AZUB T-Tris - skládací tříkolka

T-Tris je skladací tříkolka, kterou jsme postavili na základě našeho velmi oblíbeného modelu AZUB aTRIKE. V rámci rozvoje jsme se snažili udržet všechny výhody, které aTRIKE nabízel. Například tuhý rám, velký poloměr otáčení a plně nastavitelná sedačka s naším IPS (Ideal Position System). To vše za rozumnou cenu.

T-Tris 26 je po složení velmi malý a kompaktní. S trochou úsilí tříkolku snadno uložíte do auta, převezete vlakem, či vyvezete výtahem. Složení tříkolky je navrženo tak, aby jej zvládl úplně každý. Není potřeba k žádného speciálního nářadí, či schopností. Věříme, že nezáleží na tom, jak rychle tříkolku složíte. Záleží hlavně na funkčnosti a dlouhé životnosti skladacího mechanizmu a celé tříkolky. V AZUBu velmi tvrdě pracujeme, aby pro vás bylo skládaní co nejvíce uživatelsky přívětivé.

AZUB T-Tris je vybaven:

IPS system of AZUB recumbent trikes

IPS - Ideal Position System – Ideální poloha jezdce


Tento systém proslavil AZUB již od jeho založení v roce 2000. Systém umožnuje jezdci najít správnou pozici pro pohodlnou jízdu na lehokole, pomocí několika nastavitelných poloh na sedadle. Jezdec si může přispůsobit sedačku ve čtyřech směrech se správným náklonem, najít ideální polohu pro řízení a v neposlední řadě prodlouit / zkrátit délku rámu.


sliding seat bracket as a standard on all AZUB recumbents and trikes

Posuvný držák sedačky


Posuvný držák je náš
nový systém pro okamžité posování sedačky na hlavní rámové trubce, který najdete u všech modelů lehokol a tříkolek. Tento systém představuje další rozvoj našeho IPS systému. (Ideal Position System) Posuvný držák sedačky umožnuje rychle nastavení pozice sedačky s milimetrovou přesností.

 

Abychom usnadnili zacházení, umístili jsme na rám posuvnou lištu, která zabraňuje nastavení držáku do nesprávné polohy. Manipulace s držákem probíhá skrz dva rychloupínáky. Horní upínák uvolňuje sedačku, dolní umožnuje pohyb sedačky po rámové trubce.

 

Držák je vyroben z vysoce odolného plastu, vyztužen skelnými vlákny. Před uvedením do prodeje byl testován v plném provozu dlouhé měsíce. Technologii používáme v rámci naší vlastní produkce, která zaručuje minimální poškrábání rámu i při častém posouvání.


>

F2F - folding trike


AZUB TRIcon je skládací tříkolka se speciálním zámkem, který umožnuje složení tříkolky do velmi malého balení. To vše během minuty! Zámek, který v AZUBu používáme je velmi pevný, snadno se s ním zachází a rychle se skládá.

 

Tříkolku je pomocí našeho systému možné složit napůl pro přepravu v kufru auta. Tříkolku však můžete složit ještě do menšího balení složením zadního kola a skladací zadní vidlice pomocí jednoho rychlého uvolnění.

 

Pokud potřebujete tříkolku složit do extrémně malých rozměrů, můžete ještě rychle odstranit přední kola. Tím dostanete nejmenší možné rozměry pro následný transport.

 

Pro opravdové cestovatele máme v nabídce připraven cestovní vak. Tento měkký kufr lze také použít společně se speciálním přívěsem za tříkolku pro přepravu dalších zavazadel, během vaší dobrodružné cesty.


folding handlebars of AZUB folding trikes

Skladací říditka


Strávili jsme hodiny a hodiny nad vývojem nejpevnějších a nejlépe fungujících skládacích říditek. Náš zubový skládací mechanismus velmi snadno nastavíte zpět do stejné polohy, jakou jste měli před rozložením tříkolky. Levá a pravá strana říditek jsou vždy perfektně sladěny v jedné rovině. To vše zvládnete povolením jednoho rychloupínáku.

 

Další skvělou výhodou naších skladacích říditek je, že říditka se nebudou naklánět i v případě velmi prudkého brždění, což se čas od času u jiných tříkolek stává.

 

Říditka jsou nastavitelné v rozsahu otočení dvou zubů.


ergonomic position of controlers on AZUB recumbents

 

Ergonimocká pozice řízení a brzd (Spodní řízení - USS)


high seat adapter for recumbent trikes - seat riser 

High seat adapter a volitelné příslušenství pro hedikepované jezdce


Výška sedla u TRIconu je 31 cm / 12,5“. V nabídce máme navyšující adaptér pro sedačku, který výšku sedla posune o 6 cm / 2“ nahoru. To umožnuje snadnější nástup i výstup. Nicméně měli by jste vědět, že navyšení sedačky výrazně zhoršuje stabilitu jezdce v rychlých průjezdech zatáčkami.

 

Nabizíme taky úpravy pro hendikepované jezdce, jako jsou brzdové páky a řazení, které lze ovládat jednou rukou. Nebo naše slavné posuvné brzdy, pro všechny, kteří nemohou operovat se standartními páčkovými brzdami.

 

Pro ty kteří mají problém s pačkovým, nebo otočným řazením, nabizíme Di2 elektronické řazení od Shimana.


options for azub recumbents
different cranksets for azub recumbents

Široká škála komponentů a příslušenství


Nabízíme neuvěřitelnou škálu komponentů a doplňků. Můžete si vybrat od základních komponentů Shimano Alivio, přes Deore, nebo XT. Nechybí ani 14-ti rychlostní Rohloff. Nabizíme také SRAM Dual Drive systém, nebo převodové náboje Alfine. Nemluvíme ani o možnosti montáže elektronického řazení, nebo dokonce 18-ti rychlostní Pinion. Téměř vše co si dokážete představit je možné. Poté si můžete vybrat z nekonečného seznamu brzdových možností, klik, vidlic, plášťů, apod. Také jsme schopni postavit kolo s elekto motory BionX. Ani zdaleka zde nelze zmínit všechny možnosti a příšlušenství, které k naším lehokolům a tříkolkám nabízíme. Pokud budete potřebovat s výběrem pomoct, obratťe se na autorizovaného prodejce AZUB, nebo přímo na nás.

 


tyre options for AZUB recumbents

 

Pláště


Pláště jsou nedílnou a důležitou součástí lehokola, či tříkolky. S velmi lehkými komponenty, případným karbonovým sedlem a rychlími Durano plášti, můžete mít velmi rychlé „silniční“ kolo. S přední odpruženou vidlicí, komponenty Shimano XT a pláštěm Racing Ralph můžete mít kolo do náročného terénu. Prostě pořádného lehokolového horáka. Nebo si můžete vybrat Marathon Plus pro dálkové dobrodružné cesty. Či jednoduše proto, že nechcete stále řešit defekty na kole. Proto nabízíme tak širokou škálu pláštů, aby si vybral opravdu každý.

 


production of recumbents in The Czech Republic

Vyrobeno v České Republice


V AZUBU jsme velmi hrdí, že naprostá většina výroby a montáže našich lehokol probíhá v České Republice. Zbytek se provádí v sousedním Slovensku. Od prvního náčtrtu, pokračujíc ohybáním trubek, svařováním, až do posledního zašroubovaného šroubku. To vše v srdci Evropy!

 

Proces výroby všech částí naších rámů je řízen počítačem pomocí technologie CNC, ať už pro svařování dílů pro upevnění sedla, nebo ohnutí samotné trubky rámu. Můžete ocenit lidskou zručnost při pohledu na vizuální aspekt svařování našich lehokol. Jejich kvalita a estetika výrazně převyšuje rámy vyrobené na Taiwanu, nebo v pevninské Číně.

 

Sestava našich lehokol probíhá v sídle naší firmy. Kola sestavují zkušení mechanici, kteří se stavění lehokol a tříkolek věnují deset a více let. Každé kolo je pečlivě nastaveno podle výšky a hmotnosti jejího budoucího majitele a řádně otestováno před jeho expedicí. Proto si při objednávání nového kola můžete být jistí, že kolo které se vám dostane, bude perfektní.


V případě jakýchkoliv dotazů se nám neváhejte ozvat! Kontakty AZUB BIKE.

Produkt / upřesnění výběru:
AZUB T-Tris - skládací tříkolka
CENA: neuvedena

Výrobce: AZUB

Tato značka vznikla prakticky společně se vznikem firmy AZUB BIKE. Nejdříve se jí pyšnila pouze ležatá kola, ale od minulého roku už můžete na silnicích vidět i dětské vozíky AZUB Tom a Jerry či odrážedlo AZUB Fík. Pod touto značkou bychom rádi nabízeli produkty, které dobře známe, pravidelně používáme a hlavně sami vyvíjíme. A to do nejmenších detailů tak, abychom zaručili co nejvyšší kvalitu a hlavně vynikajicí poměr mezi užitnou hodnotou a cenou.

Od: Miroslav Martoňák17.07.2016
Dobrý deň!
Majú vaše trojkolky odpružené aj zadné koleso? Hlavne T-Tris.
Odpověď AZUB BIKE:
Náš nový model, který najdete na našem zahraničním webu zde: http://azub.eu/ti-fly/ je plně odpružený. Jinak model TRIcon má odpružení vzadu a model T-Tris není odpružený vůbec, resp. potřebné pohodlí zajišťuje tzv. vyplétaná sedačka, která může být doplněná o balónové pneumatiky Schwalbe Big Apple, které velmi dobře pohlcují malé vibrace.

Za AZUB tým Honza Galla
Od: Robert Geci02.01.2015
Dobrý den.
Som velký fanusik lehokol a uz viac krat som si u vas objednaval suciastky nalehokola vlastnej vyroby,chcem sa spytat ci budete mat buduci tyzden otvorene to je od 5 januara a ci by bolo mozne sa previest na vasich lehokolach a hlavne na ecotrike?
Dakujem s pozdravom Geci.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den. V pondělí a úterý máme inventuru, ale středou počínaje Vás rádi uvidíme kdykoli mezi 9:00 a 16:00. Svoji návštěvu, prosím, potvrďte alespoň jeden den předem. S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Michal Boleček11.10.2014
Dobrý den, bylo by možné někde sehnat Váš ceník?

Díky
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník i s pokyny pro konfiguraci vám posíláme ve zvláštním emailu.
Přeji hezký den
Od: Jakub Říha01.05.2014
Dobrý den,
mám zajem o koupi tříkolky mohl bych Vas poprosit o zaslání ceníku?

Děkuji Jakub.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník Vám posíláme ve zvláštním emailu včetně pokynů pro konfiguraci lehokola nebo tříkolky. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Renata Ro22.04.2014
Dobrý den, prosím o ceník lehokola - tříkolky i s cenou za elektro verzi. Je možné někde v Praze třílehku :) vyzkoušet? Potřebovala bych také poradit jaké by pro mně bylo nejlepší, mám hendikep. Děkuji.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
Děkujeme za zájem o naše tříkolky.
Všechny tříkolky i lehokola umíme osadit kvalitními elektrosadami BionX. Tříkolku TRIcon v elektro verzi máme k zapůjčení v Uherském Brodě. Bližší informace zasílám společně s ceníkem emailem.
S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Stew30.03.2014
Dobry den, poprosil by som zaslat cenik vasich trikolek.Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
děkujeme za zájem o naše tříkolky.
Aktuální ceník zasílám emailem.
S pozdravem,
Milan Čtvrtník
Od: ROMAN TESLÍK16.03.2014
Dobrý den mohl bych vás poprosit o zaslání ceníku na lehokola a tříkoly mailem moc děkuji s pozdravem
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník lehokol a tříkolek s pokyny pro konfiguraci Vám posíláme ve zvláštním emailu. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Petr15.03.2014
Prosím o iformace ohledně cen Vašich lehotříkolek
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník lehokol a tříkolek s pokyny pro konfiguraci Vám posíláme ve zvláštním emailu. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Pavel Hajdušek07.03.2014
Prosím o iformace ohledně cen Vašich lehotříkolek
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
jako obvykle posíláme ceník našich tříkolek a lehokol ve zvláštním e-mailu.

Za AZUB tým,
Honza Galla
Od: Marek Malý12.02.2014
Dobrý den, můžu Vás požádat o zaslání základní ceny, bližší technické specifikace a možnosti dodatečné konfigurace a výbavy tříkolek ECO a TriCON ?
Ještě otázka : je možné u Vás ve firmě, nebo nejbližšího Vašeho obchodního zástupce tyto modely vidět a případně vyzkoušet ? Jsem z Olomouce.
Děkuji za odpověď. Hezký den.M.M.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den.
Tříkolky AZUB aTRIKE, T-Tris a TRIcon je možné vidět a vyzkoušet po předchozí domluvě přímo v Uherském Brodě.V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Ve zvláštním emailu zasílám aktuální ceník.
S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Foltova12.02.2014
Prosim o zaslani ceniku trojkolek pro dospele. Dekuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
aktuální ceník lehokol a tříkolek AZUB zasílám v emailu.
S pozdravem, Milan Čtvrtník
Od: Vlastimil Koutný19.11.2013
Dobrý den,
prosím o zaslání dostupných materiálů o tříkolkách včetně ceníku. Zajímá mně také nosnost.
Děkuji, V.K.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Koutný,
ceník s pokyny pro konfiguraci vám posíláme ve zvláštním emailu. Nosnost tříkolek je 120 kg. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Pavel TRPIŠOVSKÝ25.10.2013
dOBRÝ DEN,mohu poprosit o ceníky tříkolek a JEŠTĚbych měl dotaz,zda děláte tříkolky i s většími koly ?Dvacetipalový kola si myslim,že nebudou na rovině moc rychlá-díky
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den pane Trpišovský, tříkolku s většími koly zatím neděláme. Vzhledem k bočnímu namáhání výpletu v zatáčkách mají prakticky všechny tříkolky vepředu max. 20" kola. Někdy se dělá zadní kolo 26". Tuto konfiguraci momentálně testujeme, zejména na tuhost a životnost zadní vidlice. Ceník Vám posíláme ve zvláštním emailu s popisem jak si tříkolku konfigurovat. Přeji hezký den. za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Jaroslav Vaněk05.10.2013
Dobrý den,je Váš výrobek vhodný jako rehab.pomůcka po tep.kyčelního kloubu?
Přispívá na cenu z.p.MVCR?
Prosím o zaslání ceníku .Děkuji Vaněk Jaroslav Havířov
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
pojišťovny zatím na naše výrobky nepřispívají, mnoho zákazníků řeší podporu přes různé nadace. O vhodnosti tříkolky jako rehabilitační pomůcky pro kyčelní kloub se prosím poraďte s vašim lékařem, případně kontaktujte centrum Paraple, kde AZUB Tricon používají jako rehabilitační nástroj.
Do e-mailu Vám posílám aktuální ceník.
S pozdravem Aleš Zemánek
Od: Filip Burdys29.09.2013
Dobrý den, jsem fyzicky postižený a chtěl bych se zeptat jestli náhodou nemáte navíc tříkolku T-Tris mám narušenou stabilitu a proto nemůžu jezdit na normálním kole, tak jestli by jste mi ji nemohli věnovat. Když jsem byl ještě zdraví tak jsem na kole jezdil rád, naposled jsem na kole jezdil před šesti lety a závodně jsem jezdil v Číně. A proto bych rád závodně jezdil dál ale nemám na ni teď peníze, protože je musím všechny utratit aby sem vůbec mohl žít. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
musíme říct, že zatím nejsme tak bohatá firma, abychom si mohli dovolit rozdávat tříkolky a to i v případě, že by sloužila opravdu dobrému účelu. Poskytujeme slevy v řádu několika procent a spolupracujeme s nadacemi, které jsou schopny lidem, jako jste vy, pomoci ke kolu, které potřebují. Doporučuji se obrátit na nadaci Paraple, případně na několik dalších a hledat způsoby, jak se dostat k potřebným penězům. Stejně tak je možné se obrátit i na váš obecní úřad a zažádat o příspěvek. Někdy se podaří sehnat dostatečné množství prostředků jen tímto způsobem.

Pokud byste měl jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Přeji pěkný den,
Honza Galla
Od: Zbyněk Vrtík24.09.2013
Dobrý den přeji,
mám AZUB T-Tris - skládací tříkolku a zajímalo by mne jakou má maximální nosnost 1) na sedadle, 2) jaké je maximální zatížení nosiče (toho na zadním kole). Předem děkuji za odpověď.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
maximální hmotnist jezdce je 110 kg
Maximální nosnost nosiče je 25 kg.
S pozdravem Aleš Zemánek
Od: Jiří Predka22.09.2013
Dobrý den,mám zájem o tříkolku,je to individuální stavba?,jaká je cena?pokud jste z UH:Brodu nemám to daleko.ďekuji,J.Predka.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
zákazník si vybírá s několika možných variant osazení (brzdy, řazení, kliky ...). Na e-mail vám pošlu ceník, na základ kterého si můžete vybrat konfiguraci, pokud však budete mít jinou představu o komponentech, předpokládám, že najdeme řešení.
Určitě doporučujeme se u nás zastavit, dejte jen vědět datum a čas, aby jsme byli připraveni se Vám plně věnovat.
S pozdravem Aleš Zemánek
Od: Horváth24.08.2013
Dobry den, poprosil by som zaslat cenik vasich trikolek.Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
díky za Váš zájem.
E-mailem Vám posíláme ceník lehokol.
S pozdravem Aleš Zemánek - AZUB bike
Od: anton.doktor12.08.2013
dobry den, poprosil by som zaslat cenik vasich trikolek, vdaka
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ceník jsme právě odeslali na Váš e-mail.
Hezký den.
Aleš Zemánek - AZUB bike
Od: Pavel Hajdušek04.07.2013
Dobrý den
Zajímá mě cena výrobku
Děkuji
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
na e-mail posílám ceník s podrobnými informacemi. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy ohledně specifikace lehokola.
Hezký den.
Aleš Zemánek AZUB bike
Od: Martin Kupka11.05.2013
Dobrý den,
zajímala by mne cena tohoto stroje.
Děkuji.
Kupka
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ceník s vysvětlením Vám posíláme zvláštním emailem. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Zdeněk Zvolský01.02.2013
Dobrý den rád bych si pořidil na tento stroj trenažér .Je to možné?A jaký prsím je k tomu nejvhodnější? Děkuji a nashle
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, tříkolka má standardní zadní vidlici a tak ji lze upevnit do libovolného trenažeru, který umožňuje "sklopení" brzdící kladky až na 20" kolo. Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda.
Od: Zdeněk Zvolský28.01.2013
Dobrý den. Moc děkuji za předchozí odpověď. Pochopil jsem to ,že pláš http://www.mall.cz/horske-plaste/cst-c1040n-drat-20x1-95 je vhodný,mám si ho přídit??? Děkuji.Pěkný den
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
ano tento pláš? bez problémů namontujete na tříkolku.
Přeji hezký den.
Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Martin Pícha26.01.2013
Dobrý den.
1) Můžete mi prosím poslat cenu sedadla z tříkolky T-Tris?
2) Lze zakoupit (v případě, že ano, jaká je cena?) samostatně skládací kloub na rám tříkolky T-Tris?
Děkuji Pícha.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
odpověď Vám posíláme v samostatném emailu.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Zdeněk Zvolský26.01.2013
Dobrý den. Prosím o radu rád bych si pořídil na tento stroj horské pláště a zároveň duše. Předem děkuji.
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
naše tříkolky lze osadit jakýmikoliv plášti 20". Do zadní vidlice se vejde až 2" ( rozměr xx=šířka - 406). Někdo dává přednost Schwalbe ( momentálně testujeme pláště Mo Joe a vypadají slibně) někdo značce Maxis.
Přeji hezký den. Za AZUB team, Petr Hebeda
Od: Štefan Kavivanov19.11.2012
Možno u Vás kúpi? samotné sedadlo ( mriežkové ), ktoré máte v ponuke na trojkolke T-Tris a ak by to bolo možné, za akú cenu?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den, ano prodáváme i samostatné díly na stavbu. Podrobnější informace s kalkulací Vám posíláme emailem zvláš?.Přeji hezký den
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

Jsme bez proudu a INVENTURA

Jsme bez proudu a INVENTURA

V pondělí 5.11. jsme bez dodávky elektřiny a v úterý a ve středu máme inventuru. Provoz budeme mít tedy poněkud omezen a objednávky budeme vyřizovat nejspíše až ve čtvrtek 8.11. V urgentních případech nás neváhejte kontaktovat! Děkujeme za pochopení! Vaši AZUBáci

Hledáme parťáka do českého obchodu

Hledáme parťáka do českého obchodu

Pomozte nám do Česka a na Slovensko dostat ještě více kvalitních skládacích kol, vodotěsných brašen, nákladních elektrokol, kožených sedel a dalších netradičních cyklo produktů. Přispějete tak k širším úsměvům cyklistů, ale také se kvůli vaší snaze bude více smát i příroda kolem nás.

Hledáme parťáka do týmu

Hledáme parťáka do týmu

Na pozici, kterou bychom mohli stroze nazvat "Asistent zahraničního lehokolového obchodu" hledáme novou posilu do týmu.

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím