AZUB T-Tris 26 - skládací tříkolka

T-Tris 26 je postaven na dobře známém T-Tris 20, který vyrábíme od roku 2010. 26" zadní kolo dává tříkolce velký komfort při jízdě, větší světlou výšku zadní přehazovačky a meněí valivý odpor při jízdě. Někteří jezdci preferují 26 díky atraktivnějšímu designu. Na druhou stranu větší zadní kolo přenáší větší tlak na zadní stavbu a rám. 26" zadní kolo snižuje stabilitu, to se nejvíce projevuje při průjezdu zatáčkami ve vysokých rychlostech. Tyto neduhy jsme však minimalizovaly velmi tuhým rámem a pevnou zadní vidlicí.

T-Tris 26 je oddělitelná nebo skládácí tříkolka se všemi výhodami AZUBu, jako tuhý rám, velký poloměr otáčení, plně nastavitelná sedačka s naším IPS (Ideal Position System) a to vše za rozumnou cenu.

T-Tris 26 je po složení velmi malý a kompaktní (lze jej také úplně oddělit). I když máte velké 26" kolo, s trochou úsilí tříkolku snadno uložíte do auta, převezete vlakem, či vyvezete výtahem. Složení tříkolky je navrženo tak, aby jej zvládl úplně každý. Není potřeba k tomu mít speciální nářadí, či schopnosti. Věříme, že nezáleží na tom, jak rychle tříkolku složíte. Záleží hlavně na funkčnosti a dlouhé životnosti skladacího mechanizmu a celé tříkolky. V AZUBu velmi tvrdě pracujeme, aby pro vás bylo skládaní co nejvíce uživatelsky přívětivé.

AZUB T-Tris 26 je vybaven:

IPS system of AZUB recumbent trikes

IPS - Ideal Position System – Ideální poloha jezdce


Tento systém proslavil AZUB již od jeho založení v roce 2000. Systém umožnuje jezdci najít správnou pozici pro pohodlnou jízdu na lehokole, pomocí několika nastavitelných poloh na sedadle. Jezdec si může přispůsobit sedačku ve čtyřech směrech se správným náklonem, najít ideální polohu pro řízení a v neposlední řadě prodlouit / zkrátit délku rámu.


sliding seat bracket as a standard on all AZUB recumbents and trikes

Posuvný držák sedačky


Posuvný držák je náš
nový systém pro okamžité posování sedačky na hlavní rámové trubce, který najdete u všech modelů lehokol a tříkolek. Tento systém představuje další rozvoj našeho IPS systému. (Ideal Position System) Posuvný držák sedačky umožnuje rychle nastavení pozice sedačky s milimetrovou přesností.

 

Abychom usnadnili zacházení, umístili jsme na rám posuvnou lištu, která zabraňuje nastavení držáku do nesprávné polohy. Manipulace s držákem probíhá skrz dva rychloupínáky. Horní upínák uvolňuje sedačku, dolní umožnuje pohyb sedačky po rámové trubce.

 

Držák je vyroben z vysoce odolného plastu, vyztužen skelnými vlákny. Před uvedením do prodeje byl testován v plném provozu dlouhé měsíce. Technologii používáme v rámci naší vlastní produkce, která zaručuje minimální poškrábání rámu i při častém posouvání.


>

F2F - folding trike


AZUB TRIcon je skládací tříkolka se speciálním zámkem, který umožnuje složení tříkolky do velmi malého balení. To vše během minuty! Zámek, který v AZUBu používáme je velmi pevný, snadno se s ním zachází a rychle se skládá.

 

Tříkolku je pomocí našeho systému možné složit napůl pro přepravu v kufru auta. Tříkolku však můžete složit ještě do menšího balení složením zadního kola a skladací zadní vidlice pomocí jednoho rychlého uvolnění.

 

Pokud potřebujete tříkolku složit do extrémně malých rozměrů, můžete ještě rychle odstranit přední kola. Tím dostanete nejmenší možné rozměry pro následný transport.

 

Pro opravdové cestovatele máme v nabídce připraven cestovní vak. Tento měkký kufr lze také použít společně se speciálním přívěsem za tříkolku pro přepravu dalších zavazadel, během vaší dobrodružné cesty.


folding handlebars of AZUB folding trikes

Skladací říditka


Strávili jsme hodiny a hodiny nad vývojem nejpevnějších a nejlépe fungujících skládacích říditek. Náš zubový skládací mechanismus velmi snadno nastavíte zpět do stejné polohy, jakou jste měli před rozložením tříkolky. Levá a pravá strana říditek jsou vždy perfektně sladěny v jedné rovině. To vše zvládnete povolením jednoho rychloupínáku.

 

Další skvělou výhodou naších skladacích říditek je, že říditka se nebudou naklánět i v případě velmi prudkého brždění, což se čas od času u jiných tříkolek stává.

 

Říditka jsou nastavitelné v rozsahu otočení dvou zubů.


ergonomic position of controlers on AZUB recumbents

 

Ergonimocká pozice řízení a brzd (Spodní řízení - USS)


high seat adapter for recumbent trikes - seat riser 

High seat adapter a volitelné příslušenství pro hedikepované jezdce


Výška sedla u TRIconu je 31 cm / 12,5“. V nabídce máme navyšující adaptér pro sedačku, který výšku sedla posune o 6 cm / 2“ nahoru. To umožnuje snadnější nástup i výstup. Nicméně měli by jste vědět, že navyšení sedačky výrazně zhoršuje stabilitu jezdce v rychlých průjezdech zatáčkami.

 

Nabizíme taky úpravy pro hendikepované jezdce, jako jsou brzdové páky a řazení, které lze ovládat jednou rukou. Nebo naše slavné posuvné brzdy, pro všechny, kteří nemohou operovat se standartními páčkovými brzdami.

 

Pro ty kteří mají problém s pačkovým, nebo otočným řazením, nabizíme Di2 elektronické řazení od Shimana.


options for azub recumbents
different cranksets for azub recumbents

Široká škála komponentů a příslušenství


Nabízíme neuvěřitelnou škálu komponentů a doplňků. Můžete si vybrat od základních komponentů Shimano Alivio, přes Deore, nebo XT. Nechybí ani 14-ti rychlostní Rohloff. Nabizíme také SRAM Dual Drive systém, nebo převodové náboje Alfine. Nemluvíme ani o možnosti montáže elektronického řazení, nebo dokonce 18-ti rychlostní Pinion. Téměř vše co si dokážete představit je možné. Poté si můžete vybrat z nekonečného seznamu brzdových možností, klik, vidlic, plášťů, apod. Také jsme schopni postavit kolo s elekto motory BionX. Ani zdaleka zde nelze zmínit všechny možnosti a příšlušenství, které k naším lehokolům a tříkolkám nabízíme. Pokud budete potřebovat s výběrem pomoct, obratťe se na autorizovaného prodejce AZUB, nebo přímo na nás.

 


tyre options for AZUB recumbents

 

Pláště


Pláště jsou nedílnou a důležitou součástí lehokola, či tříkolky. S velmi lehkými komponenty, případným karbonovým sedlem a rychlími Durano plášti, můžete mít velmi rychlé „silniční“ kolo. S přední odpruženou vidlicí, komponenty Shimano XT a pláštěm Racing Ralph můžete mít kolo do náročného terénu. Prostě pořádného lehokolového horáka. Nebo si můžete vybrat Marathon Plus pro dálkové dobrodružné cesty. Či jednoduše proto, že nechcete stále řešit defekty na kole. Proto nabízíme tak širokou škálu pláštů, aby si vybral opravdu každý.

 


production of recumbents in The Czech Republic

Vyrobeno v České Republice


V AZUBU jsme velmi hrdí, že naprostá většina výroby a montáže našich lehokol probíhá v České Republice. Zbytek se provádí v sousedním Slovensku. Od prvního náčtrtu, pokračujíc ohybáním trubek, svařováním, až do posledního zašroubovaného šroubku. To vše v srdci Evropy!

 

Proces výroby všech částí naších rámů je řízen počítačem pomocí technologie CNC, ať už pro svařování dílů pro upevnění sedla, nebo ohnutí samotné trubky rámu. Můžete ocenit lidskou zručnost při pohledu na vizuální aspekt svařování našich lehokol. Jejich kvalita a estetika výrazně převyšuje rámy vyrobené na Taiwanu, nebo v pevninské Číně.

 

Sestava našich lehokol probíhá v sídle naší firmy. Kola sestavují zkušení mechanici, kteří se stavění lehokol a tříkolek věnují deset a více let. Každé kolo je pečlivě nastaveno podle výšky a hmotnosti jejího budoucího majitele a řádně otestováno před jeho expedicí. Proto si při objednávání nového kola můžete být jistí, že kolo které se vám dostane, bude perfektní.


V případě jakýchkoliv dotazů se nám neváhejte ozvat! Kontakty AZUB BIKE.

Produkt / upřesnění výběru:
AZUB T-Tris 26 - skládací tříkolka
CENA: neuvedena

Výrobce: AZUB

Tato značka vznikla prakticky společně se vznikem firmy AZUB BIKE. Nejdříve se jí pyšnila pouze ležatá kola, ale od minulého roku už můžete na silnicích vidět i dětské vozíky AZUB Tom a Jerry či odrážedlo AZUB Fík. Pod touto značkou bychom rádi nabízeli produkty, které dobře známe, pravidelně používáme a hlavně sami vyvíjíme. A to do nejmenších detailů tak, abychom zaručili co nejvyšší kvalitu a hlavně vynikajicí poměr mezi užitnou hodnotou a cenou.

Od: Miroslav Martoňák17.07.2016
Ktorá je to trojkolka: trojkolka Azub Eco Trike? Ešte sa vyrába?
Odpověď AZUB BIKE:
Dobrý den,
toto je AZUB T-TRIS 26. Tříkolka AZUB ECO ani aTRIKE už se nevyrábí. Nahradili jsme ji právě modelem T-Tris, který má v základním provedení šroubovací rám.

Za AZUB tým Honza Galla
Od: Miroslav Martoňák17.07.2016
Majú vašej trojkolky odpružené kolesá aj vpredu?
Odpověď AZUB BIKE:
Náš nový model, který najdete na našem zahraničním webu zde: http://azub.eu/ti-fly/ je plně odpružený. Jinak model TRIcon má odpružení vzadu a model T-Tris není odpružený vůbec, resp. potřebné pohodlí zajišťuje tzv. vyplétaná sedačka, která může být doplněná o balónové pneumatiky Schwalbe Big Apple, které velmi dobře pohlcují malé vibrace.

Za AZUB tým Honza Galla
* Váš e-mail:
* Vaše jméno:
* Váš přispěvek:
* Kontrolní text:

Napište ježíškovi

Chcete tento produkt pod stromeček? Pasujte někoho do role svého Ježíška a napište mu, jaké je vaše tajné přání.

 
Vyhledávání
Novinky

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Katalog AZUB 2017

Katalog AZUB 2017

Nahlédněte do nového AZUB katalogu. Objevte novinky napříč naším portfóliem značek a přečtěte si dobrodružné rozhovory a články naších ambasadorů.

Naposledy prohlížené
Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

 

Festival Cyklocestování
Hradec Králové
4.-5.2.2017
www.cyklocestovani.cz

 

Festival Cyklocestování
Frýdek Místek 
10.-12.2.2017
www.cyklocestovani.cz 

 

Heart of Texas Recumbent Rally & Rodeo
Austin, Texas, USA
24.2.-26.2.2017
heartoftexasrecumbentrally.com

 

For Boat / For Caravan
Praha
10.-12.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz

 

For Bikes
Praha
31.3.-2.4.2017
www.forbikes.cz

 

For Family / Aktiv 55+
Praha
6.4.-9.4.2017
www.forfamily.cz
www.aktive55plus.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
29.-30.4.2017
www.spezialradmesse.de 

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
2.9.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Cincinnati, USA
6.-8.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

skládací kola, lehokola, dětské vozíky, elektrokola

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím