Ortlieb Atrack - batoh - 35L

Ortlieb Atrack - batoh - 35L
Vaše cena s DPH4 890 Kč
Vaše cena bez DPH4 041 Kč
Kód0032256
Rozměry 59 x 28 x 27 (VxŠxH)
Barvahořčicová,černá,červená
Hmotnost1470 g
MateriálPS33
Objem35 L
VýrobceORTLIEB
Záruka5 let
Skladem
Osobně v Uherském Brodě:
pondělí 27.1.
Přepravní společností:
úterý 28.1.

První vodotěsný batoh, který se otevírá jako cestovní taška, nabízí novou úroveň pohodlí pro venkovní dobrodružství a krátké výlety!
Každý, kdo se kdy potýkal s úkolem rychle vyhledat konkrétní položku v hlubinách batohu, bude milovat nový Atrack! Outdoorové batohy Atrack se otevírají jako kufr, což značně zjednodušuje logistiku balení tím, že poskytuje přehledný přehled o - a okamžitém přístupu k jednotlivým položkám v balení. Atrack můžete také nastavit na přední stranu, aby systém postroje zůstal čistý a suchý.
Atrack vám nejen šetří nepohodlné přehrabávání přes batoh, ale umožňuje to i bez deště. Nezáleží na tom, zda se chytíte v lijáku nebo budete muset plavat přes řeku, vaše zařízení zůstane naprosto suché! Je to proto, že nylonový materiál bez PVC a zip TIZIP jsou 100% vodotěsné. Mimochodem, zip je umístěn na straně, která kontaktuje záda, což také chrání před krádeží v davu.
Promyšlený design batohu s aktivním cestovním ruchem vám poskytne maximální funkčnost, když se vydáte na pěší turistiku, cyklistiku, lyžařskou turistiku, kanoistiku nebo vyrazíte na další výzvu ve skvělé přírodě. Atrack se cítí také ve městě a věrně vás doprovází jako efektivní balíček pro krátké výlety. Atrack je dodáván ve třech velikostech, třech barvách a širokém sortimentu příslušenství, takže jej můžete rychle přizpůsobit každému dobrodružství. Vyberte si svůj oblíbený a začněte svůj příběh!