BIONX D-250 RX - elektrosada s baterií do nosiče

BIONX D-250 RX - elektrosada s baterií do nosiče
Dojezd: 50-105 km
Baterie: Li-Ion / 48 V / 8,8 Ah / 423 Wh
Hmotnost sady: 9,7 kg

 

  • Ovládání: RC3
  • Displej: ne
  • Baterie: 423 Wh
  • Motor: D-Series 135 mm kazeta
  • Nosič: sada obsahuje nosič v ceně
  • Velikost kol: pro 26" / 28"
  • Doplňky: Displej BionX DS3
                     Bluetooth modul a smartphone aplikace (iOS / Android)

Stále ještě nová D-série od BionX byla dva roky hodně očekávanou (r)evolucí, která vnáší do světa nábojových motorů nový impuls, nový svěží, a hlavně velmi silný vítr, který vás hravě vynese až na vrcholky těch nejvyšších alpských průsmyků. Cílem vývojového oddělení kanadské firmy BionX bylo vyvinout systém elektropohonu kola, který by byl velmi pohodlný, skvěle přenášel výkon, a hlavně měl obrovský zátah ve velmi malých, ale i ve vysokých otáčkách. Zároveň jim šlo i o výrazné snížení hmotnosti. Využili k tomu všechny své mnohaleté zkušenosti s motory P-série a my můžeme zodpovědně říct, že se jim to podařilo na výbornou! Dodává se včetně vypleteného zadního kola. Nosičová baterie je pak vhodná pro turistická kola nebo na kola s malými rámy a kromě nosiče obsahuje i intergrované zadní světlo.

 

PSG TECHNOLOGY PSG Technologie - Proven Strain Gaguge
Přesně zkalibrovaný tenzometr je základem všech motorů BionX a právě on dodává celému systému jedinečně hladkou odezvu na změnu síly šlapání jezdce. Proto máte při jízdě s BionXem tak skvělý pocit z jízdy, který je zapříčiněn nejen silou přípomoci, ale i jejím plynulým přísunem. Ve výsledku to znamená, že pokud zaberete málo, motor přidá málo. Pokud šlápnete pořádně, motor vám poskytne přímo brutální sílu.
MCR technology MCR Technologie - Magnetic Component Reduction
Větší průměr motoru znamená snížení nároku na množství elektrické energie pro dosažení požadovaného krouticího momentu. To nejenže snižuje spotřebu energie, ale zároveň to umožnilo postavit mnohem lehčí motor. Samozřejmostí je již zmiňované zvětšení krouticího momentu až o 250 % oproti P-sérii.
ITS technology ITS Technologie - Increased Tangential Speed
Díky většímu průměru celého motoru a umístění cívek a magnetů po jeho obvodu došlo ke zvětšení obvodové rychlosti. Pro jezdce to znamená ředevším zvětšení krouticího momentu ve vyšších rychlostech.
STC technology STC Technologie - Spoke To Center
Tato unikátní technologie upevnění špic do středu kola, a ne na vnější obvod motoru značně zvyšuje komfort jízdy, vylepšuje přilnavost zadního kola a tím i jeho záběr. Celkový pocit z jízdy je tak mnohem příjemnější a přirozenější.
NSC technology NSC Technologie - Non Structural Cover
U D-série nenese kryt motoru žádnou hmotnost a v podstatě tvoří jen obal ochraňující jej před venkovními vlivy. Takový kryt je pak velmi lehký, což výrazně vylepšuje manévrovatelnost s kolem, zvláště v náročném terénu.
Rekuperace

Rekuperace
Stejně jako všechny ostatní sady BionX, i D-serie má regenerativní mód, který nejen udržuje vaši rychlost ve sjezdech, ale zároveň dobíjí baterii. Díky rekuperaci tak získáte zdarma až 15 % dojezdu navíc.

Motor bez vibrací Motor bez vibrací
Promyšlená konstrukce motoru a zvláště pak samotný motor, ve kterém nenajdete žádné ukryté zpřevodování, znamená provoz bez vibrací a nepříjemného zvuku.
Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 46990,-Kč
         
BionX DS3 displej BionX Bluetooth Modul Světla BionX
BionX DS3 displej BionX Bluetooth Modul Světla BionX
         

Výrobce: BIONX

Kanadský výrobce elektrosady BionX je jedním z nejvýznamnějších a nejznámnějších výrobců elektropohonů na světě. Jeho sada BionX je ceněna především pro svou komplexnost, hladký chod, obrovskou sílu a velmi nízkou spotřebu.

To vše je dosaženo díky dlouhému vývoji a pečlivému zpracování. Na kvalitě se samozřejmě podepisuje i fakt, že sada je montována v Kanadě.

* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím