ORTLIEB Back-Roller City - vodotěsné zadní brašny

ORTLIEB Back-Roller City - vodotěsné zadní brašny
Objem: 40 litrů / pár
Systém zavírání: rolovací
Hmotnost: 1520

Základní model zadních brašen od firmy Ortlieb. Získáváte s nimi všechny přednosti Ortlieb brašen včetně 5-ti leté záruky a obrovské odolnosti.

Jednoduché vodotěsné rolovací zavírání se zapíná po stranách brašen a zaručuje naprostou ochranu proti vodě i v těch největších lijácích. Systém připevnění na nosič je také naprosto jednuchý. Stačí napoprvé nastavit zadní upevnění a háček a pak už pokaždé je jen položit a drží na nosiči. Přesně stejně jako je tomu i u ostatních Ortlieb brašen. Odolnost brašen zvyšují zpevněné rohy a 3D svařování jednotlivých panelů brašny. Ta je také vybavena velkými reflexními plochami.

Tyto brašny se perfektně hodí pro dojíždění do práce ve městě, ale třeba i k dálovým jízdám na kole.

Dodávána v červené, bílé a černé barvě. Není možno ji zkombinovat s brašnou Rack Pack. Ty lze ale připevnit k nosiči pomocí jakýchkoliv textilních popruhů.

K dispozici ve více barvách. Cena za pár.

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 2390,-Kč
  • velké reflexní plochy
  • QL1 systém uchycení na nosič
  • Výška brašny: 42 cm
  • Horní šířka brašny: 32 cm
  • Dolní šířka brašny: 23 cm
  • Hloubka: 17 cm
  • Váha: 1.520 g
  • Objem: 40l

Výrobce: ORTLIEB

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Od: Tom28.01.2018
Zdravím,
cena a hmotnost je uvedena na celý pár?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ano, cena i hmotnost je uvedena pro pár.
Přeji příjemný den. Za AZUB team, Roman Procházka.
Od: martin18.08.2017
Dobrý den,
nikde jsem nenašel, jak vypadají tašky uvnitř. Mají nějaké členění, přihrádky, apod.? (Classic, City)
Díky
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
verze city nemá organizér, je to pouze velká brašna na kolo. Naopak verze Classic má vnitřní organizér, který je rozdělen do dvou přihrádek. Navíc má verze Classic popruh přes rameno a možnost propojení s horní brašnou Rack-pack.
Přeji hezký den. Za AZUB team Roman Procházka.
Od: Pablo06.11.2016
Dobrý den. Je možné uchytit tyhle brašny na nosič IBERA PakRak Touring Plus IB-RA4?
Dekuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
brašny nosič lze dát správně na prakticky jakýkoliv nosič, zatím se naneašel žádný na který by nešly dát.
Horní háky jsou podélně nastavitelné ve velkém rozsahu a ke každé brašně jsou přibaleny vložky aby perfektně seděly na daném průměru tyček nosiče.
Otočný spodní hák je posuvný v půlkulaté liště ( v případě nízkého nosiče ji lze přešroubovat obráceně nahoru).
Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Jan Blabla22.10.2016
Dobrý den-prosím o info k brašnám Ortlieb Back-Roller City. Chci se zeptat na ošetření, údržbu těchto brašen, popřípadě, co musím dělat pro dlouhou životnost. A z jakeho materiálu jsou vyrobeny. Zda je možné je používat i v mrazech. Děkuji za odpověď.Nashledanou
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
údržba spočívá v občasném umytí.
Jsou vyrobeny z průmyslového polyesteru potaženého PVC.
Brašny používáme i za mrazu zcela bez problémů několik let.
Přeji hezký den.
Zan AZUB team, Petr Hebeda
Od: Ondřej Procházka01.07.2016
Zdravím vás, všiml jsem si, že se nyní tyto brašny prodávají s trochu jiným úchytným systémem než v roce 2012, kdy jsem si brašny koupil. Mohu si koupit tento úchytný systém jako náhradní díl a použít ho s mými brašnami? Jde mi především o horní lištu a šrouby, kterými je přišroubovaná k brašně. Původní lišta je příliš měkká a hned po týdnu používání se mi ohnula. Šrouby se vytrhly ze svých závitů. Bohužel nevhodný materiál.
Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Procházko,
náhradní díly Vám pošleme zdarma v rámci reklamace. Jen potřebuji vědět zda potřebujete lištu, šrouby a háky na jednu nebo na dvě brašny?
Potřebujete i spodní hák?
Děkuji za spolupráci a přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Tomáš Kusýn14.06.2015
Dobrý den, mám nosič Author ACR-20N. Bude mi na něj pasovat brašny Ortlieb ?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
brašny Ortlieb mají nastavitelné jak horní
háky, tak spodní hák. Navíc jsou přibaleny ke všem brašnám vložky do horních háků na různé průměry trubek nosičů. Na uvedený nosič půjdou brašny Back Roiller správně upevnit bez problémů.
Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Ondřej Procházka14.08.2014
Musím se podělit o svou zkušenost s těmito brašnami. Koupil jsem je před rokem a myslel si, že kupuji produkt, na který bude na cestách spolehnutí. Už asi po týdnu mě překvapilo, že lišta, na které je brašna přišroubovaná a na které jsou umístěné háčky, se lehce ohnula. První týdenní cestu brašny vydržely, problémy s plastovým upínacím mechanismem se projevily až později. Nyní jsem na cestě po Evropě a plastové háčky se pod tíhou nákladu rozevřely tak, že vložené objímky pro nosiče z tenších trubek už na svém místě nedrží. Ze čtyř jsem už ztratil dva. Za větší problém považuji, že asi po celkem třech tisících km se vytrhnul jeden že šroubů, kterým je brašna přišroubovaná k nosníku. Jsem si jistý, že kdyby byly použity kovové závity, tak by se to nestalo. Nyní se vracím z Marseille a šroub se že závitu vytrhnul už podruhé. Modlím se, abych dojel domů a tento produkt bych již nikomu nedoporučil kvůli použitým materiálům, zvláště když například konkurenční Sport Arsenal používá pro úchytný systém kovové materiály.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
brašny Ortlieb a zejména Back roller prodáváme několik let ke spokojenosti klientů. Jen my jsme brašen prodali stovky. Používají je cestovatelé na celém světě.
Za celou dobu jsme měli jedinný podobný případ cestovatele Jižní Amerikou, který stejně jako Vy naložil příliš velkou zátěž a háčky se otvíraly stejně jako ve Vašem případě. Řešením bylo zdvojení háčků t.j. brašna visí na 4 háčcích.
Vytržení jednoho šroubu může ukazovat na namáhání šroubu v jeho ose nikoliv na střih. Šroub s maticí lze nouzově nahradit šroubem M4 s maticí ( nejlépe samojistnou) a velkoplošnou podložkou. Nicméně po dojezdu doporučuji použít původní šroub s maticí ( pošleme).
Vložky do háčků můžeme samozřejmě poslat také stejně jako náhradní háky pro zdvojení ( více viz. http://www.azub.cz/nahradni-haky-pro-QL1-ortlieb-2/). Uvedené díly Vám můžeme do Francie poslat dopravní službou PPL/DHL.
Poznámka na závěr: Speciální plasty místo kovu se používají úmyslně. Ocelový hák je schopen deformovat až zničit hliníkový nosič, je těžší a koroduje.
Přejeme šťastnou cestu domů. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: D. Fohler03.09.2012
Dobrý den ,můžete mi napsat rozdíly mezi modelem CITY a, Clasik a Plus. Kromě váhy, ceny, a způsobu zapínání.To je vidět na stránkách. Ale rozdíl ceny mezi City a Plus je extremě velký. Proč?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, jde o různé varianty téže brašny. Všechny mají stejnou velikost 20 L a střih. Classic a City jsou těžší ( jiný materiál) než Plus, které mají na vekovní straně korduru a vodotěsná vrstva je zevnitř. Zato jsou mechanicky odolnější, např. při pádu kola s brašnami na ostrý předmět. Pokud i přesto dojde k průrazu, lze je opravit doma opravnou sadou. City se od Classicu liší tím, že nemají vnitřní kapsu na zip a na horní straně nemají dvě přezky, které se používají k buď k zapínání brašny nebo k připnutí brašny RackPack ( S=24L nebo M=31L) nahoru napříč na pár Back Rollerů. Na všechny tři provedení lze namontovat veškeré příslušenství ( Outer pocket S - vnější kapsa, Mesh pocket - sí?ka na mokré věci a držák na láhev)
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím