Sztulíci na super dlouhé tříkolce

Datum: 08.07.2008

Naši staří známí cestovatelé s dětmi, manželé Sztulovi, se vydali na další neuvěřitelnou cestu s tříkolkovým tandemem Greenspeed GTT a speciálním přívěsem z dílny AZUB.

První fotky nám už přišly z Dánska, po kterém se budou pohybovat následujících téměř 14 dní. Hlavním vozidlem je Greenspeed GTT, který je vybaven tří rychlostní převodovkou SRAM Dual Drive v zadním náboji a 8-mi rychlostní kazetou, plus trojtalířem. Discové hydraulické brzdy na předních i zadním kole jsou naprostou nezbytností.

Dětský přívěs je prototypem z naší dílny vytvořen speciálně pro Sztulíky a na míru na Greenspeed GTT. Vzadu má 20" kolo s osmi-rychlostní kazetou a vpředu trojtalíř bez přesmykovače.

Po několika testovacích jízdách jsme zjistili, že konstrukce je natolik pevná, že uveze i dospělého jedince, i když v zatáčkách je zatížení rámu tříkolky Greenspeed poměrně značné. Sztulíkovic dítko však váží zlomek proti nejlehčímu zaměstnanci AZUBu a na zadním nosiči jsou naloženy jen lehké věci, proto neočekáváme žádné problémy.

Doufáme, že až se Sztulíci vrátí z dlouhé cesty, přineseme vám více fotografií a snad se nám je podaří přemluvit, aby přijeli i na sraz lehokol do Hodonína.

    
 
       
Vyhledávání
Novinky

Lehokola na For Bikes v Praze

Lehokola na For Bikes v Praze

Plníme slib:-) Letos přivezeme na For Bikes více lehokol, než kdykoliv před tím. A vzhledem k unikátnímu umístění našeho stánku, hned vedle testovací dráhy, budete mít možnost otestovat jak tříkolky s motorem i bez motoru, tak různé modely lehokol. Samozřejmostí bude expozice skládacích kol Tern, brašen Ortlieb, sedel Brooks... Najdete nás v hale 4, stánek A3. Těšíme se na Vás. Aleš a celý AZUB team

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

AZUB hledá Online markeťáka s vášní pro cyklistiku

Hledámě pohodového a kreativního parťáka do týmu, který rozumí webům, aplikacím, Google Analytics, Facebooku atd.

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Stěhujeme se! Likvidace skladu a posezónní výprodej

Snížili jsme ceny vybraných produktů na úroveň, která rozhodně není nezajímavá - můžete si tak udělat velkou radost takříkajíc za hubičku.

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

AZUB bike Uherský Brod hledá brigádníka

Baví tě kola, víš co je přehazka, přesmyk a nipl? Jsi manuálně zručný? Chceš se něco naučit?

Informace

Přihlásit odběr novinek AZUB na email


 

Kde nás můžete vidět:

For Boat / For Caravan 

Praha
stánek 2 - A22
9.-11.3.2017
www.forboat.cz
www.forcaravan.cz
VSTUPENKA ZDARMA 


For Bikes

Praha
stánek 4A3
6.-8.4.2018
www.forbikes.cz

 

SPEZI
Germersheim, Německo
28.-29.4.2018
www.spezialradmesse.de 

 

eBIKE DAYS 
Mnichov, Německo
25.-27.5.2018
www.ebikedays.de

 

EUROBIKE 2017
Friedrichshafen, Německo
8.-10.7.2017
www.eurobike-show.comRecumbent Cycle Con
Nashville, USA
12.-14.10.2017
www.recumbentcyclecon.com

 

 

Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím