Karbonový trek Author Synergy se systémem BionX v zadním nosiči

Jedna z běžných přestaveb, které děláme. Zde je zvlášnost v použití karbonového rámu. Při této přestavbě je třeba zhodnotit, zda je rám pro přestavbu vůbec vhodný a mechanik musí být vůči karbonovému rámu obzvláště opatrný. Umístění baterie do zadního nosiče nijak nenarušuje vzhled kola, i když pro některé může být nepříjemné, že celá váha elektrosady v zadní části kola.

I když BionX nabízí sensor sepnutí brzdy i pro hydraulické brzdy, my raději používáme mírně upravený standardní systém magnetu a snímače, který při vhodné montáži funguje i s hydraulikami. Navíc není třeba dokupovat hydraulický snímač, demontovat hydraulické brzdy, znovu je plnit, odvzdušňovat atd. Největším důvodem je však to, že hydraulické snímače reagují až když brzdy začnou opravdu brzdit a zvýší se tlak v systému. Klasický snímač s magnetem ale regauje ihned po namáčknutí brzdové páky, takže můžete brzdit jen a pouze regenerativním bržděním motorem a nemusíte opotřebovávat brzdy samotné. Zároveň navíc dobíjíte baterii, což je také velice příjemné, že?

Produkt / upřesnění výběru:
Karbonový trek Author Synergy se systémem BionX v zadním nosiči
CENA: neuvedena

Výrobce: BIONX

Kanadský výrobce elektrosady BionX je jedním z nejvýznamnějších a nejznámnějších výrobců elektropohonů na světě. Jeho sada BionX je ceněna především pro svou komplexnost, hladký chod, obrovskou sílu a velmi nízkou spotřebu.

To vše je dosaženo díky dlouhému vývoji a pečlivému zpracování. Na kvalitě se samozřejmě podepisuje i fakt, že sada je montována v Kanadě.

Od: Sikorová Alena03.02.2014
je možné namontovat elektrosadu na staré kolo bez přehazovačkyy, kola 28 cm ?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, elektrosadu BionX lze namontovat i nakolo s jedním volnoběžným kolečkem, jen potřebujeme vědět kolikati zubový pastorek vzadu je teď, aby jsme sehnali stejný nebo podobný. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Tomas Machourek31.10.2013
dobrý den, jaká by byla přibližná cena tohoto kola? případně podobně založeného které by bylo pro člověka 207cm a nosnost alespoň 120kg? Případně je možné si k Vám zavést své vlastní kolo a nechat si domontovat do něj elektro náboj?

děkuji

Tomáš Machourek
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, elektrosadu BionX je možné namontovat prakticky na každé kolo. Montujeme ji na klasická kola, lehokola, tříkolky, hanbiky atd. Ceny jsou na našem webu http://www.azub.cz/modely-elektrosady-elektropohonu-elektrokola-bionx/. Uvedené ceny jsou konečné včetně případné montáže. ta zbere podle náročnosti 3-5 hodin. pro montáž potřebujeme dopředu vědět zda chcete baterii do rámu nebo na nosič, rozměr kola a kolik převodů máte na kole.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím