AZUB TRIcon - skládací tříkolka

Už když jsme začali vyvíjet naši první tříkolku, věděli jsme, že v budoucnu chceme představit ultra skládací, vzadu odpružený trike s neobyčejnými jízdními vlastnostmi. A je zde! AZUB TRIcon je výsledkem tříleté práce a testování, které se točilo okolo ležatých tříkolek.

Velmi malých rozměrů jsme dosáhli pomocí uprostřed umístěného skládacího systému F2F (Fold-To-Flat) a skládací zadní vidlice. Kola, blatníky a nosič se dají jednoduše demontovat. V kufru tak můžete mít TRIcon už za 3-4 minuty. Pokud však potřebujete jen přejet rychle autem, stačí jen složit TRIcon uprostřed a můžete jet.

Jak je u většiny lehokol AZUB zvykem, i TRIcon je stavěn přesně podle přání zákazníka, který si může vybrat nejen z několika barev, ale i z nepřeberného množství dalších komponentových variant a doplňků.

I u TRIconu je samozřejmostí náš jedinečný IPS (Ideal Position System), který umožní velmi rychlé a přesné nastavení pozice sezení a šlapání, bez nutnosti jakéhokoliv nářadí. 

AZUB TRIcon je vybaven:

IPS system of AZUB recumbent trikes

IPS - Ideal Position System – Ideální poloha jezdce


Tento systém proslavil AZUB již od jeho založení v roce 2000. Systém umožnuje jezdci najít správnou pozici pro pohodlnou jízdu na lehokole, pomocí několika nastavitelných poloh na sedadle. Jezdec si může přispůsobit sedačku ve čtyřech směrech se správným náklonem, najít ideální polohu pro řízení a v neposlední řadě prodlouit / zkrátit délku rámu.


sliding seat bracket as a standard on all AZUB recumbents and trikes

Posuvný držák sedačky


Posuvný držák je náš
nový systém pro okamžité posování sedačky na hlavní rámové trubce, který najdete u všech modelů lehokol a tříkolek. Tento systém představuje další rozvoj našeho IPS systému. (Ideal Position System) Posuvný držák sedačky umožnuje rychle nastavení pozice sedačky s milimetrovou přesností.

 

Abychom usnadnili zacházení, umístili jsme na rám posuvnou lištu, která zabraňuje nastavení držáku do nesprávné polohy. Manipulace s držákem probíhá skrz dva rychloupínáky. Horní upínák uvolňuje sedačku, dolní umožnuje pohyb sedačky po rámové trubce.

 

Držák je vyroben z vysoce odolného plastu, vyztužen skelnými vlákny. Před uvedením do prodeje byl testován v plném provozu dlouhé měsíce. Technologii používáme v rámci naší vlastní produkce, která zaručuje minimální poškrábání rámu i při častém posouvání.


>

F2F - folding trike


AZUB TRIcon je skládací tříkolka se speciálním zámkem, který umožnuje složení tříkolky do velmi malého balení. To vše během minuty! Zámek, který v AZUBu používáme je velmi pevný, snadno se s ním zachází a rychle se skládá.

 

Tříkolku je pomocí našeho systému možné složit napůl pro přepravu v kufru auta. Tříkolku však můžete složit ještě do menšího balení složením zadního kola a skladací zadní vidlice pomocí jednoho rychlého uvolnění.

 

Pokud potřebujete tříkolku složit do extrémně malých rozměrů, můžete ještě rychle odstranit přední kola. Tím dostanete nejmenší možné rozměry pro následný transport.

 

Pro opravdové cestovatele máme v nabídce připraven cestovní vak. Tento měkký kufr lze také použít společně se speciálním přívěsem za tříkolku pro přepravu dalších zavazadel, během vaší dobrodružné cesty.


folding handlebars of AZUB folding trikes

Skladací říditka


Strávili jsme hodiny a hodiny nad vývojem nejpevnějších a nejlépe fungujících skládacích říditek. Náš zubový skládací mechanismus velmi snadno nastavíte zpět do stejné polohy, jakou jste měli před rozložením tříkolky. Levá a pravá strana říditek jsou vždy perfektně sladěny v jedné rovině. To vše zvládnete povolením jednoho rychloupínáku.

 

Další skvělou výhodou naších skladacích říditek je, že říditka se nebudou naklánět i v případě velmi prudkého brždění, což se čas od času u jiných tříkolek stává.

 

Říditka jsou nastavitelné v rozsahu otočení dvou zubů.


ergonomic position of controlers on AZUB recumbents

 

Ergonimocká pozice řízení a brzd (Spodní řízení - USS)


high seat adapter for recumbent trikes - seat riser 

High seat adapter a volitelné příslušenství pro hedikepované jezdce


Výška sedla u TRIconu je 31 cm / 12,5“. V nabídce máme navyšující adaptér pro sedačku, který výšku sedla posune o 6 cm / 2“ nahoru. To umožnuje snadnější nástup i výstup. Nicméně měli by jste vědět, že navyšení sedačky výrazně zhoršuje stabilitu jezdce v rychlých průjezdech zatáčkami.

 

Nabizíme taky úpravy pro hendikepované jezdce, jako jsou brzdové páky a řazení, které lze ovládat jednou rukou. Nebo naše slavné posuvné brzdy, pro všechny, kteří nemohou operovat se standartními páčkovými brzdami.

 

Pro ty kteří mají problém s pačkovým, nebo otočným řazením, nabizíme Di2 elektronické řazení od Shimana.


options for azub recumbents
different cranksets for azub recumbents

Široká škála komponentů a příslušenství


Nabízíme neuvěřitelnou škálu komponentů a doplňků. Můžete si vybrat od základních komponentů Shimano Alivio, přes Deore, nebo XT. Nechybí ani 14-ti rychlostní Rohloff. Nabizíme také SRAM Dual Drive systém, nebo převodové náboje Alfine. Nemluvíme ani o možnosti montáže elektronického řazení, nebo dokonce 18-ti rychlostní Pinion. Téměř vše co si dokážete představit je možné. Poté si můžete vybrat z nekonečného seznamu brzdových možností, klik, vidlic, plášťů, apod. Také jsme schopni postavit kolo s elekto motory BionX. Ani zdaleka zde nelze zmínit všechny možnosti a příšlušenství, které k naším lehokolům a tříkolkám nabízíme. Pokud budete potřebovat s výběrem pomoct, obratťe se na autorizovaného prodejce AZUB, nebo přímo na nás.

 


tyre options for AZUB recumbents

 

Pláště


Pláště jsou nedílnou a důležitou součástí lehokola, či tříkolky. S velmi lehkými komponenty, případným karbonovým sedlem a rychlími Durano plášti, můžete mít velmi rychlé „silniční“ kolo. S přední odpruženou vidlicí, komponenty Shimano XT a pláštěm Racing Ralph můžete mít kolo do náročného terénu. Prostě pořádného lehokolového horáka. Nebo si můžete vybrat Marathon Plus pro dálkové dobrodružné cesty. Či jednoduše proto, že nechcete stále řešit defekty na kole. Proto nabízíme tak širokou škálu pláštů, aby si vybral opravdu každý.

 


production of recumbents in The Czech Republic

Vyrobeno v České Republice


V AZUBU jsme velmi hrdí, že naprostá většina výroby a montáže našich lehokol probíhá v České Republice. Zbytek se provádí v sousedním Slovensku. Od prvního náčtrtu, pokračujíc ohybáním trubek, svařováním, až do posledního zašroubovaného šroubku. To vše v srdci Evropy!

 

Proces výroby všech částí naších rámů je řízen počítačem pomocí technologie CNC, ať už pro svařování dílů pro upevnění sedla, nebo ohnutí samotné trubky rámu. Můžete ocenit lidskou zručnost při pohledu na vizuální aspekt svařování našich lehokol. Jejich kvalita a estetika výrazně převyšuje rámy vyrobené na Taiwanu, nebo v pevninské Číně.

 

Sestava našich lehokol probíhá v sídle naší firmy. Kola sestavují zkušení mechanici, kteří se stavění lehokol a tříkolek věnují deset a více let. Každé kolo je pečlivě nastaveno podle výšky a hmotnosti jejího budoucího majitele a řádně otestováno před jeho expedicí. Proto si při objednávání nového kola můžete být jistí, že kolo které se vám dostane, bude perfektní.


V případě jakýchkoliv dotazů se nám neváhejte ozvat! Kontakty AZUB BIKE.

Produkt / upřesnění výběru:
AZUB TRIcon - skládací tříkolka
CENA: neuvedena

Výrobce: AZUB

Tato značka vznikla prakticky společně se vznikem firmy AZUB BIKE. Nejdříve se jí pyšnila pouze ležatá kola, ale od minulého roku už můžete na silnicích vidět i dětské vozíky AZUB Tom a Jerry či odrážedlo AZUB Fík. Pod touto značkou bychom rádi nabízeli produkty, které dobře známe, pravidelně používáme a hlavně sami vyvíjíme. A to do nejmenších detailů tak, abychom zaručili co nejvyšší kvalitu a hlavně vynikajicí poměr mezi užitnou hodnotou a cenou.

Od: Jakub14.04.2018
Hezký den,
prosím o zaslání ceníku tříkolek na email. Je možné tříkolky vyzkoušet i v jiné prodejně, než v Uherském Brodě- Střední Čechy nebo Praha. Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
odpovíme vám napřímo do emailu.

Děkuji a přeji pěkný den,
Honza Galla
Od: Vaverka26.01.2015
Dobrý den, měl bych zájem o Vaši tříkolku a zajímají mě podrobné informace(rozměry,nosnost,příslušenství,údržba,možnost montáže elektromotoru a ceny pro rok 201).předem díky za odpověď.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,

Děkujeme za zájem o naše tříkolky. Pro rok 2015 jsme přichystali řadu novinek. Je možné objednat si tříkolku odpruženou či bez odpružení, se skládacím rámem nebo rámem "šroubovacím", s 20" kolem nebo 26" kolem. Aktuálně jsou všechny informace dostupné v AJ na stránkách www.azub.eu, kde naleznete i podrobnou technickou specifikaci jednotlivých modelů. Krátké shrnutí : Celková délka tříkolek cca 180 cm, šířka 83cm, hmotnost od 18 kg, celková hmosnost 125 kg. Všechny tříkolky je možno osadit některou z kvalitních elektrosad kanadské firmy BionX. Základní údržba tříkolek se v ničem neliší od údržby běžného bicyklu, kterou zvládne sám jezdec, případně kterýkoli cykloservis. Ve zvláštním emailu zasílám aktuální ceník, kde najdete i seznam příslušenství a doplňků. S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Květoslav Bařina26.12.2014
Dobrý den, chci si pořídit tříkolku s elektromotorem. Sdělte prosím možnosti výkonů motorů a ceny verzí samotných tříkolek a možných variant s elektrizací.
Děkuji. S pozdravem, Květoslav Bařina.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Bařino,
výkon motoru je dán předpisem, maximální nominální výkon je 250 W ( pro představu průměrný cyklista je schopen trvalého výkonu cca 100-120 W). Dále zákon nařizuje omezení rychlosti na 25km/h, pak musí elektromotor vypnout a posledním omezením je jízda bez šlapání do max. 6 km/h.
Všechny modely našich tříkolek lze elektrifikovat sadou s motorem v zadním kole. My montujeme špičkové kanadské sady BionX více viz. http://www.azub.cz/inteligentni-elektrokolo-elektrosada-bionx/ . Ceník tříkolek Vám posíláme zvlášť s popisem jak pro sebe tříkolku nakonfigurejete.
Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Oldřich Klíma20.11.2014
Dobrý den, měl bych zájem o Vaši tříkolku a zajímají mě možnosti a ceny.Musí se tříkolka stavět na velikost jezdce, nebo je jednoduše přestavitelná. Děkuji.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, děkujeme za zájem o naše tříkolky. Aktuální ceník, ve kterém najdete všechny standardní varianty výbavy i doplňky, zasílám emailem. Tříkolky stavíme "namíru", každý zákazník ji tedy dostane z výroby nastavenou přesně podle jeho potřeb. Tříkolky mají ale propracovaný systém nastavování pozice sedla, takže problém může nastat pouze v případě, že jednu tříkolku bude používat více jezdců výrazně odlišného vzrůstu. S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Stanislav Hrodek26.06.2014
Zdravím, můžete mě prosím poslat ceník tříkolek včetně elektro provedení a napsat jestli je možné namontovat i jiný motor než Bionx (Magic Pie nebo Crystalyte) a případně dopučit který motor má jaké výhody nebo který by byl nejlepší. A je v plánu i tříkolka s větším zadním kolem? Děkuji SH
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník tříkolek společně s popisem pro konfiguraci tříkolky Vám posíláme ve zvláštním emailu.
Tříkolky je možné osadit prakticky jakýmkoliv motorem do zadního kola protože používáme standardní komponenty ve standardní vidlici 135 mm.
Po několika letech testování jsme se rozhodly pro sady BionX, které patří k nejsofistikovanějším elektrosadám. Obecně se sady dělí na levnější, které mají snímač otáčení klik a motor se rozběhne po půl otáčce až otáčce klik, pro jízdu jsou výrazně příjemnější systémy se snímačem tahu v řetězu, které přesně kopírují úsilí jezdce, který nastavuje procenta pomoci k vlastnímu úsilí. Tyto systémy dále umožňují delší dojezd ( efektivněnji využívají energii baterie) a také individuální nastavení parametrů systému pro konkrétního jezdce.
Parametrů pro rozhodování je poměrně hodně a nelze je shrnou do jednoduché ěty.
Tříkolka s větším kolem je v plánu avšak dosavadní testy potvrdily obavy z tuhosti výpletu zadního kola a tuhosti zadní vidlice.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Jirka Dorazil12.05.2014
Dobrý den, měl bych velký zájem o Vaší tříkolku, můžete mi prosím poslat ceník a zdělit jak je tříkolka široká?
Předem děkuji a přeji pěkný den.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ceník posíláme ve zvláštním e-mailu. Tříkolky jsou široké 83cm, ale při otočení řídítek je nejširší místo jen 80cm, takže projdete standardními 80cm dveřmi.

Za AZUB Tým, Honza Galla
Od: Jura11.05.2014
Dobrý den, uvažuji o koupi lehotříkolky. Zajímalo by mě, jak je to s údržbou a servisem. Po kolika ujetých km je třeba měnit řetěz? Co by se nemělo při běžném provozu zanedbat? Jak je to se zárukou el. pohonu, vztahuje se na všechny komponenty, včetně baterie? Děkuji za odpověď, Jura.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
u tříkolek v podstatě platí stejná pravidla pro servis, jako u běžných kol. Vzhledem k tomu, že TRIcon je skládací, musí se ještě navíc kontrolovat a dotahovat skládací mechanismus. Řetěz je zhruba 3x delší, než na klasickém kole a díky tomu, že je tak dlouhý, a že se nekříží, je nutné jej měnit za zhruba trojnásobnou dobu. Pak ale stojí výměna 3x více. Tzn. ve výsledku cenová náročnost zhruba stejná. Na kolo je poskytována záruka 2 roky, stejně tak na elektromotor i baterku. Baterka má čidla pro nabíjení a i teplotu, tzn. že záruka je poskytována pouze v případě, že se k baterce patřičně chováte. Tedy zvláště v zimě by měla být v teple a alespoň jednou za měsíc za dva nabitá. To je pak možnézkontrolovat na počítači stejně jako mnoho dalších věcí, které následně pomáhají k odstraňování případných poruch či jiných problémů, a také k řádnému a efektivnímu nastavení pohonu.

Pokud budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Přeji pěkný den,
Honza Galla
AZUB BIKE
Od: Milan Daniel27.04.2014
Dobrý den,mám zájem o skládací tříkolky AZUB,vč. nosiče do 20kg a systému pohonu BionX, žádám o zaslání aktuálního ceníku. Současně bych rád věděl, zda tříkolku mohu osobně vyzkoušet jinde než u vás ve firmě nebo v Praze.
Děkuji za odpověď.
Milan Daniel, Chrudim
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník Vám posíláme ve zvláštním emailu včetně pokynů pro konfiguraci. Tříkolku s Bionxem lze vyzkoušet pouze u nás. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Leoš Srp07.04.2014
Dobrý den,

prosím o zaslání ceníku Vašich tříkolek a jejich možnných variant. Umožňujete také zabudování dynama SON do předního kola?

Děkuji

L.S.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, děkujeme za zájem o naše tříkolky.
Aktuální ceník Vám zasílám emailem. Obsahuje i příplatek za použití dynamového náboje SON. Ten lze namontovat v kombinaci s diskovými brzdami na jakoukoli tříkolku z naší nabídky.
S pozdravem,
Milan Čtvrtník
Od: Martin16.02.2014
Ahojte v Azubu, momentalne v Kanade - a zniceho nic - je ze me duchodec. Industrial designer by trade, palec nahoru pro vas postup a vyvoj vasich lehokol! :)
Bohuzel jsem s potizemi mobility - jsou to trikolky s dobre "polozenym" sedadlem, které me pritahujì.
Plno fotek na vasem Internetu azub.cz - ale nic neni lepsi, nez si na to sam sednout: jestli vsechno vyjde, mel bych byt na Morave, (Brno a okoli) kolem konce kvetna. Rad bych se prijel podivat na vasi firmu - zkusit vase trikolky!
Myslim, ze nebude problem jednu maximalne slozit a dat do letadla..?

Industrial design: Drzte technologicky postup!
A vztak stroj - clovek (man - machines)- Ergonomie jak ma byt, ale vy to uz znate ;)

S pozdravem, Martin
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
stačí když nám dáte vědět několik dní dopředu a domluvíme se na termínu, kdy můžete přijet. S našimi lehokoly běžně létáme do všech koutů světa. Sám jsem byl např. v Indii, či v Izraeli a samozřejmě v USA. Zvláště s modelem TRIcon to není vůbec problém a máme na něj dokonce i kufr s kolečky, který se dá přetvořit v nákladní vozík.

Těším se na setkání a děkujeme za pochvalu.

Za AZUB tým Honza Galla
Od: Josef Polách11.02.2014
Zdravím,mám zájem o skládací tříkolky AZUB,vč. nosiče do 20kg a systému pohonu BionX, žádám o sdělení ceny a celkové hmotnosti.
Další dotaz zní, zda tříkolku, př. klasické lehokolo máte ve firmě k osobnímu vyzkoušení.
Děkuji a zdraví Polách ze Zlína, tel. 603579442
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Poláchu,
máme u nás předváděcí tříkolku Tri-Con s pohonem BionX. Dále máme k vyzkoušení i různé modely lehokol a tříkolku T-tris. stačí se pouze ozvat předem a nahlásit výšku pro nastavení kola resp. tříkolky přibližně na vaši postavu. Jemné doladění už se dělá posuvem sedačky. 20 kg zátěž na nosič není problém.
Ceník s pokyny pro konfiguraci vám posíláme ve zvláštním emailu.
Přeji hezký den. za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Lučenič Jozef10.01.2014
Dobrý deň prajem,
zaujali ma Vaše produkty, hlavne Lehokola AZUB-EKO ., T-Tris., TRI con a verzia ležadlových bicyklov v detskej veľkosti. Prosím o zasielanie VOC cenníka. Tel.číslo : 00421915/985 820. www.sportcplus.sk
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ceník, pokyny ke konfiguraci a další informace posíláme ve zvláštním emailu. Přeji hezký den, Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Karel Škorpík22.06.2013
Dobrý den, prosím o zaslání ceníku tříkolek (včetně možností jednotlivých konfigurací), katalogu jednotlivých provedení a barev, seznam doplňků (včetně elektromotorů, kotoučových brzd, odpružení a ceníku těchto komponentů). Samozřejmě budu rád za zaslání dalších užitečných informací. Také by mě zajímalo, jestli máte obchodní zastoupení v Plzeňském kraji, popřípadě jaké jiné možnosti mám, abych si mohl tříkolku zakoupit? Děkuji a jsem s pozdravem. Karel Škorpík
Odpověď AZUB BIKE:
Zdravím Vás,
e-mailem Vám zasíláme ceník lehokol, kde u každého modelu najde různé konfigurace a možnosti přestavby. Elektromoty používáme výhradně kanadské Bionx, z důvodu jejich sofistikovanosti a spolehlivosti. Patří k tomu nejlepšímu, co bylo vyvinuto. http://www.azub.cz/inteligentni-elektrokolo-elektrosada-bionx/. V ceníku najdete několik variant kotoučových brzd, odpružení atd.
Vzhledem k výjimečnosti lehokol a vzhledem k našemu individuálnímu přístupu doporučuji návštěvu přímo u nás v Uherském Brodě, kde se Vám můžeme plně věnovat, můžete vyzkoušet více modelů. Samozřejmě rádi pomůžeme se specifikací dle Vašich požadavků.
Další možností je obrátit se na zástupce v Praze.
Testudo-sport s.r.o.
http://www.testudo-sport.cz/lehokola
e-mail: mates.novotny@gmail.com
tel: +420 603 217 022
Tam je aktuálně k dispozici AZUB T-Tris.
Od: Vojtěch Brda31.05.2013
Dobrý den, chtěl bych požádat o zaslání ceníku nabízených tříkolek a lehokol. Předem děkuji a přeji hezký den.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník vám posíláme ve zvláštním emailu společně s popisem konfigurace. Přeji hezký den,. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Sikola17.05.2013
Dobrý den, prosím též o ceník tříkolek,
zkušenosti s odpružením ??
lze postavit i na váhy kolem 150kg ??
jsou různé varianty příp. doplňkových motorků ??
které lze instalovat dodatečně?
jaké bývají lhúty od objednávky do předání ind.zakázky?
jsou ev. množstevní slevy při objednávkách..?
moc zdravím a díky J.Š.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, naše kola a tříkolky jsou do zatížení 120 kg. Ke všem našim kolům a tříkolkám nabízíme kanadský asistenční elektropohon BionX. Standardní dodací doba je 4-5 týdnů od zaplacení. České a slovenské zákazníky obsluhujeme přímo a sleva je možná pokud klient souhlasí s tzv. plovoucí dodací dobou 5-10 týdnů, ktrá nám umožňuje lépe optimalizovat výrobu.
Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy.
Přeji hezký den
Neváhejte nás kontaktovat
Od: Bohumil Bohuš03.05.2013
Prosím o nacenění vaších třikolek a taky na kolik by vyšla tato úprava http://www.azub.eu/blog/azub-t-tris-folding-trike/the-first-azub-trike-powered-by-petrol
Děkuji s pozdravem Bohuš.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, uvedenou motorizaci zkouší náš kolega Miro Ozimý, ten Vám může poskytnout více informaci, kontakt miro@azub.cz. Motorový pohon je od firmo Motokola z Brna. Ve zvláštním emailu Vám posíláme ceník lehokol a tříkolek. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Rostislav Sochor18.03.2013
Prosím o sdělení parametrů (zajímá mne hmotnost, brzdy, případná aretace odpružení)a případné ceny AZUB TRIcon.
Děkuji za zprávu a zůstávám s pozdravem
ÚL 18.3.2012
R.Sochor
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
hmotnost tříkolky se pohybuje okolo 18 kg, záleží na osazení a doplňcích (např. rozdíl mezi nejlehčími a nejtěžšíi pneuatikai dělá až 1,5 kg celkem). Brzdy jsou standardně bubnové 70 mm nebo 90 mm a nebo kotoučové ( mechanické Avid BB7 nebo hydraulické Magura). Tříkolku je možné vybavit tlumičem s uzamykáním ( dosáhnete na něj přímo ze sedačky). Ceník s vysvětlením jak konfigurovat tříkolku vám posíláme zvláštním emailem. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Jan Klimoš26.02.2013
Dobrý den, mohli byste mi prosím poslat ceník tříkolek a lehokol? Děkuji, Jan Klimoš
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník s vysvětlivkami Vám posíláme emailem zvláš?. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Karlos10.01.2013
Dobrý den, prosím o ceník lehokol/třikolek. Co byste doporučili v kombinaci s vozíkem a lze domontovat elektromotor? Díky za odpovědi.. A? se daří!
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ceník tříkolek Vám pošlu ve zvláštním emailu s vysvětlením jak konfigurovat lehokolo nebo tříkolku podle ceníku.
Za lehokolo nebo tříkolku lze zapojit jakýkoliv vozík (dvoukolový i jednokolový). Jízda je jednodušší s tříkolkou než s kolem protože tříkolka je cca stejně široká jako vozík ( dvoukolový).
Na lehokola a tříkolky montujeme kanadské elektrosady BionX. Tuto sadu lze doplnit kdykoliv dodatečně.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: David Šindelář02.01.2013
Zdrvím, prosím o zaslání ceny na vámi nabízená lehokola. Měly bychom zájem o podrobnější info o tříkolkách /lehokolech. Tyto kola by sloužili k vybavení půjčovny. Předpokládaný počet cca 4 ks.
Díky za informaci. S pozdravem David Šindelář 775704706
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Šindeláři, velice nás těší Váš zájem. Ceník s komentářem Vám posíláme zvláš? emailem.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím