Moustache - oficiální distributor pro Českou republiku a Slovensko

 

  moustache znamena v ceskem prekladu knirek

 

Když v roce 2010 zakládali Manu a Greg firmu vyrábějící elektrokola Moustache, měli před sebou čistý bílý papír. Nepopsaný list, který čekal, až na něj začnou přibývat řádky jeden za druhým. Naplňovalo je to strachem, ale také ohromnou tohou objevit všechny možnosti, které takový bílý list skýtá. 

Tehdy byli dva a dnes je jich už dvacet, kteří onu historii kol Moustache píší. 

První věta, která se na papíře objevila byla: „Sedmi na kolo a nech auto doma!“ Tak začal příběh malého podnikání s velkou vášní. Jejich přesvědčení, že elektrokola jsou budoucností a ohromnou příležiostí pro rdramatické rozšíření používání kol, je nezlomné. 

V Moustachi věří, že budoucnost cyklistiky už vlastně byla napsána, a že jsou jí elektrokola. Cítí sice, že jsou stále na začátku, ale že krok za krokem všechny předsudky týkající se elektrických kol mizí v dáli. Proto neustále roste používání elektrokol jak během každodenního dojíždění do práce, tak při cyklo výletech s rodinou či přáteli, ale i během etrémní horské cyklistice. 

A vaše zkušnost to jen potvrzuje. Stejně jako v Moustachi či v AZUBu i vy jste mladí a ne zas tak mladí, sportovně založení a ne úplně sportující, ale hýříte radostí z cyklistiky, která vám přináší tolk potěšení. Čistého potěšení! 

Všichni tady v AZUBu jsme nadšení z toho, že jsme se stali dalším důležitým řádkem na papíře, který je popsán příběhem jednoho velkého dobrodružství a zároveň nezlomné víry v cyklistiku, která prospívá světu ve všech svých formách. Že jsme se stali zástupci této famózní značky pro Českou a Slovenskou republiku.

Moustache tým


Vyhledávání
Novinky

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím