Busch & Müller - oficiální distributor pro Českou republiku a Slovensko

Busch and Muller - německý výrobce světel

Inovace. Originál. Vyrobeno v Německu. 

Busch & Müller je vedoucí značka pro cyklistické osvětlení. Veškeré průkopnické inovace jako např. funkce standlight, IQ světelná technologie, denní svícení a ještě mnohem více vznikly právě zde. Výrobní závod tohoto rodinného podniku se od jeho založení v roce 1925 nachází v Německu, ve městě Meinerzhagen.

IQ technologie. Světelná revoluce pro jízdní kola. Nová generace.

Popis IQ technologieKaždý, kdo jel někdy v noci na kole a k osvětlení cesty před sebou použil světlo LED IQ se už nikdy nebude chtít obejít bez pohodlí, které tento vynikající světelný výstup poskytuje. V samé podstatě leží revoluční myšlenka, která říká, že světelný zdroj LED se nemusí nacházet ve středu reflektoru. K zaostření a vedení světla se používá kompletně celá odrazná plocha. Podíváme-li se do reflektoru inteligentního světlometu, vidíme pouze pokovený povrch. Jakmile se světlo zapne, tento povrch zmizí a neuvidíte "nic než světlo". Od roku 2007 naše inovace neustále dále rozvíjíme. K našim nejmodernějším výrobkům patří "IQ2-TEC" a "IQ-TEC PREMIUM". Ve srovnání s prvními IQ generacemi nabízejí nové IQ-TEC verze dvakrát tak větší světelný výkon a téměř dvakrát širší, velmi rozsáhlé světelné pole.

 IQ technologie - srovnání

Přední a zadní světla na kolo s akumulátorem a nabíječkou Busch and Muller

LICHT24 – denní svícení. Vidět a být viděn o třídu lépe.

Pro jízdní kola, která jsou v silničním provozu i tak méně nápadná, je denní svícení podstatnou výhodou. LICHT24, systém denního osvětlení od Busch & Müller, je ideálním řešením. Doplňkové signalizační LED diody svítí směrem nahoru a umožňují tak maximální viditelnost. Světlo z "běžného" jízdního reflektoru je koncentrováno na silnici a omezeno svou jasně definovanou hranicí světla a tmy, aby neoslňovalo protijedoucí vozidla. LICHT24 má denní režim a noční režim. Jakmile se na LICHT 24 aktivuje integrovaný senzor, automaticky přepíná mezi oběma režimy. LICHT24 je schválen německými pravidly silničního provozu. Denní režim lze použít také v noci, protože hlavní LED dioda je stále aktivní.

LICHT 24 světelný řežim - porovnání

Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím