Handbike s motorem BionX a baterií za sedačkou

Jedna z přestaveb, na kterou jsme opravdu hrdi. BionX totiž umožňuje vcelku bezrpoblémovou montáž i nastavení systému na handbiky a v tomto případě už tak zbývalo dořešit jen jakou baterii zvolit a kam ji umístit. Vzhledem k tomu, že udělat speciální držáček pro nás není až tak problém, využili jsme plochou baterii, která je běžně v nosiči a umístili ji napříč za zadní sedačkou. Je tam krásně chráněna, dá se lehce oddělat v případě nabíjení mimo kolo, a také tam moc pěkně vypadá. Pro upevnění ovládací konzoly jsme využili starší verze držáku předního světla z našich lehokol.

Finální výsledek je dle nás velmi čistý a perfektně funkční.

Produkt / upřesnění výběru:
Handbike s motorem BionX a baterií za sedačkou
CENA: neuvedena

Výrobce: BIONX

Kanadský výrobce elektrosady BionX je jedním z nejvýznamnějších a nejznámnějších výrobců elektropohonů na světě. Jeho sada BionX je ceněna především pro svou komplexnost, hladký chod, obrovskou sílu a velmi nízkou spotřebu.

To vše je dosaženo díky dlouhému vývoji a pečlivému zpracování. Na kvalitě se samozřejmě podepisuje i fakt, že sada je montována v Kanadě.

Od: Trávníček Petr07.03.2013
Dobrý den. Zaujala mě Vaše přestavba elektromotoru na handbike.Mohli by ste mi napsat jestli by ste mohli ještě jednu takovou přestavbu udělat a kolik by stála.Handbike je uplně stejný jaký jste dělali.Nechceme nějak drahý elektromotor jde nám spíše o dopomoc vyjetí kopců.Dejte mi prosím vědět.Děkuji Trávníček tel. 604974257
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Trávníčku, jsme distributoři kanadských elektrosad BionX pro českou republiku a pro Slovenskou republiku. Jiné elektrosady nenabízíme. Pro sady BionX zajiš?ujeme kromě prodeje i servis pomocí proškolených servisů v celé republice ( viz. informace na našem webu).
Elektrosady BionX lze namontovat na jakýkoliv stroj poháněný pedály s přenosem síly na kolo řetězem. Hlavní výhodou pro použití na handbiku je to že ji lze softwarově nastavit pro provoz na handbiku a ještě navíc nastavit parametry podle jezdc. Např. uživatel uvedeného handbiku požadoval maximální asistenci pro rozjezd a do kopce v malých rychlostech a skoro žádnou od cca 10 km/h.
Cena sady je uvedena včetně montáže. Speciální díly, držák baterie a drobnosti navyšují cenu v řádu stokorun.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Petr Matýsek06.09.2012
Dobrý den,
velice mne zaujal elektropohon na handbiku. Jsem ze Staříče u Frýdku Místku a zajímalo by mne, jestli by byla možnost si vámi nabízený produkt vyzkoušet.
Za odpověď předem děkuji.
S pozdravem.
Petr Matýsek
Tel.:736672288
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Matýsku,
co se týká handbiků zatím jsme dělali pouze tuto přestavbu pro klienta ze severních čech. Bohužel máme k dispozici na zkoušení pouze standardní trekové kolo, skkládačku na 20" kolech a námi vyráběnou tříkolku T-tris osazenou BionXem. Obávám se, že ani jedna možnost není pro vás vhodná. Mohu požádat uživatele o souhlas s předáním kontaktu, aby jste se mohl zeptat na praktické zkušenosti.
Základní informace jak systém funguje jsou na našich stránkách http://www.azub.cz/inteligentni-elektrokolo-elektrosada-bionx/ . Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den.
za AZUB team Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím