SONDelux - dynamo v náboji - pro kotoučové brzdy

SONDelux - dynamo v náboji - pro kotoučové brzdy
Hmotnost: 395 g
Barvy: 3 druhy

Už mnohokrát jste se jistě dostali do situace, že se začalo stmívat a vy jste se ocitli na kole bez blikačky, nebo s vybitými bateriemi. Případně pokukujete po moderních technologiích jako jsou GPS, mobilní telefony, foťáky a kamery, které potřebují být stále nabité. Ale kde se na dlouhých cyklistických cestách dostat k  potřebné elektrické energii? Odpovědí může být právě SON.

Německý a v Německu vyráběný SON je definitivně nejlepší dynamo na světě. Vyniká především nízkým odporem a velkým výkonem. Pokud jsou světla vypnutá, jeho odpor je tak minimální, že jej ani nerozeznáte. Ve 30km/h Vás zbrzdí jen o 0,1 km! Se zapnutými světly pak budete pomalejší o pouho pouhých 0,7 km/h.

S dynamem SON, které non-stop napájelo dvě přední světla, projela celou svou trasu expedice Hamé Nordkapp – Gibraltar non - stop ride 2007.

Vhodné pro napájení LED světel u 26" a větších kol, případně pro napájení světel a zároveň nabíjení u 20" kol.
Pokud chcete nabíjet přístroje s předním kolem 26" a větším, použijte, prosím, dynamo SON 28 případně jeho diskovou variantu.

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 6590,-Kč

Energie: 6V / 3W
Vestavná šířka 100mm
Velikost kol 16-20“, při použití diodového osvětlení i 26-28“
Účinnost: 65% při 15 km / h pro 28 "kola
Magnet rotoru: Neodym-železo-bor
Připojení: 4,8-mm - dvojitý konektor
Osa: Ø10 mm Dutá hřídel vyrobená z hliníku 7075 T6
Uložení: Kuličková ložiska 629-2RSH (SKF)
Barva: stříbrná
Náboj: 6082 T6 hliník
Počet děr: 32
Hmotnost: 395 g bez upínací osy

     

Výrobce: SON

Hlavní duší této značky je Wilfried Schmidt a společnost se správně jmenuje "Wilfried Schmidt Maschinenbau". Son pak ve zkratce znamená "Schmidts Original  Nabendynamo". V této malé německé firmě vznikají ta nejlepší nábojová dynama světa. Nenajdete dynamo, které by mělo menší odpor a bylo kvalitnějším zdrojem elektrické energie na kole. Tato dynama jsou známá nejen mezi dálkovými cyklisty a lidmi, kteří každodenně jezdí na kole do práce, ale používá je i spousta bežných kolařů, kteří se nechtěji starat, zda zapoměli, či nezapoměli doma blikačky a jestli jim fungují baterie.

Od: Jan Bednar14.11.2017
Ono to neni o napeti ale o odporovem delici v konektoru kabelu, ktery urcuje nabijeci proud a zaroven detekuje originalni/neoriginalni prislusenstvi a ten "dynamo kit" je obycejny stabilizator napeti. V GME se da poridit 7806 do 10Kc. Netreba kupovat tyhle predrazene cajky.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
dynamo kit je usměrňovač se stabilizátorem a kondenzorem a přepěťovou ochranou ( rychlá Schottkyho dioda). Vše je ve vodotěsném pouzdře, které je určeno pro montáž na vidlici. Takovýto výrobek za 10,- opravdu nepořídíte.
Pro I-Phone 5 se opravdu vyráběl "speciální" kabel, který děličem přidával 0,1V.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Martin Hrdlička25.09.2016
Mám vaší tříkolku, kterou jsem si u vás koupil před třemi lety. Potřeboval bych držák na iPhone6 a vámi uváděné dynamo v náboji pro jeho dobíjení kvůli GPS navigaci. Nevím jestli držák obejme přední tyč kola a jestli výše uvedené dynamo jde namontovat do náboje jednoho z kol tříkolky. Děkuju a prosím o pomoc s vyřešením věci. S pozdravem Hrdlička, tel. :606466477
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
na tříkolky osazujeme dynamo SON XS pro jednostrnné uložení. Držák na I-Phone se montuje na multifunkční držák.
Bohužel I-Phone má o 0,25V vyšší USB napětí než všichni ostatní a tak nejde použít Recharge a pouze se vloží mezi dynamo a mobil tzv. dynamo kit. Ten funguje jako přepěťová ochrana.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím