SON 28 - dynamo v náboji - pro kotoučové brzdy

SON 28 - dynamo v náboji - pro kotoučové brzdy
Hmotnost: 460 g
Barvy: 3 druhy

Už mnohokrát jste se jistě dostali do situace, že se začalo stmívat a vy jste se ocitli na kole bez blikačky, nebo s vybitými bateriemi. Případně pokukujete po moderních technologiích jako jsou GPS, mobilní telefony, foťáky a kamery, které potřebují být stále nabité. Ale kde se na dlouhých cyklistických cestách dostat k  potřebné elektrické energii? Odpovědí může být právě SON.

Německý a v Německu vyráběný SON je definitivně nejlepší dynamo na světě. Vyniká především nízkým odporem a velkým výkonem. Pokud jsou světla vypnutá, jeho odpor je tak minimální, že jej ani nerozeznáte. Ve 30km/h Vás zbrzdí jen o 0,1 km! Se zapnutými světly pak budete pomalejší o pouho pouhých 0,7 km/h.

Vhodné pro kola 26" a větší pro svícení i napájení.

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 6590,-Kč

Výrobce: SON

Hlavní duší této značky je Wilfried Schmidt a společnost se správně jmenuje "Wilfried Schmidt Maschinenbau". Son pak ve zkratce znamená "Schmidts Original  Nabendynamo". V této malé německé firmě vznikají ta nejlepší nábojová dynama světa. Nenajdete dynamo, které by mělo menší odpor a bylo kvalitnějším zdrojem elektrické energie na kole. Tato dynama jsou známá nejen mezi dálkovými cyklisty a lidmi, kteří každodenně jezdí na kole do práce, ale používá je i spousta bežných kolařů, kteří se nechtěji starat, zda zapoměli, či nezapoměli doma blikačky a jestli jim fungují baterie.

Od: František Streicher09.08.2017
Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či je na to nejaká záruka. Dynamo začalo dosť hučať. Neviete čo s tým?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
na dynamo je samozřejmě záruka. prosím pošlete ho k nám a my jej pošleme výrobci.
Omlouvám se za komplikace a děkuji za spolupráci.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: František05.10.2016
Dobry den
chcem sa opytat mam naboj sram MTH 716 s pevnou osou, je to 15x100mm. Kotuc na brzdu je na 6 srobov. Dalo by sa tam pouzit toto dynamo? Je mozne dodat aj na Slovensko?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
SON vyrábí model 28 pro vidlice s pevnou osou 15 mm. Vyrábí se ve stříbrném, černém a červeném provedení pro 28/32/36 děr.
Na Slovensko dodáváme běžně službou DHL na dobírku nebo platbu předem na náš slovenský účet ( pro Vás vnitrostátní platba).
Objednávku budem dělat v nejbližší době a tak dodání cca 2-3 týdny.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Petr Ručka22.03.2016
Dobrý den, máte v nabídce i náboj SON 28 pro kotouče ve stříbrné barvě s rychloupínákem na 32 špic, nebo pouze na 36? Na 32 vidím jen černý a s pevnou osou. Mám vidlici bez pevné osy s rychloupínákem.
Děkuji.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
standardně odebíráme 36 děrové verze, které se nám osvědčilz zejména u kotoučových brzd. 32 děrovou verzi můžeme nechat přidat do další dodávky.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím