Hlavní přednosti - aneb, proč je Moustache vlastně tak skvělý?

vývoj elektrokol probíhá ve Francii Od začátku elektrokolo Moustache je značkou, která se zabývá jen a pouze elektrokoly a ta jsou u nich už od začátku navrhována tak, že kromě síly jezdce bude na rám i prvky pohonu poůsobit i výkonný elektromotor. Právě proto je jízda na kolech Moustache tak příjemná a zvláště ve vysokých rychlostech bezpečná. Je to dáno především použitím vlastních hydroformingových trubek a speciálně navržených profilů, které zaručují extrémní tuhost celého rámu i pod velkým zatížením. Stejně tak i výběr komponent je přísně podřízen vizi elektrokola a podmínkám, ve kterých bude používáno. Jako celek jsou pak Moustache naprosto jedinečné.
skvělá elektrokola s dlouhým dojezdem mají motory Bosch Bosch: Síla a spolehlivost V dnešní době je Bosch nejúspěšnějším výrobcem elektropohonů pro kola, který jen stěží dokáže uspokojit poptávku svých zákazníků. Je to dáno především vysokou kvalitou a naprostou spolehlivostí. Jeho středové motory jsou dodávány ve dvou provedeních Active a Performance a se dvěmi velikostmi baterií buď 300 nebo 400Wh. Díky umístění ve středu kola je těžíště na správném místě a motor využívá převodového systému, takže stále pracuje v ideálních otáčkách. Zážitek z jízdy s motorem Bosch se však dá jen těžko popsat, proto vřele doporučujeme si jej otestovat.
montáž elektrokol Moustache probíhá ve Francii Montáž ve Francii Moustache sídlí ve francouzských Vogézách, které jsou krásným kopcovatým krajem, kde vyrostli oba zakladatelé, kde žijí jejich rodiny, a se kterým jsou úzce spjaty všechny životní hodnoty. Firma si však velmi dobře uvědomuje, že úspěch nestojí jen na managementu, ale na všech zaměstnancích. Na jejich pracovní pohodě, na férovosti vztahu k nim a na kvalitě práce, kterou odvádějí. A ta je velmi důležitá, protože montáž kol je prováděna ve Francii, kde se na ně montují nejen důležité komponenty, ale i motory Bosch. Ten je mimojiné také kompletně vyráběn v Evropě. Protoje se v Moustachi mohou postavit za každý vyrobený kus. K úplné dokonalosti přispívá i fakt, že každé elektrokolo je po sestavení projeto a vyzkoušeno a teprve potom zabaleno.
elektrokola francouzské značky Moustache jsou už od začátku designovaná s cílem bezpečné a pohodlné jízdy Vyladěno k dokonalosti Stejně tak jako kladou v Moustachi velký důraz na geometrii a kvalitu rámu, stejně dbají i na výběr komponent. Síla člověka je sice veliká, ale síla motoru Bosch je ve špičkách mnohem větší a za jízdy se oba tyto výkony spojují v jeden. Proto je nutné vybírat komponenty zvláště pečlivě tak, aby perfektně fungovaly a zároveň dlouho vydržely. Není se tedy co divit, že na kolech Moustache najdete výlučně výkonné hydraulické kotoučové brzdy, kvalitní odpružené vidlice a také například i plynulou převodovku NuVinci, která nemá jednotlivé stupně, ale u které si nastavíte převod přesně dle své vlastní potřeby. V Moustachi ale jsou ještě mnohem dále a hrají si s velikostmi kol a vyrábějí si vlastní díly pro motory Bosch tak, aby jste měli skvělý pocit z jízdy v každém jejím momentě.
ovládací jednotka Bosch Intuvia Jednoduché ovládání Elektrokolo by se mnohým mohlo zdát jako složitá věc. Nejde jen o řazení, ale ještě navíc o ovládání samotného elektropohonu. Bosch vám ale v tomto směru přináší radost z toho, že může být zacházení s elektrokolem tak intuitivní a jednoduché. Vždyť jeho ovládací jednotka se jmenuje Intuvia a nabízí velký displej, zobrazení čtyř stupňů přípomoci a také dalších informací, které jsou méně či více důležité. Samotná tlačítka pak nejsou jen na Intuvii, ale i na ovládání hned vedle gripu, kde jsou pěkně po ruce. Jezdit s Boschem je prostě hračka a potěšení.
design a styl - tak se dá charakterizovat vzhled elektrokol Moustache Design a styl Moustache, to nejsou jen bezchybně fungující motory Bosch a konstrukčně vyšperkované rámy, ale také krásný design, kde každý detail má nejen svou promyšlenou funkci, ale i neobyčejný vzhled. Stačí se podívat například na vedení bowdenů, či elektrické kabeláže. Že je skoro nevidíte? Přesně tak! V Moustachi právě proto navrhli profily trubek, ve kterých se všechno schová. Stejně tak můžete obdivovat tvar řídítek, modelu Lundi, zvláštně tvarovanou hlavovou trubku či barevné provedení všech kol v nabídce. Elektrokolo Moustache tak kromě rychlé a pohodlné jízdy také skvěle podporuje individualitu svého majitele.
Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím