SON 28 - dynamo v náboji

SON 28 - dynamo v náboji
Hmotnost: 440 g
Barvy: 3 druhy

Už mnohokrát jste se jistě dostali do situace, že se začalo stmívat a vy jste se ocitli na kole bez blikačky, nebo s vybitými bateriemi. Případně pokukujete po moderních technologiích jako jsou GPS, mobilní telefony, foťáky a kamery, které potřebují být stále nabité. Ale kde se na dlouhých cyklistických cestách dostat k  potřebné elektrické energii? Odpovědí může být právě SON.

Německý a v Německu vyráběný SON je definitivně nejlepší dynamo na světě. Vyniká především nízkým odporem a velkým výkonem. Pokud jsou světla vypnutá, jeho odpor je tak minimální, že jej ani nerozeznáte. Ve 30km/h Vás zbrzdí jen o 0,1 km! Se zapnutými světly pak budete pomalejší o pouho pouhých 0,7 km/h.

Vhodné pro kola 26" a větší pro svícení i napájení.

Produkt / upřesnění výběru:
Počet kusů: Snížit početZvýšit počet
CENA: 5790,-Kč

Výrobce: SON

Hlavní duší této značky je Wilfried Schmidt a společnost se správně jmenuje "Wilfried Schmidt Maschinenbau". Son pak ve zkratce znamená "Schmidts Original  Nabendynamo". V této malé německé firmě vznikají ta nejlepší nábojová dynama světa. Nenajdete dynamo, které by mělo menší odpor a bylo kvalitnějším zdrojem elektrické energie na kole. Tato dynama jsou známá nejen mezi dálkovými cyklisty a lidmi, kteří každodenně jezdí na kole do práce, ale používá je i spousta bežných kolařů, kteří se nechtěji starat, zda zapoměli, či nezapoměli doma blikačky a jestli jim fungují baterie.

Od: Richard13.08.2018
Dobrý den. mám dotaz, jestli je dobíjení závislé na rychlosti. Chci jej umístit na koloběžku a tam takových rychlostí jako u kola nedosahuji.Lépe řečeno, od jaké rychlosti dynamo funguje? Jedná se mi převážně o dobíjení.
Děkuji za odpověď Štěpánek Richard
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
záleží na průměru kola Vaší koloběžky. Malé kolo se točí rychleji a tak docílíte vyšší účinnosti. Na 26" rep. 28" kole má dynamo největší účinnost při 25-30 km/h
Přeji hezký den
Za AZUB team Petr Hebeda
Od: Adam Colledge05.09.2017
Dear Sirs; for what price are you able to build a 700C wheel with black SON deluxe hub for disc on DT Swiss rims? I am also looking for a compatible charging device for electronics to match with this wheel.

Sincerely,
A.L.Colledge
Odpověď AZUB BIKE:
Dear Mr. Colledge,
lacing cost 300 CZK ( cca 12 EUR), spokes and nuts cost 7,30+2,- CZK/pc stainless silver. Dynamo Hub SON deluxe cost 6290,- in silver finnishing. 6590,- in black and 6890,- in red. DT Swiss rim we must ask the distributor for price of your prefered model.
We can offer you Dynamo kit device which protect your power bank again overvoltage and has USB voltage on output
https://www.azub.cz/reecharge-dynamo-kit-with-micro-usb-cable-nabijeni-na-kole-mobilu-a-elekroniky-pomoci-dynama/
Dynamo kit possible to connect with power bank.
have a nice day.
AZUB team, Petr Hebeda
Od: Jozef25.04.2017
Dobrý deň, je možné u vás zakúpiť aj 32 dierovú verziu dynama "SON 28"? Či si mám dať vypliesť nové koleso :)
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ano jen potřebujeme upřesnit zda verzi pro kotoučovou brzdu nebo pro ráfkovou brzdu a jakou barvu ( stříbrná, černá, červená).
Děkuji za spolupráci a přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím