ORTLIEB Bike-Shopper - vodotěsná nákupní cyklo brašna

ORTLIEB Bike-Shopper - vodotěsná nákupní cyklo brašna
Objem: 20 litrů
Systém zavírání: TIZIP
Hmotnost: 970 g

Objemná nákupní brašna určená ke každodennímu nakupování v supermarketech, nebo na tolik oblíbených farmářských trzích. Brašna se jednoduše odepíná z nosiče a je ji možno pohodlně nosit přes rameno pomocí nastavitelného polstrovaného popruhu. Naprosté sucho uvnitř brašny zajiš?uje QSC systém uzavírání, ale pokud vezete například dlouhé francouzské bagety, je možné ji nechat i otevřenou. Uvnitř brašny najdete kapsu na cennosti. Velké reflexní plochy na bocích jsou samozřejmostí. Dovybavit ji navíc můžete i boční brašnou Ortlieb Outer-Pocket.

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 2690,-Kč
  • Výška brašny: 42 cm
  • Horní šířka brašny: 32 cm
  • Dolní šířka brašny: 23 cm
  • Hloubka: 17 cm
  • Váha: 860 g
  • Objem: 20l

Výrobce: ORTLIEB

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Od: Vladimír Ptáček23.08.2016
Dobrý den, rád bych navštívil Vaši provozovnu, abych se mohl blíže seznámit s nabídkou Vašich produktů. Můžete mi sdělit, kdy máte otevřeno?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
jsme tu od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin ( většinou déle).
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Martina Kubišová08.09.2014
Dobrý den,
ráda bych Vás touto cestou požádala o radu a doporučení. Každý den ujedu na kole 50 km (25 do a 25 z práce různými terény)Bez brašen si své jízdy nedokážu představit (nejčastěji přepravuji šaty, boty, ručníky, nakrabičkovanou stravu na celý den do práce a poměrně velké rodinné nákupy,v létě o víkendech stan, karimatku, deky...plážovou ledničku - prostě výbavu na celý den k vodě. Velmi mě zklamaly brašny firmy Sport arsenal (ty boční velkoobjemové 17 l jsou ještě ok, ale nosičová a řídítková, tak to je bída - suché zipy neudrží zátěž, brašny se trhají ve všech u zipů, od nosiče jsou zespod po 10 ti dnech díry) Hledám kvalitní řešení, jezdím i v dešti částečně po nezpevněných cestách. Chci u Vás prioritně koupit nosičovou brašnou a časem řídítkovou a boční velkoobjemové. Mám kole Scott Aspect 920 kola 29. Potřebuji speciální nosič? Vejde se brašna pod sedlo, nebo lze ji případně posunout na nosiči, pokud by se nevešla a udrží upínání náklad(jezdím náplavku po velkých dlažebních kostkách)? Lze kombinovat / umístit brašny velkoobjemová, vodotěsné boční i s horní nosičovou?Prosím o Váš návrh řešení. Ráda bych měla na pár let vyřešený problém vysokou kvalitou.P.S preferuji i bezpečnost v reflexních barvách, ale nevím zda jsou rovněž vodotěsné a vhodné na běžné těžké nákupy (mouka, brambory, cukr, jablka, 30 vajec...mléko) Předem mockrát děkuji za pochopení a za Váš vhodný typ.S přáním úspěšných dnů Martina Kubišová
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Je radost pozorovat, jak lidé začínají řešit kvalitní vybavení pro cesty do práce. Sám jej mám rád a hodně ho využívám.

Když jsem přemýšlel nad vaším popisem, okamžitě mě napadla horní brašna, kterou ale standardně nemáme v nabídce. Jde o tuto: http://www.ortlieb.de/_prod.php?lang=en&produkt=travelbiker&biketoy=trunk Dá se snadno z kola odepnout, i když to uvádíte, jako pro vás nepotřebnou věc. Ale hlavně drží pevně a je vodotěsná. I když je určena především na cestování, tak na plato vajec by měla být naprosto super. Tedy pokud se tam vejde. Nemám tu zrovna žádné plato po ruce, abych jej proměřil :-) Nic jiného od Ortliebu si pro váš účel na horní nosič moc nedokážu představit. Cena této brašny je cca 4400 Kč vč. adaptéru na nosič.

Jo a dala by se určitě umístit až na konec nosiče tak, aby nezasahovala pod sedlo. A onen Ortlieb adaptér má další držáky na boční brašny, kterým je veškerý problém s umístěním bočních brašen vyřešen.

Všechno ostatní by právě mělo tendenci sjet na stranu, pokud nebudou boční brašny plné. Další variantou, která mě napadá, by pak byla kombinace postranních brašen a třeba velkého košíku, ba přímo koše, na zadní nosič. A přes něj třeba nějakou pláštěnku.

Boční brašny jsou jak s rolovatelným uzávěrem, tak i s překlopným, případně i se zipovým tak, jak je právě u Bike-Shopperu. Ty vysoce reflexní varianty jsou ale jen pro brašny s rolovacím uzávěrem.

Nosič by zajisté pro začátek stačil ten, který máte.

Řídítková brašna Ultimate nepotřebuje žádný speciální nosič. Vše už je její součástí.

K požadované kvalitě: Ortlieb je znám jako vysoce kvalitní firma. Vše je stále vyráběno v Německu. Na vše je poskytována 5 let záruka a záručních oprav máme jen minimum. V drtivé většině případů vyřešeno výměnou. Takže v tomto směru opravdu nemusíte mít strach.

Já osobně bych šel do kombinace Travel Biker nahoru a pak ty reflexní na bok. Případně nějaké hezky barevné s tím překlápěcím systémem.

Pokud byste měla jakýkoliv další dotaz, neváhejte se na mě obrátit. Nejlepší by bylosi možná rovnou zavolat a vše si vysvětlit.

Přeji pěkný den,
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím