ORTLIEB Light Pack 25 PRO - minimalistický batoh se zádovým systémem

ORTLIEB Light Pack 25 PRO - minimalistický batoh se zádovým systémem
Objem: 25 litrů
Hmotnost: 410 g

Batoh ORTLIEB light-Pack Pro 25 kombinuje minimalismus batohu Light-PACK 25 s větším komfortem: nafukovací zadní polstrování nabízí ještě příjemnější pocit při nošení, elastická stahovací lanka na přední straně vám umožní mít oblečení či vybavení hned po ruce a vnější postranní kapsy jsou vhodné na lahve na pití nebo na svačinu. Při hmotnosti pouhých 385 gramů jen těžko najdete batoh s větším objemem či nosností! Sbalený v přepravním obale je pro svou velikost stejně jako jeho minimalistický bráška Light-Pack Pro 25 ideálním druhým batohem. Stane se bezvadným společníkem lezců, paddleboardistů a všech, kdo sebou nechtějí tahat velkou zátěž.

 

DALŠÍ PRVKY:

  • odnímatelný hrudní a bederní pás
  • poutko na doplňkové zadní světlo

 

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 2690,-Kč

Výrobce: ORTLIEB

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Od: Denisa20.01.2018
Dobrý den. Děkuji vám za odpověd' a už mám představu co všechno za věcy si u vás objednám :-)
Až přijde ten správný čas tak si toho u vás objednám více :-) Těším se :-)
S přáním pěkného dne Denisa :-)
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
jsme připraveni.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Denisa10.01.2018
Dobrý den. Objednala jsem si tento batoh na jedné stránce a zajímalo by mně jestli by se do tohoto batohu dostala ale spíš doufám nedostalala voda kdybych s batohem spadla do vody. Jestli to někdo z vás testoval. Ptala jsem se i jiného člověka jestli by batoh přežil ponor ve vodě a on mi napsal že jo když se batoh správně zakonzervuje 5x se má srolovat a voda se prý do batohu nedostane ale zajímá mně i vás názor jestli to je pravda když ten batoh má ip64 které je proti stříkající a tekoucí vodě ze všech stran,a prý 100% voděodolnost poskytuje ip67 co jsem na internetu vyčetla. A proč se ptám ? Ráda bych věděla do čeho jdu a kdyby se do batohu měla dostat voda tak bych si ho stejně pojistila tímto vodotěsným obalem https://www.azub.cz/vodotesny-kompresni-obal-ortlieb-compression-dry-bag-ps10/?gclid=Cj0KCQiAp8fSBRCUARIsABPL6JYvNVnqAd9Du4tvewAyCQWSZMStLnP0O55WNNVjHvzBfviqkSurFXMaAjunEALw_wcB 7 nebo 12 L který bych si objednala u vás.
Předem děkuji za odpověd slečna D.
Přeji vám pěkný den.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
pro prachuvzdornost a voděodolnost se používají elektrikářské normy. První číslo za IP je prachuvzdornost a tam je 6 nejvíc. Druhé číslo je voděodolnost a tam je nejvíc 7 = odolnost proti tlakové vodě.
Uvedený batoh má rolovací uzávěr a ten pokud bue ležet ve vodě ponořený delší dobu tak jím voda navzlíná dovnitř. Máme vyzkoušeno opakovaně na veletrzích sprchování brašny SportRoller s rolovacím uzávěrem v uzavřeném boxu. Po třídenním sprchování je uvnitř vlhko.
Light Pack je z voděodolnějšího materiálu a tak se tam voda dostane opravdu pouze rolovácím uzávěrem. Výrobce u rolovacích uzávěrů uvádí odolnost 1 hodina ponoření v 1 m vody.
Závěrem, pokud spadnete do vody tak hned vylezete a voda se dovnitř nedostane. Pojištění Dry Bagem nepovažuji za nutné, nisméně pokud by došlo k mechanickému poškození batohu DryBag to zachrání jako druhá vrstva. Light pack je vyráběn s ohledem na minimální váhu a tak jeho mechanická odolnost není tak velká jako u ostatních batohů.
IP67 mají u Ortliebu výrobky s tzv. T-zipem. Např. brašny Duffle, Big Zip nebo rámové brašny BikePacking. T-zip je vodotěsný zip vyvvinutý a vyráběný přímo Ortliebem.
neváhejete nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den
za AZUB team, Petr Hebeda.
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím