SCHLUMPF Mountain drive - řazení v klikách

Schlumpf je netradiční, ale ve světě používaný systém řazení ve středovém složení, resp. v samotném talíři. Přináší nejen špičkovou švýcarskou kvalitu a bezúdržbovost, ale také nižší opotřebení všech komponentů a především větší rozsah převodů.

řazení je snadné, jednoduché a lehké. Stačí patou zatlačit na  čudlík“ v ose šlapání a je přeřazeno. Na výběr máte ze tří systémů. Mountain Drive přináší lehčí převody v poměru 2,5:1. Na výbeř jsou nejen různé velikosti talířů od 27 do 56 zubů, ale i různé délky klik od 89 až do 175 mm.

Produkt / upřesnění výběru:
SCHLUMPF Mountain drive - řazení v klikách

Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 15055,-KčDélku klik a počet zubů specifikujte v poznámce během objednávky. Taktéž uveďte materiál rámu a typ vašeho kola.

Výrobce: SCHLUMPF

Tato firma byla založena ve Švýcarsku v roce 1988 Florianem Schlumpfem. O tři roky později představila na ženevském veletrhu inovací cyklistické řazení ve šlapacím středu s názvem Mountain Drive. V dnešní době firma nabízí tři typy těchto řazení, které jsou špičkově zpracovány a o jejichž kvalitě se dá říci, že je vskutku švýcarská. Značku Schlumpf však nesou i dvourychlostní středy pro jednokolky a hydraulické vodní pumpy, které jsou poháněny energií samotné vody, bez nutnosti elektřiny, či jiné energie.

Od: Vlado17.05.2018
dobrý den, na videu je vidět, že je to na skládačce, asi dahon. Je možné to namontovat na skládačku Tern Node D8 resp. Link D8? Kolik zubů tam pak doporučujete? Nebo doporučujete nějaké alternativní řešení pro zvýšení počtu převodu zejména do kopce na skládačky tern, když už neprodáváte převod do zadního náboje, děkuji vk
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, určitě to na Node D8 namotnovat lze. Je pak otázkou, co od toho přesně čekáte. Možná by bylo lepší řešení tam dát Speed Drive a méně zubů. Napiště, prosím, na azub@azub.cz, co přesně očekáváte a my vám pošleme nějaké doporučení.

Za AZUB tým Honza Galla
Od: Petr09.09.2017
Děkuji za info,
tu frézu jsem viděl na videu, máte ji k zapůjčení?
Jde se pak vrátit k původnímu systému řazení?
Ď.
PL
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ano frézu můžeme zapůjčit.
Původní složení je možné opět našroubovat. Jen se může stát, že vyfrézovaný okraj se při dotažení zdeformuje a pokud by jste chtěl opět namontovat Schlumpf, musel by jste znovu frézovat.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Petr05.09.2017
Dobry den
Je potreba system razeni nejak aretovat? Na nekteych fotkach je cosi jako torpedo. Dik.
PL
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
při montáži je potřeba speciální fréza , kterou se upraví trubka středového uložení do správného tvaru a do ní se pak "zakousne" Schlumpf.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Pavel Malý10.03.2015
Podle videa krásná věcička.. Chybí mi údaj o hmotnosti např.kompletu s 44 (48) zuby kliky 175cm a jesli převodníky jsou po opotřebení záměnné s běžnými s pětiprvkovým uchycením.
Děkuji.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
Hmotnost se pohybuje kolem 950 gramů. Záleží na počtu zubů, provedení, délce klik apod. Přesnou hmotnost pro vaši specifikaci bohužel nevím. Zaměnitelnost u Mountain Drivu je. Sám jej používám s 60 zubovým převodníkem Viavelo na svém lehokole. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit.
Za AZUB tým Honza Galla
Od: Milan Bartůněk02.12.2014
Dobrý den.Potřebuji poradit s údržbou SCHLUMPFu,výměnou,či doplněním mazacího tuku.Tento mám na handbiku.Díky a zdrávi zůstávejte.
Odpověď AZUB BIKE:
Schlumpf doporučuje natlačit několik kapek oleje každých cca 4500 km. Když dáte moc, ztuhne to a poteče olej ven. On to totiž není úplně olej, ale něco na pomezí oleje a vazelíny.
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím