Karbonový trek Author Synergy se systémem BionX v zadním nosiči

Jedna z běžných přestaveb, které děláme. Zde je zvlášnost v použití karbonového rámu. Při této přestavbě je třeba zhodnotit, zda je rám pro přestavbu vůbec vhodný a mechanik musí být vůči karbonovému rámu obzvláště opatrný. Umístění baterie do zadního nosiče nijak nenarušuje vzhled kola, i když pro některé může být nepříjemné, že celá váha elektrosady v zadní části kola.

I když BionX nabízí sensor sepnutí brzdy i pro hydraulické brzdy, my raději používáme mírně upravený standardní systém magnetu a snímače, který při vhodné montáži funguje i s hydraulikami. Navíc není třeba dokupovat hydraulický snímač, demontovat hydraulické brzdy, znovu je plnit, odvzdušňovat atd. Největším důvodem je však to, že hydraulické snímače reagují až když brzdy začnou opravdu brzdit a zvýší se tlak v systému. Klasický snímač s magnetem ale regauje ihned po namáčknutí brzdové páky, takže můžete brzdit jen a pouze regenerativním bržděním motorem a nemusíte opotřebovávat brzdy samotné. Zároveň navíc dobíjíte baterii, což je také velice příjemné, že?

Produkt / upřesnění výběru:
Karbonový trek Author Synergy se systémem BionX v zadním nosiči
CENA: neuvedena

Výrobce: BIONX

Kanadský výrobce elektrosady BionX je jedním z nejvýznamnějších a nejznámnějších výrobců elektropohonů na světě. Jeho sada BionX je ceněna především pro svou komplexnost, hladký chod, obrovskou sílu a velmi nízkou spotřebu.

To vše je dosaženo díky dlouhému vývoji a pečlivému zpracování. Na kvalitě se samozřejmě podepisuje i fakt, že sada je montována v Kanadě.

Od: Sikorová Alena03.02.2014
je možné namontovat elektrosadu na staré kolo bez přehazovačkyy, kola 28 cm ?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, elektrosadu BionX lze namontovat i nakolo s jedním volnoběžným kolečkem, jen potřebujeme vědět kolikati zubový pastorek vzadu je teď, aby jsme sehnali stejný nebo podobný. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Tomas Machourek31.10.2013
dobrý den, jaká by byla přibližná cena tohoto kola? případně podobně založeného které by bylo pro člověka 207cm a nosnost alespoň 120kg? Případně je možné si k Vám zavést své vlastní kolo a nechat si domontovat do něj elektro náboj?

děkuji

Tomáš Machourek
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, elektrosadu BionX je možné namontovat prakticky na každé kolo. Montujeme ji na klasická kola, lehokola, tříkolky, hanbiky atd. Ceny jsou na našem webu http://www.azub.cz/modely-elektrosady-elektropohonu-elektrokola-bionx/. Uvedené ceny jsou konečné včetně případné montáže. ta zbere podle náročnosti 3-5 hodin. pro montáž potřebujeme dopředu vědět zda chcete baterii do rámu nebo na nosič, rozměr kola a kolik převodů máte na kole.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím