ORTLIEB Back-Roller PRO Classic - velkoobjemové vodotěsné brašny

ORTLIEB Back-Roller PRO Classic - velkoobjemové vodotěsné brašny
Objem: 70 l
Systém zavírání: rolovací
Hmotnost: 2430 g

Pokud jste kdykoliv měli problém zabalit se do zadních brašen Ortlieb, s příchodem verze Back-Roller PRO jsou jakékoliv trable v tomto směru vymazány z povrchu zemského. PRO-čka jsou XL verzí tolik oblíbených Back-Rollerů. Nabízí stejnou kvalitu i odolnost, ale dramaticky větší objem, kterého bylo dosaženo rozšířením brašen do stran a zároveň přidáním vnější čyřlitrové kapsy. Ta sice není vodotěsná, ale nabízí spoustu místa třeba na lahve s vodou, opalovací krém, mokré věci, které musí schnout atd. Díky objemu 70 litrů jsou to největší cyklo brašny na světě. Můžete je mít jak ve verzi Classic, tak Plus.

  

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 4890,-Kč
  • Výška brašny: 45 cm
  • Horní šířka brašny: 36 cm
  • Dolní šířka brašny: 24 cm
  • Hloubka: 26 cm
  • Váha: 2.430 g
  • Objem: 70l

Výrobce: ORTLIEB

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Od: Bohumír Jírovský16.04.2018
Dobrý den,

potřeboval bych poradit s výběrem brašen na kolo. Píši zde a ne přímo vám kvůli tomu že by vaše odpověď mohla jiným lidem pomoci.

Uvažuji o:
2x ORTLIEB Back Roller - Do práce na kole 2017  
1x ORTLIEB Rack-Pack M
1X ORTLIEB Outer Pocket

Nebo ty to brašny ORTLIEB Back-Roller PRO Classic k těm mám dotaz ohledně zatížení vnějších kapes unesou např. 1,5L PET + minimálně dalších 1,5Kg . Zajímalo by mě odolnost síťoviny a pokud dojde k protržení jaká je je cena opravy.

Co by jste doporučil vy? Tyto brašny nebo tři brašny s celkovým větším vnitřním objem. Mě osobně se líbí více systém dvou brašen kvůli lepší mobilnosti přesuny vlakem a podobně. Do budoucna a na delší cesty bych vzal rack pack. Momentálně mám v plánu jenom dvou týdenní vyjížďky se spaním na divoko.

Děkuji za odpověď s pozdravem, Jírovský.


Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
Váš výběr je v pořádku pro kratší cesty.
Back Rollery Pro jsou určeny pro delší expedice. Jsou širší a tedy celé kolo je při pohledu zezadu opravdu o dost širší a tedy hůře manipulovatelné.
Boční kapsy jsou spíše určeny např. pro vlhké věci, helmu apod. Pro velké PET láhve je lepší používat speciální držáky na kole na tyto veké láhve.
Opravy brašen v Ortliebu stojí cca 10 EUR a trvají cca 10 dnů.
Sám používám BackRollery Plus s brašnou Rack pack 31L a zcela vyhovují. V BackRollerech mám věci, které potřebuji pouze večer a v RackPacku nahoře ty, které potřebuji vícekrát za den.
Přeji hezký den.
Za AZUB teram, Petr Hebeda.
Od: Jaroslav Krejsa30.03.2017
Dobrý den, chci se zeptat jestli se k těmto brašnám dá připnout rack pack stejně jako k menšímu modelu, nebo jestli musí být připevněn gumicukem?
Děkuji Krejsa
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Krejso,
ano, Rack pack se Back Rollery Pro upevňuje stejně jako na menší BackRollery. Dokonce jsme vzkoušeli, že na verzi Pro lze dát Rack Pack velikosti L, protože jsou širší.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Jan Sabol26.03.2017
Dobrý den,mám brašnu ORTLIEB Trunk a nosič tubus.Existuje nějaký adaptér aby se dala připnout tato brašna spolu s těmahle bočníma brašnama?
Děkuji Sabol
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
tato kobinace bohužel není možná. Trunk bag svojí šířkou přesahuje nosič a tak se již zboku brašna nevejde pod Trunk Bag. Řešení je nosič Tubus Logo ( resp. Logo Evo)
http://tubus.com/product.php?xn=2
který má druhou vodorovnou trubku.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Miro Sabo12.06.2016
Dobrý deň,
mám záujem o tieto brašne, v čiernej farbe, vedeli by ste mi ich prosím poslať aj do Skalice na slovensku, a ak tak za aký čas by mi došli.Ďakujem za odpoveď, s pozdravom Miro
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ano máme skladem a můžeme poslat DHL na dobírku 181 EUR celkem včetně DPH a dopravy. také je možná platba předem na náš slovenský účet u ČSOB, pro Vás vnitrostátní platba.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím