BURLEY Minnow

BURLEY Minnow
Vaše cena s DPH9 990 Kč
Vaše cena bez DPH8 256 Kč
Kód936104
Barvazelená
Hmotnost9,9 kg
Nosnost34 kg
Odpruženíne
Počet míst1
VýrobceBURLEY
Záruka2 roky
Skladem poslední kus
Osobně v Uherském Brodě:
ihned
Přepravní společností:
pondělí 7.12.

Minnow je jednomístný dětský vozík za kolo, který přináší všechny přednosti přívěsů Burley, ať už je to výjimečně nízká hmotnost (9,9 kg), velká bezpečnost a nebo nekompromisní kvalita. Minnow je dříč, který nabízí skvělý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou.

Pokud se bavíme o přednostech vozíků Burley, které najdete také u modelu Minnow, jde hlavně o již tolikrát zmiňovanou bezpečnost. I Minnow je podrobováno stejně náročným testům, jako ostatní vozíky Burley. Dále je to kvalita, která je zaručena také tím, že Burley poskytuje na Minnow tříletou záruku na konstrukci vozíku. Samozřejmostí je pro Čechy i Slováky tolik potřebný velký zavazadlový prostor. K tomu zatmavená okénka a pasivně odpružená zavěšená sedačka s opěradlem, ve kterém je vybrání pro helmu tak, aby dětem nepadala hlavička vpřed, když mají helmu na hlavě. Burley Minnow - bezpečný americký přívěs pro děti

 

 

PŘEDNOSTI SPORTOVNÍHO VOZÍKU BURLEY MINNOW

dětský vozík za kolo Burley Minnow

 

 lehký jednomístný vozík pro děti Burley Minnow

 

Bezpečný přívěs pro děti Burley Minnow

 

 

 

 

 

 

 

Burley Standardy bezpečnosti a testování

Burley vyvíjí kvalitní a odolné výrobky již více než 40 let a celou dobu udržuje tu nejvyšší možnou úroveň. Stojí si za svými produkty, poskytuje 3 letou záruku na rám a také výborný zákaznický servis. Lidé v Burley jsou tu proto, aby vám umožnili absolvovat jakékoliv dobrodružství a udrželi vás v pohybu. Od té doby, co v roce 1995 napsali první testovací standard pro přívěsy za kola, neustále pracují na vývoji produktů podle svých vlastních standardů. Proto své výrobky několikrát testují v klíčových testech trvanlivosti, které překračují normy ASTM i EN pro vozíky a kočárky.

 

 

 

 

bezpečný a lehký vozík za kolo Burley Minnow

 

BURLEY záruky a servis vozíků - zkušenosti

 

 

 

Porovnání jednotlivých modelů BURLEY

 

srovnání dětských vozíků za kolo Burley