ORTLIEB Bike-Shopper - vodotěsná nákupní cyklo brašna

ORTLIEB Bike-Shopper - vodotěsná nákupní cyklo brašna
Objem: 20 litrů
Systém zavírání: TIZIP
Hmotnost: 970 g

Objemná nákupní brašna určená ke každodennímu nakupování v supermarketech, nebo na tolik oblíbených farmářských trzích. Brašna se jednoduše odepíná z nosiče a je ji možno pohodlně nosit přes rameno pomocí nastavitelného polstrovaného popruhu. Naprosté sucho uvnitř brašny zajiš?uje QSC systém uzavírání, ale pokud vezete například dlouhé francouzské bagety, je možné ji nechat i otevřenou. Uvnitř brašny najdete kapsu na cennosti. Velké reflexní plochy na bocích jsou samozřejmostí. Dovybavit ji navíc můžete i boční brašnou Ortlieb Outer-Pocket.

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 2690,-Kč
  • Výška brašny: 42 cm
  • Horní šířka brašny: 32 cm
  • Dolní šířka brašny: 23 cm
  • Hloubka: 17 cm
  • Váha: 860 g
  • Objem: 20l

Výrobce: ORTLIEB

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Od: Vladimír Ptáček23.08.2016
Dobrý den, rád bych navštívil Vaši provozovnu, abych se mohl blíže seznámit s nabídkou Vašich produktů. Můžete mi sdělit, kdy máte otevřeno?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
jsme tu od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin ( většinou déle).
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Martina Kubišová08.09.2014
Dobrý den,
ráda bych Vás touto cestou požádala o radu a doporučení. Každý den ujedu na kole 50 km (25 do a 25 z práce různými terény)Bez brašen si své jízdy nedokážu představit (nejčastěji přepravuji šaty, boty, ručníky, nakrabičkovanou stravu na celý den do práce a poměrně velké rodinné nákupy,v létě o víkendech stan, karimatku, deky...plážovou ledničku - prostě výbavu na celý den k vodě. Velmi mě zklamaly brašny firmy Sport arsenal (ty boční velkoobjemové 17 l jsou ještě ok, ale nosičová a řídítková, tak to je bída - suché zipy neudrží zátěž, brašny se trhají ve všech u zipů, od nosiče jsou zespod po 10 ti dnech díry) Hledám kvalitní řešení, jezdím i v dešti částečně po nezpevněných cestách. Chci u Vás prioritně koupit nosičovou brašnou a časem řídítkovou a boční velkoobjemové. Mám kole Scott Aspect 920 kola 29. Potřebuji speciální nosič? Vejde se brašna pod sedlo, nebo lze ji případně posunout na nosiči, pokud by se nevešla a udrží upínání náklad(jezdím náplavku po velkých dlažebních kostkách)? Lze kombinovat / umístit brašny velkoobjemová, vodotěsné boční i s horní nosičovou?Prosím o Váš návrh řešení. Ráda bych měla na pár let vyřešený problém vysokou kvalitou.P.S preferuji i bezpečnost v reflexních barvách, ale nevím zda jsou rovněž vodotěsné a vhodné na běžné těžké nákupy (mouka, brambory, cukr, jablka, 30 vajec...mléko) Předem mockrát děkuji za pochopení a za Váš vhodný typ.S přáním úspěšných dnů Martina Kubišová
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Je radost pozorovat, jak lidé začínají řešit kvalitní vybavení pro cesty do práce. Sám jej mám rád a hodně ho využívám.

Když jsem přemýšlel nad vaším popisem, okamžitě mě napadla horní brašna, kterou ale standardně nemáme v nabídce. Jde o tuto: http://www.ortlieb.de/_prod.php?lang=en&produkt=travelbiker&biketoy=trunk Dá se snadno z kola odepnout, i když to uvádíte, jako pro vás nepotřebnou věc. Ale hlavně drží pevně a je vodotěsná. I když je určena především na cestování, tak na plato vajec by měla být naprosto super. Tedy pokud se tam vejde. Nemám tu zrovna žádné plato po ruce, abych jej proměřil :-) Nic jiného od Ortliebu si pro váš účel na horní nosič moc nedokážu představit. Cena této brašny je cca 4400 Kč vč. adaptéru na nosič.

Jo a dala by se určitě umístit až na konec nosiče tak, aby nezasahovala pod sedlo. A onen Ortlieb adaptér má další držáky na boční brašny, kterým je veškerý problém s umístěním bočních brašen vyřešen.

Všechno ostatní by právě mělo tendenci sjet na stranu, pokud nebudou boční brašny plné. Další variantou, která mě napadá, by pak byla kombinace postranních brašen a třeba velkého košíku, ba přímo koše, na zadní nosič. A přes něj třeba nějakou pláštěnku.

Boční brašny jsou jak s rolovatelným uzávěrem, tak i s překlopným, případně i se zipovým tak, jak je právě u Bike-Shopperu. Ty vysoce reflexní varianty jsou ale jen pro brašny s rolovacím uzávěrem.

Nosič by zajisté pro začátek stačil ten, který máte.

Řídítková brašna Ultimate nepotřebuje žádný speciální nosič. Vše už je její součástí.

K požadované kvalitě: Ortlieb je znám jako vysoce kvalitní firma. Vše je stále vyráběno v Německu. Na vše je poskytována 5 let záruka a záručních oprav máme jen minimum. V drtivé většině případů vyřešeno výměnou. Takže v tomto směru opravdu nemusíte mít strach.

Já osobně bych šel do kombinace Travel Biker nahoru a pak ty reflexní na bok. Případně nějaké hezky barevné s tím překlápěcím systémem.

Pokud byste měla jakýkoliv další dotaz, neváhejte se na mě obrátit. Nejlepší by bylosi možná rovnou zavolat a vše si vysvětlit.

Přeji pěkný den,
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím