AZUB IBEX - lehokolo

AZUB IBEX - lehokolo
Rám: ALU
Kola: 26" nebo 24"
Hmotnost: od 16,5 kg

Dokonalé kolo pro všechny, kteří chtějí velká kola. IBEX s 26" (24") koly je velmi rychlý, má dobrou ovladatelnost na štěrkovitých cestách a krom toho má dobré jízdní vlastnosti v těžkém terénu. AZUB Ibex je velmi rychlé a pohodlné cestovní kolo.

Podobně jako model AZUB MAX, může být IBEX osazen MTB komponenty, které pocházejí od světových výrobců jako SHIMANO či SRAM. Nemusíte mít tak obavy, že na kolo neseženete náhradní díly, i když zrovna budete na druhém konci světa.

Výhody lehokola AZUB Ibex:

  • vetší 26" kolo poskytuje zlepšenou kontrolu nad kolem v náročném terénu a zadní odpružení chrání cyklistu před otřesy
  • pouze jedna velikost rámu
  • dobrá skladovatelnost - délka IBEXu je jen o pár centimetrů větší, než u normálního trekingového kola

AZUB Ibex je vybaven:

super over sized recumbent frame

Super-oversized hlavní rámová trubka


AZUB rámy jsou snadno rozpoznatelné díky jejich centrální rámové trubce, na které jsou namontovány všechny hlavní prvky kola. Ať už se jedná o hlavové složení s přední vidlicí, sedačku, zadní vidlici, či širokou škálu turistických nosičů. Toto řešení poskytuje nejen maximílní tuhost a pevnost celé konstukce kola, tedy stabilitu kola při jízdě, ale především tolik důležitou velkou nosnost naších zadních nosišů. To oceníte především s plně naloženým kolem, protože hmotnost nákladu nijak neovlivní jízdní vlastnosti lehokola.


ideal position system of azub recumbents

IPS - Ideal Position System – Ideální poloha jezdce


Tento systém proslavil AZUB již od jeho založení v roce 2000. Systém umožňuje jezdci najít správnou pozici pro pohodlnou jízdu na lehokole, pomocí několika nastavitelných poloh na sedadle. Jezdec si může přizpůsobit sedačku ve čtyřech směrech se správným náklonem, najít ideální polohu pro řízení a v neposlední řadě prodloužit / zkrátit délku rámu.


sliding seat bracket

Posuvný držák sedačky


Posuvný držák je náš
nový systém pro okamžité posování sedačky na hlavní rámové trubce, který najdete u všech modelů lehokol a tříkolek. Tento systém představuje další rozvoj našeho IPS systému. (Ideal Position System) Posuvný držák sedačky umožnuje rychle nastavení pozice sedačky s milimetrovou přesností.

 

Abychom usnadnili zacházení, umístili jsme na rám posuvnou lištu, která zabraňuje nastavení držáku do nesprávné polohy. Manipulace s držákem probíhá skrz dva rychloupínáky. Horní upínák uvolňuje sedačku, dolní umožnuje pohyb sedačky po rámové trubce.

 

Držák je vyroben z vysoce odolného plastu, vyztužen skelnými vlákny. Před uvedením do prodeje byl testován v plném provozu dlouhé měsíce. Technologii používáme v rámci naší vlastní produkce, která zaručuje minimální poškrábání rámu i při častém posouvání.


 above seat steering foir azub recumbents - ASS
under seat steering for recumbents - uss
open cocpit steering - OC for recumbents

3 typy řízení


Můžete si vybrat z tří odlišných typů řízení lehokola. Prvním typem je horní řízení (ASS). Říditka jsou sklápějící pro pohodlnější nasedání na lehokolo. Tento typ řízení také umožnuje namontování super expedičního nosiče. Dalším typem je spodní řízení (USS). Poslední možnou variantou v naší nabídce je tzv. Open cocpit.


 
under seat steering for recumbents - uss

26“ nebo 24“ kola


Hned na začátku je dobré zmínit, že AZUB Max není lehokolo pro malé jezdce. Spodní výška sedla je poměrně vysoká, zejména tak u přední odpružené vidlice. Je obtížné na kolo vylézt, tak z kola slézt a jízda v náročnějším terénu dělá malým jezdcům časté problémy. Proto nabízíme AZUB Max i s 24“ koly. Tím se výrazně zmenšuje spodní výška sedačky a kolo můžou s radostí využívat jezdci menší než 175 cm. Pokud si nejste jisti jakou velikost kol zvolit, neváhejte se obrátit na autorizované prodejce AZUB, nebo přímo na nás.


options for azub recumbents
different cranksets for azub recumbents

 

Široká škála komponentů a příslušenství


Nabízíme neuvěřitelnou škálu komponentů a doplňků. Můžete si vybrat od základních komponentů Shimano Alivio, přes Deore, nebo XT. Nechybí ani 14-ti rychlostní Rohloff. Nabizíme také SRAM Dual Drive systém, nebo převodové náboje Alfine. Nemluvíme ani o možnosti montáže elektronického řazení, nebo dokonce 18-ti rychlostní Pinion. Téměř vše co si dokážete představit je možné. Poté si můžete vybrat z nekonečného seznamu brzdových možností, klik, vidlic, plášťů, apod. Také jsme schopni postavit kolo s elekto motory BionX. Ani zdaleka zde nelze zmínit všechny možnosti a příšlušenství, které k naším lehokolům a tříkolkám nabízíme. Pokud budete potřebovat s výběrem pomoct, obratťe se na autorizovaného prodejce AZUB, nebo přímo na nás.

 


tyre options for AZUB recumbents

 

Pláště


Pláště jsou nedílnou a důležitou součástí lehokola, či tříkolky. S velmi lehkými komponenty, případným karbonovým sedlem a rychlými Durano plášti, můžete mít velmi rychlé „silniční“ kolo. S přední odpruženou vidlicí, komponenty Shimano XT a pláštěm Racing Ralph můžete mít kolo do náročného terénu. Prostě pořádného lehokolového horáka. Nebo si můžete vybrat Marathon Plus pro dálkové dobrodružné cesty. Či jednoduše proto, že nechcete stále řešit defekty na kole. Proto nabízíme tak širokou škálu pláštů, aby si vybral opravdu každý.


all different carriers on attached on AZUB recumbent

 

Nosiče


Lehokola AZUB nejsou pouze dobrými společníky pro každodenní použití, nebo kratší či delší jednodenní výlety. Naše kola najdou uplatnění i na několikadenním dobrodružství, které vyžaduje velké množství vybavení a tím pádem i zavazadel. Vyvinuli jsme systém nosičů, na který zavěsíte až šest párů postraních brašen jako Ortlieb Front or Back-Roller. Myslíme si však že nejlepší možností je použití pouze čtyř brašen, upevněných na naše expediční nosiče (Expedition extension a Super expedition carrier.) Tato možnost vám poskytne nejnižší možné těžiště a nejlepší možnou stabilitu. Jsme docela hrdí na širokou škálů naších nosičů, které vám nabizíme.


production of recumbents in The Czech Republic

Vyrobeno v České Republice


V AZUBU jsme velmi hrdí, že naprostá většina výroby a montáže našich lehokol probíhá v České Republice. Zbytek se provádí v sousedním Slovensku. Od prvního náčtrtu, pokračujíc ohybáním trubek, svařováním, až do posledního zašroubovaného šroubku. To vše v srdci Evropy!

 

Proces výroby všech částí naších rámů je řízen počítačem pomocí technologie CNC, ať už pro svařování dílů pro upevnění sedla, nebo ohnutí samotné trubky rámu. Můžete ocenit lidskou zručnost při pohledu na vizuální aspekt svařování našich lehokol. Jejich kvalita a estetika výrazně převyšuje rámy vyrobené na Taiwanu, nebo v pevninské Číně.

 

Sestava našich lehokol probíhá v sídle naší firmy. Kola sestavují zkušení mechanici, kteří se stavění lehokol a tříkolek věnují deset a více let. Každé kolo je pečlivě nastaveno podle výšky a hmotnosti jejího budoucího majitele a řádně otestováno před jeho expedicí. Proto si při objednávání nového kola můžete být jistí, že kolo které se vám dostane, bude perfektní.


ergonomic position of controlers on AZUB recumbents

 

Ergonimocká pozice řízení a brzd (Spodní řízení - USS)


 secure system of the uss

Bezpečnostní systém (USS)


Všechny modely se spodním řízením jsou vybaveny technickým systémem, který minimalizuje riziko poškození říditek v případě pádu na zem. Říditka jsou napojeny na osu řízení USS, přes speciální prokluzující systém, který umožnuje jejich otáčení, pokud spadnete. Díky této inovaci, se říditka otočí dovnitř a přesto se nepoškodí. Tento systém také umožnuje nastavit nejpohodlnější vzdálenost říditek od osy řízení (cca. o 2 cm). Proto je tento systém zařazen do IPS (Ideal Position System).


 under seat steering and its sensitivnes

 

Nepříme řízení pod sedačkou


Všechna naše lehokola mohou být vybaveny s řízením pod sedačkou (USS). Od samého počátku AZUBu, používáme nepříme řízení, nazývané také jako tzv. spojovací systém. To má za následek velkou manévrovatelnost, ostřejší zatáčení, rychlejší odezvu a lepší prožitek z jízdy, protože přední vidlice není tak blízko sedačce. Další výhodou tohoto systému je možnost nastevení citlivosti řízení. Ten je určen pro zkušené jezdce, kteří umí poznat jak moc se pootočí přední kolo, otočením říditky.


V případě jakýchkoliv dotazů se nám neváhejte ozvat! Kontakty AZUB BIKE.

Produkt / upřesnění výběru:
AZUB IBEX - lehokolo
CENA: neuvedena

AZUB IBEX můžete mít stejně jako další modely od Azubu v několika různých úrovních výbav od Shimano Acera až po nejlepší verzi se čtrnáctirychlostní převodovkou v zadním náboji Rohloff.

Ibex je nabízen jak se spodním řízením (tzv. pod sedačkou), tak s horním řízením, které daleko více připomíná klasické kolo.

AZUB Vám k tomuto lehokolu nabízí také spoustu doplňkových možností, jako je odpružená přední vidlice, kotoučové brzdy, nosič, blatníky atd. atd.

Pokud Vás zajímá kompletní ceník tohoto lehokola, kontaktujte nás, prosím, pomocí telefonu, nebo elektronické pošty.

Rám ALU
Zadní vidlice odpružená, ALU
Přední vidlice pevná a odpružená
Svařování TIG metoda
Sedlo kompozit nebo carbon, velikosti M, L a XL
Úhel sedadla 23-40°
Nastavení sedadla v délce 120 mm, výšce 40 mm, úhel 17° 
Nastavení rámu v délce 200 mm (vysunovací přední části rámu)
Kola 26" (ISO 559)
Rozvor 1100 mm
Celková výška 120 cm
Výška sezení cca 65-70 cm
Výška šlapacího středu cca 78-88 cm
Šířka řídítek spodní USS 60 cm, horní ASS 45 cm
Nastavení řídítek široké nastavení ve všech osách
Hmotnost asi 16 kg

Výrobce: AZUB

Tato značka vznikla prakticky společně se vznikem firmy AZUB BIKE. Nejdříve se jí pyšnila pouze ležatá kola, ale od minulého roku už můžete na silnicích vidět i dětské vozíky AZUB Tom a Jerry či odrážedlo AZUB Fík. Pod touto značkou bychom rádi nabízeli produkty, které dobře známe, pravidelně používáme a hlavně sami vyvíjíme. A to do nejmenších detailů tak, abychom zaručili co nejvyšší kvalitu a hlavně vynikajicí poměr mezi užitnou hodnotou a cenou.

Od: Nikol Pangrácová28.08.2017
Dobrý den, také bych měla zájem o lehokolo a pro více informací bych si zavolala jen jestli mohu poprosit o ceny . Předem děkuji Pangrácová
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
Pro získání cen prosím navštivte náš web: konfigurator.azub.cz
Pro představu, by to mělo stačit.
Pro bližší informace nás prosím kontaktujte mailem nebo telefonicky.

Přeji pěkný den.
Herberk Jan
Od: Josef Mizera24.08.2014
Dobrý den
Prosím pošlete mi informace o cenách lehokol.Také mě zajímá jaký je rozdíl mezi koly AZUB MAX a IBEX.
Děkuji.
Přeji příjemný den.Josef Mizera
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, pane Mizero.
Ceník pro rok 2014 najdete ve zvláštním emailu.
Co se týče rozdílu mezi lehokoly Ibex a MAX, najdete stručnou odpověď níže v diskuzi.
Pro těžší jezdce, cestování s "bagáží", tahání vozíku, a jiná náročnější využití doporučujeme spíše kola MAX,SIX a MINI, která mají tužší zadní stavbu a řetězovou linku s kladkou. Pro rekreační ježdění jsou plně dostačující i základní modely lehokol, tedy Ibex, Apus či Bufo. Prostorová konstrukce zadní vidlice dává rámu tuhost, kladka pomáhá eliminovat pohupování odpruženého kola při intenzivním šlapání do kopce, tzv. pogo efekt, optimální poloha tlumiče zaručuje jeho bezchybnou funkci. Celkově tak u modelu MAX můžete počítat s maximálně efektivním přenosem síly. To vše bez navýšení hmotnosti. Prostě to nejlepší, co jsme schopni za "rozumné" peníze nabídnout. S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Miloš Belzár30.07.2014
Dobrý deň,

Som zo Slovenska a už dlhší čas sa zaujímam o lehokolo.
Chcem vás poprosíť o cenník, prípadne usmerniť kúpu modelu. Mám 186 cm, 90kg, jazdím veľa MTB a aj cestu, tak isto aj niekolkodňové výpravy. Mám poznatky, že vrchné riadenie je praktickejšie, čo sa týka umiestnenia svetla a navigácie, tachometra. Mám záujem o XT výbavu. Ale chcel by som si to aj vyskúšať. Ďakujem za informácie, Belzár
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, děkujeme za zájem o naše lehokola. Aktuální ceník posílám emailem.Co se týče výběru kola a konfigurace, máte výhodu v tom, že díky Vaší výšce si můžete vybírat napříč celou škálou našich modelů. Jako alternativa ke klasickébu MTB se nabízí Azub Max nebo případně Ibex. Pro vícedenní výpravy by zase byl vhodnější model SIX nebo Apus. Nejjednodušší je přijet si kola vyzkoušet do Uherského Brodu, kde Vám jsme k dispozice kterýkoli všední den. Dobré je svoji návštěvu předem potvrdit telefonicky. S pozdravem,Milan Čtvrtník
Od: solc16.07.2014
Dobry den, prosim o zaslani aktualniho ceniku lehokol. Merim 193 a vazim 101 kg. Rad jezdim asfalt 40 % a lesni cesty 50 obcas koreny . Prosim co mi doporucite asi celoodpruzene. Dekuji Šolc
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, pane Šolci.
Děkujeme za zájem o naše lehokola. Při Vaší výšce máte výhodu v tom, že si můžete vybírat napříč celou nabídkou lehokol AZUB. Pokud jezdíte často mimo asfalt, občas i vyloženě v terénu, bude dobré zvolit kolo celoodpružené. Dobře posloužit by mohl kterýkoli z našich modelů. Když to zjednoduším : pokud hledáte allrounder, kolo pro všechno, ideální kombinací velikosti kol bude 20/20 palců s kvalitním odpružením. Pokud rád jezdíte na sportovněji laděné vyjížďky, kdy sednete na kolo a jedete, jedete, asfalt, kořeny, štěrk.., pak bych doporučil 26/26. Pro turistiku, především vícedenní výpravy, je vhodná kombinace kol 20/26. Pro těžší jezdce, cestování s "bagáží", tahání vozíku, a jiná náročnější využití doporučujeme spíše kola MAX,SIX a MINI, která mají tužší zadní stavbu a řetězovou linku s kladkou. Pro rekreační ježdění jsou plně dostačující i základní modely lehokol, tedy Ibex, Apus či Bufo. Ceník zasílám ve zvláštním emailu. S pozdravem,Milan Čtvrtník
Od: Kopal Jaroslav11.06.2014
Celkem mě překvapuje že aktuální ceník kol tu není volně ke stažení ? Ceny jsou snad tajné ? Nebo vysoké ? Napište mi jakou formou si od vás můžu koupit lehokolo AZUB IBEX když jsem z Jablonce nad Nisou?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ceník tu není volně ke stažení, protože v ČR a SR máme ceny o něco nižší než v zahraničí z důvodů dopravy, propagace a dalších nákladů. A veřejné české ceny nám pak v zahraničí dělaly hodně velké problémy. Je to způsob, jak pro vás, české zákazníky, udržet lepší ceny a podporovat tak českou lehokolovou komunitu.

Lehokolo si od nás můžete koupit poměrně snadno. Nejlépe by bylo přijet k nám do Uherského Brodu, si lehokolo vyzkoušet, případně domluvit jednotlivé komponenty. Ale objednávka se dá udělat i na dálku přes e-mail. Pro lehokolo je pak jednodušší si přijet, ale můžeme jej případně i poslat za doplatek.

Doporučuji kontaktovat našeho kolegu Milana Čtvrtníka, který se svámi na dalším postupu již domluví. V dalším e-mailu vám posílám ceník.

Za AZUB tým Honza Galla
Od: miroslav holek26.05.2014
dobrý den. velmi se mi líbí Vaše kolo AZUB IBEX. mám výšku 172 a hmotnost 75 kg. jezdím denně 15+15 km do práce. a ve volném času výlety. pošlete mě prosím cenovou nabídku? DĚKUJI
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, pro vaši výšku bychom AZUB IBEX rozhodně nedoporučovali. Je to příliš vysoké kolo. Spíše bych volil AZUB Apus, který je zvláště pro ježdění v městském provozu mnohem lepší a obratnější. Kdybyste potřeboval dále poradit s výběrem kola, neváhejte nás kontaktovat mailem, nebo telefonicky. Ceník posílám v dalším e-mailu.

Za AZUB Tým Honza Galla
Od: Honza25.04.2014
Dobrý den, také prosím o ceník, denně dojíždím 36+36 km a vyhlédl jsem si u vás leho s 26" koly - Max nebo Ibex. Děkuji.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník lehokol a tříkolek Vám posíláme ve zvláštním emailu s pokyny pro konfiguraci dle vašich potřeb. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: kamil22.04.2014
Preji pekny den, chtel bch se zeptat zda je mozne pouzit vase lehokolo a pripadne typ a cenu pri vysce 185cm a vaze 150kg. Jakou konstrukci a vybavu byste pripadne doorucili. Dekuji Kamil
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
Děkujeme za zájem o naše lehokola, které ho si velice vážíme. Bohužel, nemáme v nabídce kolo ani tříkolku konstruované na zatížení vyšší než 125 kg. V případě jakýchkoli dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Leoš Kysela05.04.2014
Dobrý den, prosím o zasláni ceníku na rok 2014.Nejvíce mě zajímají modely MAX a IBEX Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den.
Kompletní ceník zasílám emailem.
S pozdravem,
Milan Čtvrtník
Od: Petr03.04.2014
Dobrý den, prosím o zaslání ceníku lehokola vhodného pro výšku 189cm a 105kg. Libí se mi velká kola 26 palců.
Přeji hezký den.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
děkujeme za zájem o naše lehokola.
Ceník pro rok 2014 zasílám v emailu. Najdete v něm obě naše kola s 26" koly, tedy Ibexe i Maxe. Zároveň bych rád upozornil, že pro Vaši výšku i váhu jsou vhodná všechna kola z naší nabídky. Při výběru je třeba zohlednit především budoucí využití lehokola a to, co od něj Vy, jako jezdec, očekáváte.
S pozdravem,
Milan Čtvrtník
Od: Josef Šibrava22.03.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi modely MAX a IBEX. Respektive všimnul jsem si rozdílné zadní vidlice, tak spíš jaký je rozdíl v těch vidlicích. Také bych poprosil o zaslání ceníků obou modelů. Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
děkujeme za zájem o naše lehokola.
Rozdíl mezi koly AZUB MAX a AZUB IBEX, stejně tak jako rozdíly mezi koly SIX a APUS nebo MINI a BUFO, jsou nejen v zadní stavbě rámu, ale především v tom, jak se tento rozdíl odráží na jízdních vlastnostech. Asymetrická zadní vidlice dává kolu tuhost a v kombinaci s řetězovou kladkou zaručuje efektivnější přenos síly. Je to zkrátka to nejlepší, co jsme aktuálně schopni vyrobit a nabídnout.
Obzvlášť tuto variantu doporučujeme pro náročnější využití kola, jako např. pro expedice, ježdění "natěžko", s přívěsem nebo pro jezdce s tělesnou hmotností blízkou limitu kola.
Zároveň je nutno dodat, že i kola IBEX, APUS či BUFO jsou pro běžné použití naprosto dostačující.
Vše záleží na požadavcích a nárocích cyklisty.
Aktuální ceník lehokol a tříkolek AZUB zasílám ve zvláštním emailu.

S pozdravem,

Milan Čtvrtník
Od: grigorii14.02.2014
Dobrý den, v jakých cenových relacích se prosím AZUB IBEX - lehokolo pohybuje? děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
Aktuální ceník lehokol a tříkolek AZUB včetně příslušenství Vám zasílám v emailu.
S pozdravem,
Milan Čtvrtník
Od: Hynek Sechovský18.11.2013
Dobrý den,

prosím o zaslání ceníku lehokol.

děkuju,
HS
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den den, ceník Vám posíláme ve zvláštním emailu s pokyny pro konfiguraci.
přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Míla Pražák18.08.2013
Dobrý den, rád bych vyzkoušel, popřípadě zakoupil lehokolo. Jak na to? Kolik stojí, jaké jsou parametry, kde vyzkoušet?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
e-mailem Vám posílám ceník lehokol včetně variant výbavy. Ideální pro testování je navštívit nás přímo v Uherském Brodě, kde si můžete vyzkoušet širokou škálu modelů. Druhou variantou je kontaktovat p. Matěje Novotného 603 217 022, který má v Praze k půjčení jedno lehokolo a jednu tříkolku.
S pozdravem Aleš Zemánek
Od: Aleš27.06.2013
Zdravím Vás opět. Předem děkuji za odpověd. Psal jsem vám,že chtěl bych podniknout s lehokolem dálkovou cestu,ale nenapsal jsem na jakém povrchu bych se pohyboval.Více méně na silnici a délka trasy by byla zhruba kolem 250 km.Vydrží kolo?... nebo spíše vydržím já?Děkuji aji za tip,které lehokolo by mělo být pro mě idealní. Nashledanou
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, kola konstruujeme jako cestovatelská, expediční, mnoho našich zákazníků podniklo cesty napříč kontinenty - např.http://www.azub.eu/blog/recumbent-azub-5/des-andes-aux-indes-cycling-in-south-america nebo http://www.azub.eu/blog/tag/marija-kozin.
Pro volbu správného modelu je důležité také znát Vaše tělesné proporce, tedy výšku a hmotnost - pak volíme, jestli je pro Vás model vhodnější model na dvou 26" kolech nebo 26/20" případně 20/20".
Od: Aleš19.06.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Kolik stojí lehokolo(AZUB IBEX),kolik má rychlostí a,jestli by jsem mohl podniknout stímto lehokolem dálkovou cestu.Předem děkuji za odpověd. Nashledanou
Odpověď AZUB BIKE:
Zdravím Vás, díky za Váš zájem. Všechna lehokola, která vyrábíme mohou být osazena cca v 8mi řadách komponentů. od Shimano Alivio, Deore, XT, přes Sram Dual Drive až po nábojové převodovky Shimano Alfine nebo Rohloff. Široký výběr je i v brzdách, vidlicích atd. Vše uvidíte v ceníku. Pokud by jste v ceníku nenašel vhodnou kombinaci komponentů, vyspecifikujte své požadavky a pokusíme se Vám vyhovět. Ohledně vhodnosti AZUBu Ibex na dálkové cesty: nejprve je nutné znát Vaše požadavky, jaká cesta by to měla být (silnice, terén, natěžko...?) a pak vaši výšku. Pro postavy do 180cm doporučujeme AZUB APUS (nebo AZUB 5). Zde je dokaz na naše vzorové cestovatelské kolo http://www.azub.eu/CZ/expedition/ - v podstatě většina expedic, které jsme podporovali se uskutečnili právě na podobné konfiguraci (případně na verzi s horním řízením).
http://www.azub.eu/blog/recumbent-azub-5/des-andes-aux-indes-cycling-in-south-america
http://www.azub.eu/blog/recumbent-azub-5/fred-and-ophelie-are-heading-to-america
Od: Jan Anděl10.06.2013
Dobrý den,
v jakých cenových relacích se prosím AZUB IBEX - lehokolo pohybuje?
děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník s pokyny ke konfiguraci Vám posíláme ve zvláštním emailu. Kolo je nejen možné vyzkoušet u nás ale to i doporučujeme. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím