Spartan Rack - přední nosič na skládací kolo Tern

Spartan Rack - přední nosič na skládací kolo Tern
Kód zboží: 937100003
Nosnost: 10 kg
Barva: stříbrno-černá
Rozměry: 261 x 132 x 391 mm
Hmotnost: 272 g

Tento přední nosič na skládací kola Tern s velikostí kol 20“ a 24" umožňuje jezdci naložit si i dopředu větší množství zavazadel, například vodotěsné přední brašny Ortlieb Front-Roller.

Vzhledm k tomu, že se doporučuje zatěžovat skládací kola především vepředu, je tento nosič výrazným pomocníkem. Skvěle se hodí také na převážení třeba jen jedné brašny se vším potřebným do práce, a nebo můžete použít kupříkladu vodotěsnou brašnu Ortlieb Office Bag nebo stylovou Downtown a převážet vepředu svůj notebook. Přesně tam, kde na něj celou dobu vidíte.

Objevtu tu pravou brašnu pro vaší skládačku TERN a jiné.

Produkt / upřesnění výběru:
Spartan Rack - přední nosič na skládací kolo Tern

Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 540,-Kč
Původní cena: 890,-Kč
         
Traveller Rack Rear
Traveller Rack Rear
         

Výrobce: TERN

Značka skládacích kol Tern vznikla teprve v roce 2011, ale už od začátku je považována za tahouna celého oboru skládacích kol. Je to dáno především týmem lidí, který za značkou Tern stojí. Všichni jsou to profesionálové, kteří se ve světě skládacích kol a nebo v cyklo průmyslu pohybují už mnoho let. Víceprezidentem společnosti je navíc Josh Hon - syn zakladatele firmy Dahon.
 
Skládací kola Tern vynikají především svým designem, spoustou výjmečně funkčních a odolných technických řešeních, která z těchto kol dělají naprostou světovou špičku mezi skládacími koly. Jde především o řešení rámu s technologií DoubleTruss a konstrukci obou skládacích mechanismů v podobě představce Physis a hlavního rámového kloubu OCL joint. Všechny tyto tři prvky dělají ze skládacích kol Tern nejen výjimečně dobré skládačky, ale i kola, na kterých se skvěle jezdí. To je dáno právě velmi tuhým rámem.
 
Při vývoji svých kol se v Ternu zaměřili zvláště na tuhou konstrukci, jednoduchost ovládání všech skládacích mechanismů a také na jednoduchou servisovatelnost a dlouhou životnost. Všechny hlavní prvky jsou tak v případě podtřeby vyměnitelné, dají se lehce demontovat a případně opravit. Tento přístup Ternu by také měl přispět ke spokojenosti zákazníků, kteří svá kola budou používat každý den po dobu několika let. Všichni lidé kolem značky Tern navíc doufají, že svým dílem přispějí k ochraně životního prostředí a k tzv. udržitelnému způsobu života. Proto se firma Tern zavázala, že každý rok odvede 1% svého zisku na veřejně prospěšné účely.
 

Od: Viktor26.02.2018
Dobrý den. Jsou nějaké nosiče zavazadel v černé barvě? potřebujete 2 kusy.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
nosiče jsou skladem i v černé barvě, stačí objednat.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Milan Bouda14.05.2017
Dobrý den, co znamená barva stříbrno-černá? Trubky jsou černé nebo která je jaká? A hraje nějakou roli, zda má náboj rychloupínák nebo plnou osu? Mám Tern Link D8 ještě s maticemi, ale už ráfky začínají být probržděné, tak bych to viděl na postupný upgrade na rychloupínáky, jestli je to možné (odpadne povinná zátěž v podobě 2 patnáctkových maticových klíčů při každé jízdě). Předem děkuji za odpověď. MB
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
nosič máme poslední stříbrný a pak větší množství černých. Nosič se upevňuje šrouby do otvorů v patkách. Je stejný pro pevnou osu a rychloupínák.
Bohužel šířka drážky v patce je pro šroub a rychloupínák různá a nelze tedy nahradit kolo na matice koles s rychloupínákem.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: František Čech16.01.2015
lze použít tento nosič i na kolo s klasicky umístěnou
přední brzdou v přední části vidlice?
Jaká je výhoda umístění brzdy ze zadu a odkdy se toto
řešení používá?
Děkuji Čech
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, nosič Spartan nelze použít na kolo, které má brzdu na vidlici zepředu. Tern používá brzdu vzadu právě kvůli montáži nosiče a kvůli tzv. "Z" skládání . Při tomto umístění je skládání jednodušší s ohledem na bowden přední brzdy.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím