dvou zadních úchytech které se kotví v části sedlovky. Děkuji za vaši odpověď.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
na Vašem kole nevidím dole na patkách volné otvory pro uchcení spodních "noh" nosiče. Pokud tam nejsou, pak bude potřeba použít model Disco, který se dává pod rychloupínák.
Nahoře je možné uchytit horní vodorovné tyčky k objímce sedlovky. Je potřeba použít delší šroub a popř. horní tyčky natvarovat. Mezi objímku, tačku a šroub doporučuji dát podložky. Tento způsob montáže používáme u skladácích kol Tern JOE a nisiče CragoRack.
Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím