Představec TERN Andros

Představec TERN Andros
Kód zboží: B.00003.0214.03.00

Plně nastavitelný představec pro skládací kola TERN. Kompatibilní s T-bar sloupky.

Produkt / upřesnění výběru:
Představec TERN Andros

Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 1190,-Kč

Výrobce: TERN

Značka skládacích kol Tern vznikla teprve v roce 2011, ale už od začátku je považována za tahouna celého oboru skládacích kol. Je to dáno především týmem lidí, který za značkou Tern stojí. Všichni jsou to profesionálové, kteří se ve světě skládacích kol a nebo v cyklo průmyslu pohybují už mnoho let. Víceprezidentem společnosti je navíc Josh Hon - syn zakladatele firmy Dahon.
 
Skládací kola Tern vynikají především svým designem, spoustou výjmečně funkčních a odolných technických řešeních, která z těchto kol dělají naprostou světovou špičku mezi skládacími koly. Jde především o řešení rámu s technologií DoubleTruss a konstrukci obou skládacích mechanismů v podobě představce Physis a hlavního rámového kloubu OCL joint. Všechny tyto tři prvky dělají ze skládacích kol Tern nejen výjimečně dobré skládačky, ale i kola, na kterých se skvěle jezdí. To je dáno právě velmi tuhým rámem.
 
Při vývoji svých kol se v Ternu zaměřili zvláště na tuhou konstrukci, jednoduchost ovládání všech skládacích mechanismů a také na jednoduchou servisovatelnost a dlouhou životnost. Všechny hlavní prvky jsou tak v případě podtřeby vyměnitelné, dají se lehce demontovat a případně opravit. Tento přístup Ternu by také měl přispět ke spokojenosti zákazníků, kteří svá kola budou používat každý den po dobu několika let. Všichni lidé kolem značky Tern navíc doufají, že svým dílem přispějí k ochraně životního prostředí a k tzv. udržitelnému způsobu života. Proto se firma Tern zavázala, že každý rok odvede 1% svého zisku na veřejně prospěšné účely.
 

Od: .Diamond07.04.2017
Dobrý den, díl se mi moc hodí, ale potřebuji znát rozměr mezi otvory ze středu na střed a průměr otvorů,ale ten není tak důležitý, pokud mi odpovíte bude to fajn, děkuji pěkně za odpověď. (pár dat se asi hodí každému dalšímu :-)
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
vzdálenost otvorů pro sloupek řízení ( T-kus) a řidítek je 85 mm osově. Otvory mají průměr 22 mm (standardní řidítka) a mezera mezi přírubami je 55 mm.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: míra24.04.2016
Dobrý den.Myslíte,že by stačilo na klasický sloupek uříznout řídítka a na ně poté nainstalovat představec Andros?Tedy,že bych na D8 nemusel kupovat T sloupek?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ano toto řešení je možné. Jde potřeba do stávajícho sloupku dát kousek řidítkové trubky ( délka=šířka Androse) a doporučujeme nahradit rychloupínák šroubem, který dotáhnete natvrdo. Tak vznikne "T" na konci, na které namontujete Androse. Pozor na průměr řidítek do Androse, je 1" = 25,4 mm.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Jedlicka07.04.2016
Bude možné Andros namontovat na T sloupek u Dahon D18?
Pěkný den. Jedlička
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
pokud má kolo na konci sloupku "T" s průměrem řídítkové trubky, pak ano.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím