ORTLIEB Light Pack 25 PRO - minimalistický batoh se zádovým systémem

ORTLIEB Light Pack 25 PRO - minimalistický batoh se zádovým systémem
Objem: 25 litrů
Hmotnost: 410 g

Batoh ORTLIEB light-Pack Pro 25 kombinuje minimalismus batohu Light-PACK 25 s větším komfortem: nafukovací zadní polstrování nabízí ještě příjemnější pocit při nošení, elastická stahovací lanka na přední straně vám umožní mít oblečení či vybavení hned po ruce a vnější postranní kapsy jsou vhodné na lahve na pití nebo na svačinu. Při hmotnosti pouhých 385 gramů jen těžko najdete batoh s větším objemem či nosností! Sbalený v přepravním obale je pro svou velikost stejně jako jeho minimalistický bráška Light-Pack Pro 25 ideálním druhým batohem. Stane se bezvadným společníkem lezců, paddleboardistů a všech, kdo sebou nechtějí tahat velkou zátěž.

 

DALŠÍ PRVKY:

  • odnímatelný hrudní a bederní pás
  • poutko na doplňkové zadní světlo

 

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 2690,-Kč

Výrobce: ORTLIEB

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Od: Denisa20.01.2018
Dobrý den. Děkuji vám za odpověd' a už mám představu co všechno za věcy si u vás objednám :-)
Až přijde ten správný čas tak si toho u vás objednám více :-) Těším se :-)
S přáním pěkného dne Denisa :-)
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
jsme připraveni.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Denisa10.01.2018
Dobrý den. Objednala jsem si tento batoh na jedné stránce a zajímalo by mně jestli by se do tohoto batohu dostala ale spíš doufám nedostalala voda kdybych s batohem spadla do vody. Jestli to někdo z vás testoval. Ptala jsem se i jiného člověka jestli by batoh přežil ponor ve vodě a on mi napsal že jo když se batoh správně zakonzervuje 5x se má srolovat a voda se prý do batohu nedostane ale zajímá mně i vás názor jestli to je pravda když ten batoh má ip64 které je proti stříkající a tekoucí vodě ze všech stran,a prý 100% voděodolnost poskytuje ip67 co jsem na internetu vyčetla. A proč se ptám ? Ráda bych věděla do čeho jdu a kdyby se do batohu měla dostat voda tak bych si ho stejně pojistila tímto vodotěsným obalem https://www.azub.cz/vodotesny-kompresni-obal-ortlieb-compression-dry-bag-ps10/?gclid=Cj0KCQiAp8fSBRCUARIsABPL6JYvNVnqAd9Du4tvewAyCQWSZMStLnP0O55WNNVjHvzBfviqkSurFXMaAjunEALw_wcB 7 nebo 12 L který bych si objednala u vás.
Předem děkuji za odpověd slečna D.
Přeji vám pěkný den.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
pro prachuvzdornost a voděodolnost se používají elektrikářské normy. První číslo za IP je prachuvzdornost a tam je 6 nejvíc. Druhé číslo je voděodolnost a tam je nejvíc 7 = odolnost proti tlakové vodě.
Uvedený batoh má rolovací uzávěr a ten pokud bue ležet ve vodě ponořený delší dobu tak jím voda navzlíná dovnitř. Máme vyzkoušeno opakovaně na veletrzích sprchování brašny SportRoller s rolovacím uzávěrem v uzavřeném boxu. Po třídenním sprchování je uvnitř vlhko.
Light Pack je z voděodolnějšího materiálu a tak se tam voda dostane opravdu pouze rolovácím uzávěrem. Výrobce u rolovacích uzávěrů uvádí odolnost 1 hodina ponoření v 1 m vody.
Závěrem, pokud spadnete do vody tak hned vylezete a voda se dovnitř nedostane. Pojištění Dry Bagem nepovažuji za nutné, nisméně pokud by došlo k mechanickému poškození batohu DryBag to zachrání jako druhá vrstva. Light pack je vyráběn s ohledem na minimální váhu a tak jeho mechanická odolnost není tak velká jako u ostatních batohů.
IP67 mají u Ortliebu výrobky s tzv. T-zipem. Např. brašny Duffle, Big Zip nebo rámové brašny BikePacking. T-zip je vodotěsný zip vyvvinutý a vyráběný přímo Ortliebem.
neváhejete nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den
za AZUB team, Petr Hebeda.
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím