AZUB ORIGAMI - skládací lehokolo

AZUB ORIGAMI - skládací lehokolo
Rám: ALU
Kola: 20"
Hmotnost: od 14,5 kg

Základem skládacího lehokola AZUB Origami je rám modelu AZUB ECO, který byl upraven tak, aby bylo možné jej složit. Výraznými úpravami prošlo také zadní uchycení sedla, které nyní vytváří i konzolu pro jednoduchý nosič dvou postranních brašen, jako jsou například ORTLIEB Back-Roller.

Díky tomu, že AZUB ECO bylo považováno za jedno z nejstabilnějších kol vůbec, je i ORIGAMI velice stabilní a pohodlné. Objednat jej je možné pouze s horním řízením, které přesně zapadá do celé skladací koncepce.

Toto lehokolo je vybaveno pohodlným sedlem s širokým rozsahem nastavení pomocí systému IPS, který je unikátní i ve světě a žádný jiný výrobce lehokol tak široký rozsah nastavení nenabízí. Fakt, že si můžete kolo přizpůsobit přesně podle svých potřeb a podmínek, které jsou zrovna na cestě, nebo ve kterých se často vyskytuje, dále zvyšuje pohodlí, které je u lehokol už tak naprosto nepředstavitelné.

Origami je lehokolem pro ty, kteří často cestují, rádi mají své kolo stále u sebe, mají malý byt nebo sklep, a kteří mají rádi chytré a promyšlené produkty.

Jak je to u ostatních lehokol AZUB zvykem, i Origami se vyrábí přesně dle představ a požadavků zákazníka. Vyžádejte si od nás ceník.

 

 

AZUB ORIGAMI je vybaven:

super over sized recumbent frame

Super-oversized hlavní rámová trubka


AZUB rámy jsou snadno rozpoznatelné díky jejich centrální rámové trubce, na které jsou namontovány všechny hlavní prvky kola. Ať už se jedná o hlavové složení s přední vidlicí, sedačku, zadní vidlici, či širokou škálu turistických nosičů. Toto řešení poskytuje nejen maximílní tuhost a pevnost celé konstukce kola, tedy stabilitu kola při jízdě, ale především tolik důležitou velkou nosnost naších zadních nosišů. To oceníte především s plně naloženým kolem, protože hmotnost nákladu nijak neovlivní jízdní vlastnosti lehokola.

ideal position system of azub recumbents

IPS - Ideal Position System – Ideální poloha jezdce


Tento systém proslavil AZUB již od jeho založení v roce 2000. Systém umožnuje jezdci najít správnou pozici pro pohodlnou jízdu na lehokole, pomocí několika nastavitelných poloh na sedadle. Jezdec si může přispůsobit sedačku ve čtyřech směrech se správným náklonem, najít ideální polohu pro řízení a v neposlední řadě prodlouit / zkrátit délku rámu.

sliding seat bracket

Posuvný držák sedačky


Posuvný držák je náš
nový systém pro okamžité posování sedačky na hlavní rámové trubce, který najdete u všech modelů lehokol a tříkolek. Tento systém představuje další rozvoj našeho IPS systému. (Ideal Position System) Posuvný držák sedačky umožnuje rychle nastavení pozice sedačky s milimetrovou přesností.

 

Abychom usnadnili zacházení, umístili jsme na rám posuvnou lištu, která zabraňuje nastavení držáku do nesprávné polohy. Manipulace s držákem probíhá skrz dva rychloupínáky. Horní upínák uvolňuje sedačku, dolní umožnuje pohyb sedačky po rámové trubce.

 

Držák je vyroben z vysoce odolného plastu, vyztužen skelnými vlákny. Před uvedením do prodeje byl testován v plném provozu dlouhé měsíce. Technologii používáme v rámci naší vlastní produkce, která zaručuje minimální poškrábání rámu i při častém posouvání.

 

 

 

options for azub recumbents
different cranksets for azub recumbents

 

Široká škála komponentů a příslušenství


Nabízíme neuvěřitelnou škálu komponentů a doplňků. Můžete si vybrat od základních komponentů Shimano Alivio, přes Deore, nebo XT. Nechybí ani 14-ti rychlostní Rohloff. Nabizíme také SRAM Dual Drive systém, nebo převodové náboje Alfine. Nemluvíme ani o možnosti montáže elektronického řazení, nebo dokonce 18-ti rychlostní Pinion. Téměř vše co si dokážete představit je možné. Poté si můžete vybrat z nekonečného seznamu brzdových možností, klik, vidlic, plášťů, apod. Také jsme schopni postavit kolo s elekto motory BionX. Ani zdaleka zde nelze zmínit všechny možnosti a příšlušenství, které k naším lehokolům a tříkolkám nabízíme. Pokud budete potřebovat s výběrem pomoct, obratťe se na autorizovaného prodejce AZUB, nebo přímo na nás.

 

tyre options for AZUB recumbents

 

Pláště


Pláště jsou nedílnou a důležitou součástí lehokola, či tříkolky. S velmi lehkými komponenty, případným karbonovým sedlem a rychlími Durano plášti, můžete mít velmi rychlé „silniční“ kolo. S přední odpruženou vidlicí, komponenty Shimano XT a pláštěm Racing Ralph můžete mít kolo do náročného terénu. Prostě pořádného lehokolového horáka. Nebo si můžete vybrat Marathon Plus pro dálkové dobrodružné cesty. Či jednoduše proto, že nechcete stále řešit defekty na kole. Proto nabízíme tak širokou škálu pláštů, aby si vybral opravdu každý.

 

 

 

production of recumbents in The Czech Republic

Vyrobeno v České Republice


V AZUBU jsme velmi hrdí, že naprostá většina výroby a montáže našich lehokol probíhá v České Republice. Zbytek se provádí v sousedním Slovensku. Od prvního náčtrtu, pokračujíc ohybáním trubek, svařováním, až do posledního zašroubovaného šroubku. To vše v srdci Evropy!

 

Proces výroby všech částí naších rámů je řízen počítačem pomocí technologie CNC, ať už pro svařování dílů pro upevnění sedla, nebo ohnutí samotné trubky rámu. Můžete ocenit lidskou zručnost při pohledu na vizuální aspekt svařování našich lehokol. Jejich kvalita a estetika výrazně převyšuje rámy vyrobené na Taiwanu, nebo v pevninské Číně.

 

Sestava našich lehokol probíhá v sídle naší firmy. Kola sestavují zkušení mechanici, kteří se stavění lehokol a tříkolek věnují deset a více let. Každé kolo je pečlivě nastaveno podle výšky a hmotnosti jejího budoucího majitele a řádně otestováno před jeho expedicí. Proto si při objednávání nového kola můžete být jistí, že kolo které se vám dostane, bude perfektní.


 

 

 

 

 

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů se nám neváhejte ozvat! Kontakty AZUB BIKE.

Produkt / upřesnění výběru:
AZUB ORIGAMI - skládací lehokolo
CENA: neuvedena

Výrobce: AZUB

Tato značka vznikla prakticky společně se vznikem firmy AZUB BIKE. Nejdříve se jí pyšnila pouze ležatá kola, ale od minulého roku už můžete na silnicích vidět i dětské vozíky AZUB Tom a Jerry či odrážedlo AZUB Fík. Pod touto značkou bychom rádi nabízeli produkty, které dobře známe, pravidelně používáme a hlavně sami vyvíjíme. A to do nejmenších detailů tak, abychom zaručili co nejvyšší kvalitu a hlavně vynikajicí poměr mezi užitnou hodnotou a cenou.

Od: Bflmpsvz28.12.2016
Asymetrie, ne?
Odpověď AZUB BIKE:
Máte pravdu. Asymetrie tam není. Ctrl+C a Ctrl+V
Omlouvám se a opravujeme.
Od: Peter09.09.2014
195 cm a 95 kg jazdca je ok?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, pokud je pro Vás prioritou možnost kolo skládat a nevadí Vám, že Origami nemá odpružení, může pro Vás být i při Vaší výšce dobrou volbou. S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Daniel Jakubík13.05.2014
Dobrý den,

pošlete mi prosím ceník kola Origami. Zároveň jsem se chtěl zeptat, jestli je možné si kolo někde půjčit a vyzkoušet jej v běžném provozu.

Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ceník posíláme zvláště v e-mailu. Vyzkoušet jej můžete momentálně jen v Uherském Brodě. Nějaké jiné lehokolo případně ještě v Praze. Stačí se podívat do sekce "Půjčovna" v horní liště našeho webu.

Za AZUB tým Honza Galla
Od: Petr20.07.2013
Pošlete mi prosím bližší popis Origami s ceníkem. Díky.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, do e-mailu Vám posíláme ceník lehokola AZUB Origami. Bližší info najdete zde: http://www.azub.cz/kladaci-lehokolo-azub-origami/ video zobrazující skládání zde: http://www.youtube.com/watch?v=EsVgkLP3D28. V případě jakýchkoliv dodtazů zavolejte nebo napište e-mail. Za AZUB team Aleš Zemánek
Od: tomas07.05.2013
Prosim Vas jaka cena by bola za modre Origami?
Dakujem
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník Vám posíláme ve zvláštním emailu s popisem. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím