TOUT-TERRAIN Streamliner - přípojné dětské kolo

TOUT-TERRAIN Streamliner - přípojné dětské kolo
Rám: Cro-Mo
Kolo: 20"
Počet rychlostí: 9
Hmotnost: 8,9 kg

 
Streamliner je přípojné dětské kolo, které vám dává naprosto novou svobodu pohybu s vašimi dětmi a přináší obrovské množství nových zážitků, které budete prožívat právě se svými nejmenšími. A navíc je tak naučíte správným zásadám pohybu v terénu i v provozu na silnici. Zadní odpružení je řešeno vzduchovým tlumičem RockShox Ario, který je možné nastavit podle hmotnosti dítěte a podmínek, do kterých vyrážíte. Kolo bylo konstruováno s ohledem na maximální komfort a ergonomii. Všechny komponenty jsou svou velikostí přizpůsobeny dětem. Vhodné pro děti od cca 5-ti do 10-ti let.

Možnost upgradu na Streamliner+ pomocí doplňkového kitu.

Cena kitu: 12 990Kč

Produkt / upřesnění výběru:
TOUT-TERRAIN Streamliner - přípojné dětské kolo

Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 30990,-Kč

Hmotnost: 8,9 kg
Počet rychlostí: 9
Rám: Cro-Mo
Kolo: 20“
Výbava: SRAM X.7, Avid

Výrobce: TOUT-TERRAIN

Od: Kotík Ondřej14.04.2017
Dobrý den,
Mám postiženýho syna - autistu a hledáme pro něj nejvhodnější cykloprostředek, jak pokračovat v našich společných vyjížďkách.Do loňska jsem ho tahal na add+bike https://www.roland-werk.com/addbike/ , ale již to dál nejde, protože je mu 12 a váží cca. 50 kg a bude to každým rokem těžší. Napadlo mě jestli by nešlo vyrobit přípojné kolo "pro velkáče/dospělého" tak aby se dalo připojit za MTB kolo s elektro pohonem.Nebo měli byste pro nás nějaký jiný návrh? S tandem servisem jsme zkoušeli tandem, ale on nešlape a je to tudíž o nervy a fyzičku, protože brzdí :(. Díky za radu, Kotík
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Kotíku,
možná by pro Vás bylo řešením kolo Pino od firmy Hase, kde přední jezdec může a nemusí šlapat.kolo řídí zadní jezdec a navíc má předního "pod dozorem".
Samozřejmě doporučujeme elektromotor v zadním kole s případně zdvojenou baterií kvůli dojezdu. Další možností jsou tříkolky od stejné firmy protože je možné je propojit do tandemu ( ze zadní se vyndá přední kolo z vidlice a ta se zahákne za přední tříkolku). Opět bude asi nutné doplnit elektromotor.
Více na
http://hasebikes.com/95-1-Tandem-PINO-ALLROUND.html
Přeji hezký den
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Mizerákova08.03.2015
Dobrý den, dolo by se to použit i pro častečne nepohyblive dite?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
určitě dalo, ale přijde mi to jako příliš velké dělo na malý cíl. Zkuste nám dát vědět, co přesně hledáte. Máme nově pod sebou i značku Tandemservis a v jejím rámci jsme schopni udělat kde co. Nejlépe zavolejte.
Přeji krásný den,
Honza Galla
Od: Petr Hofman14.06.2013
asi špatná cena
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, cena je uvedena správně - TOUT TERRAIN je "německá ruční výroba" :-) V nabídce máme předváděcí kousek - http://www.azub.cz/tout-terrain-streamliner-predvadeci/ - což je přípojné dětské kolo včetně přední části, tak aby mohlo být "samostaně" použitelné.
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím