Handbike s motorem BionX a baterií za sedačkou

Jedna z přestaveb, na kterou jsme opravdu hrdi. BionX totiž umožňuje vcelku bezrpoblémovou montáž i nastavení systému na handbiky a v tomto případě už tak zbývalo dořešit jen jakou baterii zvolit a kam ji umístit. Vzhledem k tomu, že udělat speciální držáček pro nás není až tak problém, využili jsme plochou baterii, která je běžně v nosiči a umístili ji napříč za zadní sedačkou. Je tam krásně chráněna, dá se lehce oddělat v případě nabíjení mimo kolo, a také tam moc pěkně vypadá. Pro upevnění ovládací konzoly jsme využili starší verze držáku předního světla z našich lehokol.

Finální výsledek je dle nás velmi čistý a perfektně funkční.

Produkt / upřesnění výběru:
Handbike s motorem BionX a baterií za sedačkou
CENA: neuvedena

Výrobce: BIONX

Kanadský výrobce elektrosady BionX je jedním z nejvýznamnějších a nejznámnějších výrobců elektropohonů na světě. Jeho sada BionX je ceněna především pro svou komplexnost, hladký chod, obrovskou sílu a velmi nízkou spotřebu.

To vše je dosaženo díky dlouhému vývoji a pečlivému zpracování. Na kvalitě se samozřejmě podepisuje i fakt, že sada je montována v Kanadě.

Od: Trávníček Petr07.03.2013
Dobrý den. Zaujala mě Vaše přestavba elektromotoru na handbike.Mohli by ste mi napsat jestli by ste mohli ještě jednu takovou přestavbu udělat a kolik by stála.Handbike je uplně stejný jaký jste dělali.Nechceme nějak drahý elektromotor jde nám spíše o dopomoc vyjetí kopců.Dejte mi prosím vědět.Děkuji Trávníček tel. 604974257
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Trávníčku, jsme distributoři kanadských elektrosad BionX pro českou republiku a pro Slovenskou republiku. Jiné elektrosady nenabízíme. Pro sady BionX zajiš?ujeme kromě prodeje i servis pomocí proškolených servisů v celé republice ( viz. informace na našem webu).
Elektrosady BionX lze namontovat na jakýkoliv stroj poháněný pedály s přenosem síly na kolo řetězem. Hlavní výhodou pro použití na handbiku je to že ji lze softwarově nastavit pro provoz na handbiku a ještě navíc nastavit parametry podle jezdc. Např. uživatel uvedeného handbiku požadoval maximální asistenci pro rozjezd a do kopce v malých rychlostech a skoro žádnou od cca 10 km/h.
Cena sady je uvedena včetně montáže. Speciální díly, držák baterie a drobnosti navyšují cenu v řádu stokorun.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Petr Matýsek06.09.2012
Dobrý den,
velice mne zaujal elektropohon na handbiku. Jsem ze Staříče u Frýdku Místku a zajímalo by mne, jestli by byla možnost si vámi nabízený produkt vyzkoušet.
Za odpověď předem děkuji.
S pozdravem.
Petr Matýsek
Tel.:736672288
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Matýsku,
co se týká handbiků zatím jsme dělali pouze tuto přestavbu pro klienta ze severních čech. Bohužel máme k dispozici na zkoušení pouze standardní trekové kolo, skkládačku na 20" kolech a námi vyráběnou tříkolku T-tris osazenou BionXem. Obávám se, že ani jedna možnost není pro vás vhodná. Mohu požádat uživatele o souhlas s předáním kontaktu, aby jste se mohl zeptat na praktické zkušenosti.
Základní informace jak systém funguje jsou na našich stránkách http://www.azub.cz/inteligentni-elektrokolo-elektrosada-bionx/ . Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den.
za AZUB team Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím