ORTLIEB Rack-Box - černá - Rack-Lock - 18 L

ORTLIEB Rack-Box - černá - Rack-Lock - 18 L
Vaše cena s DPH2 590 Kč
Vaše cena bez DPH2 140 Kč
KódF79501
VýrobceORTLIEB
Typ upevněníRack-Lock
Barvačerná
Hloubka38
HmotnostEPP
MateriálEPP
Objem18
Šířka45
Záruka5 let
Skladem u dodavatele (14 dní)
Osobně v Uherském Brodě:
pondělí 8.6.
Přepravní společností:
úterý 9.6.

Představte si horký den uprostřed parného léta, kdy i večer je vedro téměř k nesnesení, a vy na pikniku s přáteli vytáhnete chlazené pivo přímo z vašeho Rack-Boxu.

Lehký transportní box je vyroben z EPP (expandovaný polypropylén), který je schválený pro uchování potravin, a který je vodotěsný zevnitř stejně jako zvenku. Rack-Box nabízí špičkovou izolaci a proto se dá výborně použít jako pikniková lednička, stejně jako se hodí na převoz většího nákupu, ve kterém je i jídlo a pití náchylné na zkažení ve vysokých teplotách. ORTLIEB Rack-Box nabízí objem 18 litrů a uveze až 10 kg. Díky špičkovému Rack-Lock adaptéru, který vyhrál cenu Eurobike Award v roce 2015 je upevnění celého boxu na nosič otázkou několika sekund. A to platí o jakémkoliv nosiči. Rack-Lock je totiž univerzální.

Rack-Box je brašna, kterou ORTLIEB potvrzuje svůj nezdolný zájem o nové technologie, a která s velkou pravděpodobností určí směr, jakým se vývoj cyklistických transportních systému bude ubírat.

  • Nastavitelný popruh pro nesení, který zavírá samotné víko
  • Prostor na bocích určený pro nesení
  • Velká reflexní plocha vzadu
  • Obsahuje ORTLIEB Rack-Lock adaptér
  • Kompatibilní s virtuálně jakýmkoliv nosičem o šířce 60 až 160mm


Rack Lock je vhodný na jakýkoliv nosič, třeba i na ten, kde je velmi mnoho příček. Jeho další výhodou je možnost jednoduchého připevnění bočních brašen na trubky, které jsou umístěny níže než je horní plocha nosiče, a které jsou součástí vlastního adaptéru. Ortlieb adaptér je složen ze dvou částí, jedna je na brašně, a druhá se montuje na nosič. Jakým způsobem se uchycuje brašna na nosič se dozvíte v přiloženém videu.