AZUB FAT trike

AZUB FAT trike
Rám: ALU
Kola: 26/26/26" FAT

Je absolutně beze sporu, že mánie kol s širokými plášti, které jsou u nás známé, jako snow biky, ale v zahraničí spíše jako fat biky, zaplavila svět. Minimálně ten cyklistický. Na veletrzích je vidíte všude a ve všech podobách. O doplňcích ani nemluvě.

Příbeh FAT triku
Když se na knci roku 2013 Maria Leijerstam vydala na sněžné tříkolce na jižní pól, byla to naprostá lehokolová paráda. Sledovali jsme ji a drželi jí palce. A také trochu záviděli. O rok později přišel Honza Žďánksý s nápadem, přejet na kole zamrzlý sibiřský Bajkal. Stačilo pár minut hovoru a bylo jasné, že mu v AZUBu postavíme pořádnou fat tříkolku, a že pojede na ní. Tak se také stalo a v březnu 2015 byl na Bajkale s naším prototypem FAT verze modelu ležaté sportovní tříkolky AZUB T-Tris. Bohužel neuspěl. Počasí bylo příliš teplé, na Bajkale byla na mnoha místech otevřená voda a po deseti dnech jej navíc dostihlo zemětřesení, které jej definitivně vyhnalo ze zamrzlé hladiny jezera. Nicméně FAT tříkolka byla na světě a my se o několik měsícu později rozhodli ji reálně začít vyrábět.

AZUB FAT trike

Náš tlusťoch je postaven na základu modelu T-Tris s 26" zadním kolem. Zadní stavbu má patřičně rozšířenou, aby se tam vešly pláště až do rozměru 4,8" a také řídítka má vyšší. I komponentová výbava je uzpůsobena potřebám jízdy ve velmi náročném terénu a poprvé u nás v ceníku oficiálně najdete 18-ti rychlostní německou převodovku Pinion P1.18 s ohromným rozsahem 636%! Celkový úžasný dojem z tříkolky dotváří červeně eloxované ráfky a pláště Schwalbe Jumbo Jim.

Náš FAT trike nemá odpružení a je tak zástupcem klasických fat biků, kdy pružení zajišťují jen samotné pneumatiky. 

Produkt / upřesnění výběru:
AZUB FAT trike
CENA: neuvedena

Výrobce: AZUB

Tato značka vznikla prakticky společně se vznikem firmy AZUB BIKE. Nejdříve se jí pyšnila pouze ležatá kola, ale od minulého roku už můžete na silnicích vidět i dětské vozíky AZUB Tom a Jerry či odrážedlo AZUB Fík. Pod touto značkou bychom rádi nabízeli produkty, které dobře známe, pravidelně používáme a hlavně sami vyvíjíme. A to do nejmenších detailů tak, abychom zaručili co nejvyšší kvalitu a hlavně vynikajicí poměr mezi užitnou hodnotou a cenou.

Od: Zuzana Ploscicova19.07.2016
Dobrý deň mám záujem o kúpu trojkolky azub len nemôžem nájsť cenu a chcela by som vedieť či je možné doručiť tovar aj na Slovensko
Ďakujem
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
na Slovensko samozřejmě dodáváme, i když tak jednoduché to není. Ležaté tříkolky většinou vyžadují troěku konzultace z naší strany, výběr těch správných komponent a doplňků a zároveň preferujeme osobní odběr. Nejsou to až takové vzdálenosti a při tajkové investici je lepší si pro tříkolku přijet a nechat si vše potřebné vysvětlit. My vám ji zde zároveň i správně nastavíme.

Nicméně posílání na Slovensko je možné. Cena za poslání se pak pohybuje dle modelu, mezi 50 a 100 EUR.

Aktuální ceník poslám zvláště emailem.

Za AZUB tým Honza Galla
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím